Skocz do zawartości

Recommended Posts

Te wypociny o czekaniu powinny być kasowane kogo to obchodzi ze ktoś jest 559 w kolejce, nabijanie postów.

Karty ciężko ale można kupić bez problemu !!!

 

Temat powinien być o działaniu kart lub problemach z działaniem

Edytowane przez wiwat
  • Że co, proszę? 2
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, r1023 napisał:

ten temat to już kompletnie stracił sens, zawsze znajdzie się ktoś kto zamówił kartę i czeka, a że zamówił ją późno to pewnie nie prędko ją zobaczy i będzie tutaj wracał jak bumerang żeby się wyżalić.

W czym masz problem ? Bo nie bardzo rozumiem ...

6 minut temu, wiwat napisał:

Te wypociny o czekaniu powinny być kasowane kogo to obchodzi ze ktoś jest 559 w kolejce, nabijanie postów.

Karty ciężko ale można kupić bez problemu !!!

Ty masz coś z głową czy za dużo wypiłeś :) ? Nie chodziło mi tutaj o wypociny który jestem tylko o to żeby innych przestrzec żeby nie zamawiali u nich kart bo czeka się wieczność ...

A skoro jesteś taki do przodu to pokaż mi gdzie są te karty tak łatwo do kupienia od ręki :) Czekam wezmę z 2,3 ...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
14 minut temu, wiwat napisał:

Te wypociny o czekaniu powinny być kasowane kogo to obchodzi ze ktoś jest 559 w kolejce, nabijanie postów.

Karty ciężko ale można kupić bez problemu !!!

 

Temat powinien być o działaniu kart lub problemach z działaniem

Nie spinaj się tak kolego, bo Ci żyłka pęknie. Masz problem z takimi postami to nie czytaj, albo załóż sobie podobny temat i sprawa załatwiona. 

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, janek20 napisał:

Dzieki takim sygnałom widać jakie sklepy zrobiły wał, choć realnie to bez różnicy bo sie niczego nie boją

Takie działania powinny być zabronione,bo to jest "obracanie"nie swoimi pieniędzmi :) 300 kart x 4.000 zł = 1200000 zł:roll:I jak można kazać komuś zapłacić za coś czego nie mam i czekać bó wie ile,miesiąc,dwa,pół roku,rok ? A może po 4 miesiącach napiszą że anulują jednak zamówienie,ale przez ten czas obracali nie swoimi pieniędzmi ...

Link to post
Share on other sites

[!] Moim zdaniem czara goryczy zaraz się przeleję

 

nie może być tak że duże sklepy przyjmują po 100/300/500/ czy nawet 1000 zamówień na konkretny model, po czym realizują jakieś znikome ilości

bo tak naprawdę na lewo większość leci

 

nie jesteśmy bankiem na pożyczki tylko klientami, pytanie kto się zna na prawie zrobimy pismo do UOKIKu,

tutaj interes zbiorowy będzie brany pod uwagę także powinni się zainteresować :menda:

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, mutissj napisał:

[!] Moim zdaniem czara goryczy zaraz się przeleję

 

nie może być tak że duże sklepy przyjmują po 100/300/500/ czy nawet 1000 zamówień na konkretny model, po czym realizują jakieś znikome ilości

bo tak naprawdę na lewo większość leci

 

nie jesteśmy bankiem na pożyczki tylko klientami, pytanie kto się zna na prawie zrobimy pismo do UOKIKu,

tutaj interes zbiorowy będzie brany pod uwagę także powinni się zainteresować 

Amen,nic dodać nic ująć :)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
19 minut temu, EvenQ napisał:

Sklep Morele, ok. 351 miejsce w kolejce, zapłacone za rtx 3060 Gaming X Trio 

Dokładasz 4 stówki i masz w przyszłym tygodniu, lub czekasz

Link to post
Share on other sites
9 minut temu, EvenQ napisał:

W tym myk, że za 3060ti nie dam prawie 3000 lub więcej :) 

Coż miłego czekania

 

Gdy kupowałem swojego palita w listopadzie za 4.449zł wyśmiali mnie tu na forum

dziś na morele  karta kosztuje ponad 5.000zł wątpię ze to spadnie

Screenshot-2021-01-10-Palit-Ge-Force-RTX

Edytowane przez wiwat
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, pablo_gda napisał:

Podziwiam wszystkich tych którzy na własne życzenie stali się darmowym kredytodawcą dla takich moreli. Zamówiliście, wpłaciliście pieniądze a oni nimi zupełnie za darmo obracają. Jaki hojny i dobroduszny jest nasz naród. Przypominam że oni wam darmo nic nie dali. Jak się będziecie sadzić to wam zwrócą kasę, to co ona miała zarobić to już zarobiła. Z biznesowego punktu widzenia są geniuszami ;) O jakie pieniądze chodzi to można dość łatwo oszacować , wystarczy przeliczyć ilość kart które czeka w kolejce ,pomnożyć przez ich cenę i odjąć gdzieś 1/3 bo tyle osób zapewne wzięło za pobraniem.

 

Pomyśl, że to może też zadziałać w drugą stronę. Te karty za te pół roku mogą JESZCZE bardziej podrożeć. Odkąd zamówiłem w przedsprzedaży na morele cena wzrosła o 400zł za ten sam produkt. To jaki to dla nich interes, jakbym chciał kupić za kilka miesięcy to na ten moment bym musiał wydać znacznie więcej, niż gdy zamawiałem w przedsprzedaży. Morele w tym wypadku stracił na mojej przedsprzedaży. 

Link to post
Share on other sites
36 minut temu, janek20 napisał:

Ona nie kosztuje 5k bo to przedsprzedaż

U nich to wiadome

 

Karty są krótko paczki co 4 dni pełno tego

https://www.facebook.com/TrytonTorun/posts/3776683529056353

 

Normalny sklep stacjonarny długo istnieje pentium III  u nich kupowałem x lat temu 

lub szukajcie w sklepach komputerowych u siebie

126126054_3641285599262814_8178737241297

Edytowane przez wiwat
Link to post
Share on other sites
29 minut temu, wiwat napisał:

Gdy kupowałem swojego palita w listopadzie za 4.449zł wyśmiali mnie tu na forum

dziś na morele  karta kosztuje ponad 5.000zł wątpię ze to spadnie

 

A ja wróżę, że to jeszcze pójdzie w górę.....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...