Skocz do zawartości

Generalny problem fps w grach


Recommended Posts

Nowy zasilacz i tak mu się przyda jak będzie chciał wymienić swoją już starszą grafę na coś wydajniejszego. Na innym forum user podłączył pod niego RTX'a 2060 i już ma problemy z komputerem. 

W sumie autor nie napisał co to za dokładnie GTX 1050.

Link to post
Share on other sites

@sid vicious widzę po Twoim zachowaniu i komentarzach jak "wysoki" reprezentujesz poziom

 

to i wszystkie inne, też możesz zbanować mały człowieczku, ku swej chwale!

 

jednakże tego obrażania i sugestii personalnych co do mojej osoby to niestety nie odpuszczę Panie moderatorze świecący przykładem ku lepszej społeczności demonstrujący zasoby swojego słownika z inwektywami

 

chyba zapomniałeś, że nie jesteś anonimowy

 

swoją wiedzą (lub jej brakiem) wytłuszczoną na czerwono też udowadniasz kim jesteś

 

bądź pewien, że dosłownie: DO ZOBACZENIA

Edytowane przez geforce_tm
Link to post
Share on other sites
12 minut temu, geforce_tm napisał:

chyba zapomniałeś, że nie jesteś anonimowy

a co? będziesz doxować? uuu...
 

19 minut temu, geforce_tm napisał:

bądź pewien, że dosłownie: DO ZOBACZENIA

nie no daj spokój bo poczuję się przestraszony i złożę zawiadomienie, bo wszystkie twoje dane osobowe już mam (ta, umiem w komputery)

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

generalnie to ustawienia w grach są 1;1 jak te przed formatem komputera, czyli średnie, cały czas internet jest po kablu tak jak był ABSOLUTNIE nic nie zmieniałem, sformatowałem komputer pobrałem najnowsze sterowniki z oficjnalnych stron i tyle nic więcej nie kombinowałem, zainstalowałem identyczny system windows jaki miałem czyli 10

 

a i odłączenie drugiego dysku tego nie systemowego też nic nie dało :/

jutro z rana postaram się wrzucić raport z aidy64 jeśli ktoś byłby chętny oblukać i pomoc

 

z góry dziękuje wszystkim za wszelkie cenne informacje i pozdrawiam Was i życze miłej nocki :D

Edytowane przez dolat
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, geforce_tm napisał:

chyba zapomniałeś, że nie jesteś anonimowy

 

swoją wiedzą (lub jej brakiem) wytłuszczoną na czerwono też udowadniasz kim jesteś

 

bądź pewien, że dosłownie: DO ZOBACZENIA

adcIpsg.png

19 minut temu, dolat napisał:

jutro z rana postaram się wrzucić raport z aidy64 jeśli ktoś byłby chętny oblukać i pomoc

Raport z aidy mozna sobie między książki włożyć.

Grasz, widzisz dropy, robisz screena procesów z windowsa i wykresy pracy procesora i grafiki z cpu/gpu-z.

(Jak się administracja zastanowi co robić dalej z panem Anonymous to posprzątam ci ten bajzel w temacie.)

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, sid vicious napisał:

adcIpsg.png

Raport z aidy mozna sobie między książki włożyć.

Grasz, widzisz dropy, robisz screena procesów z windowsa i wykresy pracy procesora i grafiki z cpu/gpu-z.

(Jak się administracja zastanowi co robić dalej z panem Anonymous to posprzątam ci ten bajzel w temacie.)

