Skocz do zawartości

Czym dzisiaj pachniecie?


Recommended Posts

Nie zauważyłem takiego tematu ( jeśli był to oczywiście można usunąć) a w sumie zbieżny z tematyką forum i mógłby istnieć jako ciekawostka i żródło pewnych informacji zarazem ook.

Jakby coś, to ja dzisiaj: Antonio Puig - Quorum Silver.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, joker5513 napisał:

Uprasza sie o podanie podstawy prawnej :) 

 

Poczekaj, zaraz się pokaże :D

 

******

Pani Mod pachnie dziś chemikaliami plus granatowym żelem pod prysznic Fa Sport plus dezodorantem Nivea z dodatkiem bawełny :P

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, joker5513 napisał:

Uprasza sie o podanie podstawy prawnej :) 

Kawie rozchodzi się o autora tematu... zajeżdża spam kontem, no ale nie ferujmy wyroków.:-> Tak czy inaczej temat może zostać.... :rotfl:

3 minuty temu, Cepheus119 napisał:

Ja feromonki "Love&Desire"

I jak tam? masz coś do opędzania się od kobiet? :>:menda:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, pendzel_3 napisał:

I jak tam? masz coś do opędzania się od kobiet? :>:menda:

Tak, wiem, że to śmiesznie brzmi, kupiłem je po raz pierwszy jeszcze gdzieś na studiach (z desperacji robi się gorsze rzeczy;p), natomiast bardzo ale to bardzo podoba mi się zapach. W działanie feromonów (w przypadku tych perfum) nie wierzę, natomiast traktuje to po prostu jak super perfumy po całkiem atrakcyjnej cenie.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dobra to ja dziś na "bogato", Bi-ES DynamiX for men.  16,39pln polecam....  nie są tak trwałe jak kiedyś ale mam sentyment do tego zapachu wiec nabyłem ostatnio. :D

 

https://allegro.pl/oferta/bi-es-dynamix-classic-woda-toaletowa-100ml-9326047472?utm_feed=c9faa3c7-f817-45a7-9529-84b750279de2&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Z takich tanich wynalazków dobry jest też Creation Lamis Diable Bleu Men, czasem zdarzy mi się psiknąć by nie śmierdzieć przepracowanym jamnikiem urbino :wariat:

Edytowane przez Szarik
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...