Skocz do zawartości

Ada Lovelace - wątek o kartach RTX 4000


Recommended Posts

W dniu 23.01.2024 o 18:10, mlekolak napisał:

Zawsze polaki cebulaki czekają, później wychodzi następna generacja i znowu czekają, co najmniej jakby te 200-300zł z promki na pepperku w skali karty za ponad 3-4k miało coś zmienić.

A ty jesteś wyczesany i zawsze i wszędzie kupujesz górna polke?

Kto to płodzi?

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, mlekolak napisał:

@Etrangerweź przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem. Gdzie napisałem o górnej półce?

 

Nie istotne co napisałeś, istotne co chciałeś przez to powiedzieć, ale mogę założyć ze nawet nie byleś w stanie zrozumieć jak niskich instynktów żeby nie powiedzieć atawistycznych twój mozg użyl żeby napisać to cos.

Z drugiej strony, mój drogi to ja odnosiłem się do tego komentarza 

 

"Zawsze polaki cebulaki czekają, później wychodzi następna generacja i znowu czekają, co najmniej jakby te 200-300zł z promki na pepperku w skali karty za ponad 3-4k miało coś zmienić."

 

Istotna w tym wszystkim jest twoja plujka jadowa, pochodząca bezpośrednio z niedożywionego, obciążonego genetycznie zaskrońca.

Oczywiście państwo nadzorcy nie uważają twojego zachowania za cos godnego zwrócenia uwagi.

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Etranger napisał:

A ty jesteś wyczesany i zawsze i wszędzie kupujesz górna polke?

Kto to płodzi?

Ale to prawdę napisał xD

Wszyscy się cieszą wydajnością a taka cebula tylko czyta testy i jara sie artykułami tylko po to by zaoszczędzić 300-400 złotych które i tak wyda na papierosy.

Hipokryzji lvl.99

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Popisuj się jeszcze ;) 

Masz, przykładowy Gigabyte 4080.

image.png.a765212aae8ae5cfa2cad5c641d33c6c.png

 

RTX 4070, też jakiś Gigabyte:
image.png.a8d130619068060af92a7d2337c9aaa3.png

 

Od sierpnia, nawet czerwca cena stoi praktycznie w miejscu, gdzie różnica to 200-300zł. Kupując tą kartę pół roku temu, tyle właśnie "zaoszczędzisz", przy czym od pół roku już byś jej używał. A to że zaczynasz pojeżdżać personalnie to tylko Twój umysł nie jest w stanie tego zrozumieć, no trudno. Wiesz, uderz w stół... ;) 

Edytowane przez mlekolak
Link to post
Share on other sites

Ocenianie kogoś ze względu na swoją miarę jest nie na miejscu. Wywyższanie się bo ktoś miał te 300 zł a drugi nie, też jest nie na miejscu. Wyzywanie kogoś od cebulaków jest nie na miejscu. Lekko pisząc.

Jest dużo zmiennych która decydują o kupnie w danym momencie. Indywidualnie. Lubię krytykę ale buractwa nie toleruje.

Każdy ma inną wartość pieniądza i swojego życia. Trochę szacunku.

Link to post
Share on other sites
34 minuty temu, BlackCoffe napisał:

I znowu będę niedobra :P

Zdecydowanie sobie za bardzo pochlebiasz, żeby być niedobra trzeba wpierw mieć za soba jakiś okres, o którym ktoś mógłby powiedzieć ze byłaś w nim dobra.

I żeby było ciekawiej nie może być to twoje odbicie z lustra.

A tak wybacz, ale nie zgadzam się, jak zwykle z twoimi działaniami, nikogo nie obraziłem, ponieważ obrazić można kogoś, a ten typ pisząc to co napisał nie może być traktowany jak osoba.

W końcu to on obrażał, no ale zdaje się tego nie zauważasz.

 

Na koniec, zrobiłem multi konto czego nie lubie, nie toleruje i nigdy nie robiłem i jest mi z tym niespecjalnie dobrze, ale z mojego punktu widzenia nie mialem wyboru.

 

 

 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
12 minut temu, je-nen-ai-rien-a-foutre napisał:

A tak wybacz, ale nie zgadzam się, jak zwykle z twoimi działaniami, nikogo nie obraziłem, ponieważ obrazić można kogoś, a ten typ pisząc to co napisał nie może być traktowany jak osoba.

Zawsze się tak tłumaczysz, zawsze to ty jesteś ofiarą a inni są źli. I jak zawsze nie czytasz ze zrozumieniem, @mlekolak nikogo nie obrażał, opisał postawę części ludzi, a nie samych ludzi.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jak komuś nie zal czasu i życia to niech sobie czeka ile chce i na co chce, na snieg w lipcu, 8 dzien tygodnia czy na karty graficzne w super promocji. Gorzej jak Ci wiecznie czekający i mówiący czego to oni by sobie nie mogli kupić gdyby chcieli czepiają się tych którym czekać się nie chce.

Link to post
Share on other sites

Witam. Potrzebuję porady. Zamierzam kupić RTX 4070 Ti SUPER. Na przykład ta: https://allegro.pl/oferta/karta-vga-palit-jetstream-geforce-rtx-4070ti-super-oc-16gb-gddr6x-256bit-15079207115?utm_feed=3dca5096-1f0f-4ca6-9f37-f55ca2fec4f7&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed&ceneo_cid=608f0972-ce27-4adf-c3c5-4f2bd0e8dab2   Z kolei moja płyta główna to ten model: https://www.x-kom.pl/p/542151-plyta-glowna-socket-1200-msi-mag-z490-tomahawk.html. W specyfikacji karty graficznej jest napisane że karta posiada złącze PCI-E ver. 4.0 natomiast płyta główna  posiada PCIe 3.0 x16 - 1 szt.,  PCIe 3.0 x16 (tryb x4) - 1 szt. i 

PCIe 3.0 x1 - 2 szt..Czy to znaczy tej karty nie zamontuję w tej płycie i płytę muszę  zmieniać?.Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Edytowane przez login1969
Link to post
Share on other sites
6 minut temu, login1969 napisał:

Witam. Potrzebuję porady. Zamierzam kupić RTX 4070 Ti SUPER. Na przykład ta: https://allegro.pl/oferta/karta-vga-palit-jetstream-geforce-rtx-4070ti-super-oc-16gb-gddr6x-256bit-15079207115?utm_feed=3dca5096-1f0f-4ca6-9f37-f55ca2fec4f7&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed&ceneo_cid=608f0972-ce27-4adf-c3c5-4f2bd0e8dab2   Z kolei moja płyta główna to ten model: https://www.x-kom.pl/p/542151-plyta-glowna-socket-1200-msi-mag-z490-tomahawk.html. W specyfikacji karty graficznej jest napisane że karta posiada złącze PCI-E ver. 4.0 natomiast płyta główna  posiada PCIe 3.0 x16 - 1 szt.,  PCIe 3.0 x16 (tryb x4) - 1 szt. i 

PCIe 3.0 x1 - 2 szt..Czy to znaczy tej karty nie zamontuję w tej płycie i płytę muszę  zmieniać?.Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

To jest kompatybilne w dół czyli będzie działać bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...