Skocz do zawartości

[OGÓLNY] W co obecnie grasz?


Recommended Posts

Wrzuciłem trochę modów z pluginami i spróbuję skończyć Starfield. Szału nie ma ale ma swoje momenty.

Starfield-2023-09-14-14-01-22-051.png

PS. W najnowszej becie RTSS z guru3d można obczaić na żywo bottleneck w danej grze, u mnie obok zegara.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Mój cpu nie spełnia minimalnych wymagań, jest w w sygnaturce. A co do bottleneck to w tej grze są niezłe jaja z tym z tego co zaobserwowałem w rtss, są miejsca gdzie zmienia się to co ułamek sekundy ale z drugiej strony co się dziwić, raz, że optymalizacja uwalona a dwa - mój konfig :D.

Edytowane przez ALF
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dorobiłem się XBOX. Zacząłem grać w gry używając do tego kina domowego z ekranem około 115 cali i dźwiękiem 5.1 - wiedźmin 2, noc w lesie - szczęka na ziemi.

Momentami to zupełnie inny wymiar grania w takiej konfiguracji. I jeszcze ta muzyka z gry.  Następny w kolejce jest wiedźmin 3 - tu się będzie dopiero działo....

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Arzyk napisał:

z ekranem około 115 cali

Wyświetlasz gry na ścianie domu sąsiada/sąsiednim bloku? :rotfl:

W dniu 17.09.2023 o 22:24, BlackCoffe napisał:

A jak! Mam magnetofon i kasety z grami :D 

Miałem Atarynkę ale ze stacją dyskietek 5,25" :P O grach na kasetach i nagrywaniu nocą z radia słyszałem tylko z opowieści.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

7 godzin temu, Arzyk napisał:

około 115 cali

https://www.notebookcheck.pl/Nowy-115-calowy-telewizor-LED-X11G-Max-QD-Mini-firmy-TCL-o-jasnosci-5000-nitow.745107.0.html

 

tv za 50 000zł i tylko xboxa się dorobiłeś

 

chyba że za 675 000zł:

https://sklep.audiocolor.pl/produkt/samsung-micro-led-110-cali/

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

No i dochodzi też ostrość obrazu, w przypadku projektorów jest to zupełnie inna bajka niż tv. Mnie się nie podobało granie na projektorze 4k u znajomego, obraz był o jakieś 20% mniej ostry niż na tv, wygładzony... odniosłem też wrażenie momentami jak w przypadku dlss ale z dużym mipbiasem na plusie a nie zerowym. Może kwestia przyzwyczajenia. Do filmów spoko ale do grania, no nie leżało mi to.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za dobre życzenia z telewizorami - kiedyś może się takiego dorobię ale oczywiście póki co to tylko projektor :) 
Oczywiście projektor to nawet nie jest średniak,  ze względu na ich ceny.

 

Odległość od ekranu do głowy to o ile pamiętam w okolicach 4.6-4.8m - nie ma żadnego efektu kręcenia szyją, wszystko można ogarnąć bez problemu samymi oczami.  Nie mam w mieszkaniu w ogóle telewizora więc chyba trochę już się przyzwyczaiłem do obrazu z projektora, który zdecydowanie nie jest taki jasny, ostry i "soczysty" jak z TV - ale nie zamieniłbym się na TV.  Chyba, że na któryś z powyższych - szybko by wylądował na giełdzie :) Swoją drogą ciekawy jestem czy takiej wielkości telewizor w pudełku dałoby się w ogóle do mnie do domu dostarczyć, być może podnośnikiem koszowym przez okna na balkonie, ale nie byłbym taki pewny :D
 
Mam jednak wrażenie, że skupiliście się na chyba najsłabszym ogniwie tego zestawu bo "najmocniejszym" elementem jest dźwięk - jeżeli macie możliwość mocno namawiam do takiego grania. Bardzo mocno winduje w górę niektóre gry pod względem klimatu.

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, drVanSteiner napisał:

Cyberpunkemoji16.png Jakoś tak się złożyło, że wcześniej nie grałem, więc jestem świeżaczkiememoji1787.png
Porzuciłem Starfielda, niestety nudna gra, a fabularnie nie ma podejścia do CPc27163f73f6dbe38603e481aba41d4a1.jpg

To że Starfield będzie nudny wiadomo było od dawna.

A na Cyberpunka szkoda mi pieniędzy. Może jak kiedyś kupię Nvidie 5080 czy jaka tam wyjdzie, a będzie mnie na nią stać, to kupię.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...