Skocz do zawartości

Recommended Posts

13 minut temu, EH_Gosu napisał:

 

No i bardzo nieprzyzwoita, głośna, uboga konstrukcja. Lepiej takich tworów unikać. GA102-200 też swoje ciepło musi odprowadzić.

 

Jaka cena, taka jakość ;)

 

Taki trochę potworek możnaby rzec :rudolph:

 

Wrzuciłem bardziej w ramach ciekawostki, chociaż rzeczywiście nie wzbudza zaufania.

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, SpiN13 napisał:

Wrzuciłem bardziej w ramach ciekawostki, chociaż rzeczywiście nie wzbudza zaufania

Ten model Afoxa z blowerem występuje także w wersji do kopania kryptowalut. Jedyna różnica to brak portów wideo. Kopanie się skończyło, więc producent podmienił śledzie, dodał HDMI oraz DisplayPort i pcha w świat :D

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

  

2 godziny temu, pendzel_3 napisał:

Pamiętacie "przygarnij kropka"? :majkel:

Mój się jeszcze nie naświetlił.

Pamiętamy, wszyscy mieli w domach kineskopy obklejone w miejscu loga TVN.

 

Jak chcesz to mam jeszcze ze sto tych czarnych naklejek Gainwarda/Palita, opłacisz paczkomat i możesz rozkręcać co chwila :D

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Kawabonga napisał:

Jaki to model? Bo mam tą samą 3060ti i jestem ciekawy temperatur hot spotu u ciebie. 

Tj. 3070 GamingPRO, temperatury hotspotu przyzwoite w okolicach 70 stopni ale dopiero po zmianie pasty (to prawdopodobnie pokoparkowa karta).

Mam wrażenie, ze w tym modelu chłodzenia temperatury hotspotu są ściśle skorelowane z temperaturą samego rdzenia.

 

Przed wymianą pasty było na rdzeniu >limit czyli 82 stopnie/ 104 stopnie hotspot. Poniżej załączam ten obraz nędzy i rozpaczy.:->

 

qXSUgWm.png

 

Po zmianie tylko samej pasty na rdzeniu. 6x/7x .... a tylko zauważcie Co się działo z TDP :rotfl:

 

5v1LMRi.png

 

 

10 godzin temu, Artok napisał:

Jak chcesz to mam jeszcze ze sto tych czarnych naklejek Gainwarda/Palita, opłacisz paczkomat i możesz rozkręcać co chwila :D

 

Dzięki @Artok, ale ja to zrobiłem sztukę dla sztuki i tak nie mam żadnego "papieru" ale sama gw. jeszcze jest. Serwis Palita sprawdził po S/N jak podawali mi szczegóły odnośnie grubości termopadów to najpierw ostrzegali, że gw. jeszcze aktualna i że ją utracę jeśli sam je wymienię. :D

 

Tak dla potomności jak by się ktoś zastanawiał co tam siedzi. ofc nie oznacza to że każdy GamingPRO ma tak samo.

 

VrPiHkT.jpg

 

Powyższe wyniki są jedynie po zmianie pasty, termopadów jeszcze nie zmieniłem, jest mały problem z dostępnością 0.75mm ale jak widać na załączonych obrazkach wcale nie są te temperatury najgorsze, co innego pasta to był istny kamień, muszę przyznać że czegoś takiego jeszcze nie widziałem :D

 

raI0Pa1.png

  • Lubię to 4
Link to post
Share on other sites

@pendzel_3 moja nigdy nie pracowała w koparce a hot spot około 97c. Tak samo mój aorus też nigdy w koparce a hotspot dobijał do 107c. Wsadzają najtańsze gówna jako pasta i później takie temperatury. Mam teraz też msi GamingX RX5700XT która też nigdy nie kopała i hot spot ponad 100c. 

Link to post
Share on other sites
38 minut temu, Artok napisał:

możesz śmiało dać miękkie pady 1mm, nic się nie stanie.

No właśnie dopuszczam już powoli tą opcję.

 

29 minut temu, Kawabonga napisał:

moja nigdy nie pracowała w koparce a hot spot około 97c.

A co z temperaturami na rdzeniu?

 

29 minut temu, Kawabonga napisał:

Wsadzają najtańsze gówna jako pasta i później takie temperatury.

No i właśnie tutaj może być temat w tych Palitach, bo ja mówię koparka, koparka.. ale też wcale pewności nie mam że ta karta kopała bo np. wentylatory stan igła.

Wiem jedno, takiej betonozy na rdzeniu to ja jeszcze nie widziałem.  Ekstrakcyjna tego nie chciała za bardzo brać, musiałem to odmaczać powoli wacikami. Jestem przekonany, że lepiej by było gdyby tam nic na rdzeniu nie było. 2sek w jakimkolwiek benchu czy grze i dobite do limitu temperaturowego + wenty na 100%.

 

 

Edytowane przez pendzel_3
Literówka
Link to post
Share on other sites

Dlatego właśnie wieszam psy na producentach, którzy nie zezwalają na wymianę pasty (pod groźbą utraty gw) jednocześnie fabrycznie aplikując gUano, które przed upływem tejże gw zamienia się w kamień. 

 

I kij z tym, że można wtedy co prawda wysłać kartę i serwis w ramach gw PEWNIE wymieni Ci pastę, tyle że wtedy jest sie tydzień / dwa bez GPU. Sam zaś wymieniam pastę w kwadrans. 

Link to post
Share on other sites

Prawdę mówiąc czekam na obniżki 4080, bo już któryś miesiąc się męczę na 1070 po sprzedaży w połowie roku 3080ti, która to tak średnio dawała radę w 4k. Liczyłem na AMD wjeżdżające na białym koniu z 7900xtx, ale się przeliczyłem jak pewnie większość z nas.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Silver Arrow napisał:

Panowie z innej beczki...wiadomo coś o wyprzedażach serii 30? Patrząc na obecne ceny 3080 w kilku popularnych sklepach to kwota 8499zł wydaje mi się delikatnie zawyżona ;) W tym tempie stara generacja będzie z nami jeszcze dobrych kilka lat. 

Sprzedałem właśnie rtx 3060ti palit gaming pro oc z roczną gwarancją za 2400, chyba dobra cena :)

Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Rebelmind napisał:

Kto to kupuje to ja nie wiem, jak za takie pieniądze są 3070

Za niższe pieniądze są 3070 Ti. Sam wczoraj za 1230 zł kupiłem 3060 Ti FTW3. Więc człowiek, który dał taką kasę za używaną kartę w średniej wersji to jeleń roku. 

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
41 minut temu, Artok napisał:

Za niższe pieniądze są 3070 Ti. Sam wczoraj za 1230 zł kupiłem 3060 Ti FTW3. Więc człowiek, który dał taką kasę za używaną kartę w średniej wersji to jeleń roku. 

Evga teraz w kompie siedzi 1070 i muszę pochwalić za kulturę pracy. Estetycznie nie lubię RGB, ale podświetlony napis modelu budzi we mnie bardzo pozytywne odczucia. Szkoda, że nie produkują już kart. Jeśli ktoś ma do sprzedania od Evga 3090 w dobrej cenie to dać znać, kupię z sentymentu ;)

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Artok napisał:

Za niższe pieniądze są 3070 Ti. Sam wczoraj za 1230 zł kupiłem 3060 Ti FTW3. Więc człowiek, który dał taką kasę za używaną kartę w średniej wersji to jeleń roku. 

Karta ze sprawdzonego źródła bo odemnie :D, nie koparkowa. 

I jak średnia wersja? To jedna z najlepszych. A karta kupiłem za 2600 ;)

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...