Tzn to nie jest tak że w trakcie gry mi się tak dzieje tylko albo od startu jest płynnie do końca albo od początku gry do końca jest stałe 30-40fps~~ ale ok tak zrobie z tymi screnami dziękuje

Link to post
Share on other sites
28 minut temu, sid vicious napisał:

No to lista procesów jak jest płynnie i lista procesów jak jest ~30-40fps, porównamy co żre zasoby i od tego można zacząć gmerać dalej jak nic nie znajdziemy.

ahaha "pełen profesjonalizm"

 

btw (też umiem w komputery)

 

tak tak niech administracja zastanowi się jak rozwiązać konsekwencje Twojego zachowania

przyziemnie wielokrotne złamanie kilku punktów regulaminu

i poważniej kc + kk

 

znalazłeś już info, że nie zadarłeś z nastolatkiem jak przypuszczałeś, może też jak dobrze pogmerasz znajdziesz z Kim zadarłeś

Edytowane przez gf4
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, sid vicious napisał:

Ja widzę, że tu już brand kreujemy :rotfl:

Trudne czasy nastały, trzeba kolegom pomagać i dać zarobić. 

 

11 godzin temu, sid vicious napisał:

debilem co pisze Kim z wielkiej litery XD

Zostało mu po szkoleniu w Korei Płn. ;) Z resztą, już go dopadł Sami-Wiecie-Kto. 

 

Czekamy na wiency info od autora. 

Link to post
Share on other sites
W dniu 20.07.2022 o 01:19, sid vicious napisał:

Raport z aidy mozna sobie między książki włożyć.

Ależ się narobiło :roll: @sid vicious...nie wyrzucaj aidy do śmieci. Jest naprawdę pomocna. Bardzo ładnie throttling pokazuje na wykresach. Nie wiem. Może jeszcze coś jest. Akurat do niej się przyzwyczaiłem. Jakieś straszenia? Jejku.....a mogę tu pisać, czy wcześniej powinienem zapukać? :-> 

W dniu 20.07.2022 o 02:02, sid vicious napisał:

5f8.gif

XD

 

z debilem co pisze Kim z wielkiej litery XD

Ale on może miał na myśli tego z Korei Płn. :co:

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, marko22 napisał:

Jejku.....a mogę tu pisać, czy wcześniej powinienem zapukać?

Jak się nie boisz że mściciel w masce cie znajdzie i ODWIEDZI DO ZOBACZENIA to możesz pisać :rotfl:

 

Myślałem jeszcze o Kim Kardaszian albo taka bajka KimKolwiek jest... no ale tego się nie dowiemy bo Pan Stalker już do nas nie wróci :( 

Link to post
Share on other sites
W dniu 16.07.2022 o 22:24, dolat napisał:

 odrazu zrobilem aktualizacje najnowszego windowsa

 

Spróbuj wyłączyć Windows Update i zobacz wtedy. W zeszłym tygodniu dostałem lapka po formacie i nie dało się go uruchomić. Dosłownie trzeba było czekać z 10 minut po starcie systemu, a dysk dalej ponad 70% użycia. Po samym starcie kompa 100% xD

Dopiero świeża instalacja bez aktualizacji, wyłącznie WU i wywalenie jakiegoś badziewnego softu od Della sprawiło, że komp nadaje się do pracy.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, sid vicious napisał:

Stawiam granice na czwartym multikoncie ;) A cwaniaczków którzy próbują zastraszać ludzi w internecie, że ich zdoxują i znajda na ulicy nie trawię jeszcze bardziej. Ha tfu.

Szacunek®, ja bym przy drugim multikoncie spuścił młota :peace:A za jakikolwiek nawet przebłysk groźby karalnej takiego misiaczka odsyłał do kolegów w mundurkach. Dorosły człowiek nie ma prawa grozić czymkolwiek komukolwiek za cokolwiek, a już szczególnie na forum internetowym.

13 godzin temu, buszi napisał:

Dopiero świeża instalacja bez aktualizacji, wyłącznie WU i wywalenie jakiegoś badziewnego softu od Della sprawiło, że komp nadaje się do pracy.

Dlatego ja służbowego Della nie wyłączam nawet, od prawie roku co najwyżej hibernuje. Polityka firmy zabrania użytkownikom ingerować w zainstalowany blooodware, a ticket do IT support wracają zamykane, bo "problem nie występuje"... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...