Skocz do zawartości

Recommended Posts

Partacze w akcji

 

GeForce 461.92 Game Ready Driver Feedback Thread (Released 3/16/21)

 

Open Issues:

  • [Rainbow Six Siege][Vulkan]: Smoke appears pixelated. [3266916]
  • [World of Warcraft: Shadowlands]: Random flicker may occur in certain locations in the game [3206341]
  • [Supreme Commander/Supreme Commander 2]: The games experience low FPS. [3231218]
  • [Batman Arkham Knight]: The game crashes when turbulence smoke is enabled. [3202250]
  • [Steam VR game]: Stuttering and lagging occur upon launching a game while any GPU hardware monitoring tool is running in the background. [3152190]
  • [G-SYNC][NVIDIA Ampere/Turing GPU architecture]: GPU power consumption may increase in idle mode on systems using certain higher refresh-rate G-SYNC monitors. [200667566]
  • [YouTube]: Video playback stutters while scrolling down the YouTube page. [3129705]
  • [Notebook]: Some Pascal-based notebooks w/ high refresh rate displays may randomly drop to 60Hz during gameplay. [3009452]
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Te błędy to się ciągną już kupę czasu.... Ja chyba z miesiąc czekałem na poprawkę, zanim uznali problem na moim laptopie (tzn. u każdego, kto taki miał), kiedy po wygaszeniu ekranu wisiał cały system. 

Edytowane przez marko22
Link to post
Share on other sites

Batmana mam i jakoś nigdy nie wywalił a miałem go na wielu konfiguracjach gpu i cpu

 

Batman to fajna gra do badania narzutu ,a jaki cpu trzeba było mieć zanim sie pojawił patch a właściwie patchy.To z rok minęło albo i lepiej.Dzisiaj sprawdzałem to lata w 140-180 fps w batmobil

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites
58 minut temu, marko22 napisał:

Mi po instalacji i restarcie wysypał się Norton.... Znowu restart i na razie działa. 

Ja tez sie poświecę.Juz na 461.92.Az strach co to będzie :x

Ze niby batman ?hmm chyba dymu nie ma po prostu na tych sterach.Ale w przeszłości robili to inaczej w wybranych sterach

 

 

 

 

Takie oszukisty trochę.Ważne ze jest ON i wszyscy szcześliwi

ewrrewrew.jpg

Link to post
Share on other sites
31 minut temu, Artok napisał:

RTXy 3060 niespecjalnie schodzą powyżej pułapu 3400-3500 zł. 

Nieszczególnie mnie to dziwi, kopiąc zwracałyby się w tej cenie po ok. 9-10 miesięcach dopiero, a realna wartość w przypadku graczy wynosi ok. 1700-1800zł

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, joker5513 napisał:

najbardziej zapalczywi górnicy :(

Wczoraj niemieckie sklepy zaczęły walczyć z polskimi górnikami :X Jeden z nich był już napalony na 20 sztuk RTXa 3060, a tu Mindfactory zamknęło mu konto i kazało podać numer rachunku do zwrotu pieniędzy.

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
13 minut temu, Artok napisał:

Wczoraj niemieckie sklepy zaczęły walczyć z polskimi górnikami :X Jeden z nich był już napalony na 20 sztuk RTXa 3060, a tu Mindfactory zamknęło mu konto i kazało podać numer rachunku do zwrotu pieniędzy.

Obstawiam że te karty zamiast do koparki to poszły by od razu na rynek wtórny w celu zarobku ;)

Górnicy nie bardzo chcą 3060.

Pewne jest że do lipca sytuacja z dostępnością i cenami kart będzie się systematycznie  pogarszać. 

Link to post
Share on other sites
5 minut temu, DjXbeat napisał:

Obstawiam że te karty zamiast do koparki to poszły by od razu na rynek wtórny w celu zarobku

Nie, to był stuprocentowy miner. Sam się chwalił, że udało mu się posiadane 5 sztuk RTX 3060 zmusić do pracy z pełnym hashrate. Nawet zdjęcie dał dalej koparki :menda:

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Artok napisał:

Nie, to był stuprocentowy miner. Sam się chwalił, że udało mu się posiadane 5 sztuk RTX 3060 zmusić do pracy z pełnym hashrate. Nawet zdjęcie dał dalej koparki :menda:

To ciekawe. 

Znajomy ma sporą "farmę" i jemu nie udało się zmusić 3060 do pracy z pełną prędkością. 

Generalnie to jeszcze nigdzie nie widziałem by komuś to się udało ;)

 

Link to post
Share on other sites
Teraz, DjXbeat napisał:

Generalnie to jeszcze nigdzie nie widziałem by komuś to się udało

Karta musi być w slocie 3.0 oraz pracować prędkością wyższą od x4 - do zrobienia taśmowymi riserami. Plus oczywiście karta powinna być podłączona do monitora, ale to załatwia się za pomocą fake pluga HDMI.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, zbiku90 napisał:

Nieszczególnie mnie to dziwi, kopiąc zwracałyby się w tej cenie po ok. 9-10 miesięcach dopiero, a realna wartość w przypadku graczy wynosi ok. 1700-1800zł

Trochę się mylisz. Wystarczy CPU 40 Line i masz 150Mh/s na trzech kartach

7 godzin temu, Artok napisał:

Nie, to był stuprocentowy miner. Sam się chwalił, że udało mu się posiadane 5 sztuk RTX 3060 zmusić do pracy z pełnym hashrate. Nawet zdjęcie dał dalej koparki :menda:

To kłamał

 

7 godzin temu, DjXbeat napisał:

To ciekawe. 

Znajomy ma sporą "farmę" i jemu nie udało się zmusić 3060 do pracy z pełną prędkością. 

Generalnie to jeszcze nigdzie nie widziałem by komuś to się udało ;)

 

 

Link to post
Share on other sites

Dostałem wczoraj maila od morele żebym się skontaktował z nimi odnośnie mojego zamówienia na kartę. Ja ucieszony że może karta już magicznie się odnalazła dla mnie ,a tu Pani mi odpisuje że "Ze względu na ogromne problemy z dostępnością tego produktu na rynku, czas oczekiwania na realizację zamówienia może wynosić nawet ponad pół roku. jednak według przewidywań rynkowych ten czas realizacji może się znacznie wydłużyć". Śmiech na sali.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Na mój rozum topowe karty z serii RTX 30xx są już stracone.

Patrząc na plany wydawnicze AMD, nVidia i do tego dołącza ostatnio Intel oni najzwyczajniej w świecie idą dalej z rozwojem nie oglądając się niedobory rynkowe wypuszczają papierowe premiery kart.

Następny przystanek to RTX 40xx lub może Intel. Przygodę z akceleratorami zaczynałem od Intel i740 to i może stara miłość nie zardzewiała.

Link to post
Share on other sites
W dniu 16.03.2021 o 16:31, Lexus404 napisał:

morele.net to oszusci napisali mi w mailu ze w ogole nie odebralem telefonu x razy mimo ze dzwonili tylko raz i jak odebralem to automatycznie mnie rozlaczylo i jak sam chcialem zadzwonic to sie nie dalo 

i teraz mi przyszedl mail ze anulowali moje zamowienie kpina cyrk!!!

nawet gdybym chciał Cię zdissować sam zrobiłeś to lepiej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...