Skocz do zawartości

Reputacja, reakcje, spolszczenie.


Reputacja, reakcje, spolszczenie.  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy spolszczyć nazwy reakcji?

    • Tak
      26
    • Nie
      9
  2. 2. Które reakcje zostawić w postach?

    • Tylko pierwszą "Lubię to"
      11
    • "Popieram"
      6
    • "Smutne"
      0
    • "Że co, proszę?"
      3
    • "Haha"
      3
    • "Dzięki"
      5
    • Wszystkie powyższe
      18

Ankieta została zamknięta


Recommended Posts

Mamy kilka opcji reakcji na posty użytkowników (punkty reputacji), dodatnie i neutralne.

Poniżej możecie zobaczyć wygląd ikon, nazwy, oraz czy jest to pozytyw, czy neutralna (nie, nie będzie minusów)

Jest również opcja, żeby spolszczyć nazwy reakcji.

Zapewne wiecie jak to wygląda na innych forach.

Jak chcecie, żeby to wyglądało u nas?

Głosujcie, wybierajcie...

 

https://i.imgur.com/VsdYyVT.png

 

https://i.imgur.com/L5ZNXaV.png

Link to post
Share on other sites

Udzielam się na kilku zagranicznych forach, gdzie jest IPS 4.5.x i wiele uśmieszków i rodzajów punktów reputacji. Generalnie całość jakby jest weselsza, od razu można dając punkt rep określić za co.

Ja tam jestem za tym, aby wszystkie zostawić.

 

E:

Na wielu zagranicznych forach jest też możliwość kasowania swoich postów. Nikt nie robi z tego nic wielkiego - nie podoba ci się co napisałeś, coś coś ci się odmieniło - kasujesz (bez podania przyczyny, lub motywujesz) i już.

Więc i taka sugestia z mojej strony do adminów.

Edytowane przez Succubus
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Moja opinia jest niezmienna- można zostawić wszystkie reakcje ale w działach sprzętowych powinna być dostępna reakcja typu "Pomógł" czy "Dzięki" i ta reakcja nie powinna być dostępna w "luźniejszych" działach żeby wyodrębnić ludzi którzy faktycznie pomagają innym.

  • Lubię to 8
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

O, to to, Biafra. Zgadzam się. Powinno być, oczywiście obok możliwości wybrania odpowiedzi jako rozwiązania, jakaś reakcja typu "dzięki" (ekskluzywnie), jeśli np. wiele osób w jakimś stopniu pomogło i albo reszta reakcji, albo reszta tylko w jakimś hyde parku.

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Biafra napisał:

Moja opinia jest niezmienna- można zostawić wszystkie reakcje ale w działach sprzętowych powinna być dostępna reakcja typu "Pomógł" czy "Dzięki" i ta reakcja nie powinna być dostępna w "luźniejszych" działach żeby wyodrębnić ludzi którzy faktycznie pomagają innym.

Przeszukałem całe ACP, żeby wyłączyć repy w giełdzie, niestety nie ma takiej opcji.

Reputacja jest ustawiana globalnie a nie dla poszczególnych działów.

6 godzin temu, Succubus napisał:

Obecnie jest chyba 15 (czy jakoś tak), a to przy nowym systemie reakcji sporo za mało.

Owszem, jest 15. Mogę nieznacznie zwiększyć, powiedzmy do 25.

  • Lubię to 2
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Popieram to co napisał @Biafra. Fajnie byłoby gdyby w tematach sprzętowych funkcjonowały inne repy. Dla osób które faktycznie dużo czasu poświęcają na rzetelną pomoc byłoby to pewnego rodzaju wyróżnienie, bo obecnie wygląda to tak, że wrzucając post do tematu zakupowego zazwyczaj wpada więcej punktów reputacji widocznych w głównym profilu niż przez tydzień udzielania pomocy w tematach sprzętowych.

Nie wiem czy mi się dobrze w oczy rzuciło, ale chyba wyświetlało się przez chwilę obok reputacji info ile razy jakiś użytkownik pomógł rozwiązując temat. Moim zdaniem to również było in plus. 

  • Dzięki 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

8 godzin temu, Lexus404 napisał:

zeby powiekszyc sobie ego

A jeśli nawet, to co - daj się ludziom bawić na forum. Zawsze możesz znaleźć w świecie takie, które jest smutne, ponure i bez wszystkiego - a są i takie, wystarczy chwilę poświęcić, znaleźć, zarejestrować się i tam pisać.

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...