Skocz do zawartości

Komp nie startuje.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez BlackCoffe,

Recommended Posts

Sprache 001Witam wszystkich serdecznie.

 

Moj problem polega na tym ze niedawno postawilem na nowo system w UEFI i wszystko hulalo bez problemu dopuki nie wlaczylem w Biosie OBSLUGI CSM. Juz moj komp wiecej nie powstal, to znaczy niby wstaje tylko z dziwnym dziwiekiem, pipnienciem, na poczatku a monitor sie nie wlacza, prubowalem juz zmieniac gniazda monitora, nawet grafike wyciaglem i podlaczylem monitor pod plyte i nic. Nawet Bios sie nie pojawia tylko ten dzwiek

Z gory dzieki za wszystkie pomysly.Sprache 001

Sprache 002.m4a

Edytowane przez mirko-36
Link to post
Share on other sites

Ryzen 7 5800x

Radeon RX6800xt

Maiboard Gigabyte x570 elite

Zasilacz bequite 80+ bronze 700W

 

Nie sodze by to byl zasilacz bo sprzet hulal nawet na strestestach. Problem pojawil sie zaraz po wlaczeniu "Obslugi CSM"  jest jakis sposob na powrot do ustawien domyslnych Biosu? Mysle ze by to pomoglo tylko jak to zrobic?

Edytowane przez mirko-36
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, mirko-36 napisał:

Moj problem polega na tym ze niedawno postawilem na nowo system w UEFI i wszystko hulalo bez problemu dopuki nie wlaczylem w Biosie OBSLUGI CSM. Juz moj komp wiecej nie powstal

"Mój problem polega na tym że niedawno kupiłem samochód na benzynę i wszystko hulało bez problemu dopóki nie zatankowałem na stacji oleju napędowego. Już mój samochód więcej nie odpalił."

Tak to mniej więcej widzę :D Poczytaj trochę, dowiedz się co dokładnie robisz, po co i dlaczego, zamiast testować jakieś ustawienia w ciemno. Po co ci to CSM było potrzebne? Chciałeś ostatnio uruchomić AMD SAM, udało się, już ci niepotrzebne że z CSM kombinujesz?

  • Haha 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...