Skocz do zawartości

Recommended Posts

Buhahaha wiedziałem że x-scum będzie trzymał formę. I nie zawiódł nas. Oj nie zawiódł. 

Chyba w piątek albo w sobotę przycisk z "ZAMAWIAJ fikcyjny produkt z naszego magazynu" zmienili na "Powiadom o dostępności".

To i się zaczęło.

Jak to dobrze że nie mam żadnej kasy zamrożonej na ich kontach.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Ja też nie mam kasy zamrożonej. Prawda jest taka, że jak się nie podoba to można bez problemu kasę wyjąć. Problemem jest ogólnie zerowa podaż tych kart przez co chociaż obsługa klienta traktuje ludzi jak petentów, to prawie nikt z zamówienia nie rezygnuje. 

Link to post
Share on other sites

Szczerze to nie wiem co począć. Z biedy mógłbym kupić 3060 ti za te 2300 w brzoskwini pojawiły się modele palita ale z tego co czytam bieda straszna z temperaturami.

3080 nie dostanę do wiosny o ile gdzieś  za 4k. Gdy sytuacja się unormuje z drugiej strony nie sprzedam już nawet 3060 ti za 1800zł w moemncie kiedy dostanę 3080 więc 

Tak czy siak zakup 3080 w granicach 4k nie wydaje się głupim pomysłem. Na r9 390 pracuje mi się zdecydowanie gorzej słabe wsparcie wielu monitorów.

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Adek221 napisał:

Szczerze to nie wiem co począć. Z biedy mógłbym kupić 3060 ti za te 2300 w brzoskwini pojawiły się modele palita ale z tego co czytam bieda straszna z temperaturami.

 

bieda z temperaturami? 60 st w cyberze na ultra w 1440p przy 1300 obr, na najtańszej karcie palita :D

 

 

Link to post
Share on other sites

Witam ,rtx 3080 aorus master siedzi działa ,ale mam przy uruchamianiu takie 3 szybkie piknięcia potem 1 i odpala system normalnie

na forum aourus pisali żeby wyłączyć takie coś Turn off CSM support in bios. co to jest? Miał ktoś taki problem z swim rtxem?

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, Adek221 napisał:

 

To co polecasz? 

ja miałem do wyboru 3 grudnia tego Palita albo Gainwarda (też 2 wentyle najtańszy model), z racji tego, ze chłodzenie dual miałem na gtx1660 i łądnie dało się je skręcić wziąłem palita - tyle że trafił mi się jakiś porządnie skręcony model , bo nawet bez UV tempy mi poza 66st przy wygrzewaniu 3dmarkiem nie wychodzą

z uv 60 st max w grach, a przeważnie 55-57st

 

@up

jak masz na csm to pika u każdego, trzeba na uefi przestawić (tylko że jak system na csm stawiałeś, to będzie bolało ;) )  

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, wojciechu15 napisał:

Ja też nie mam kasy zamrożonej. Prawda jest taka, że jak się nie podoba to można bez problemu kasę wyjąć. Problemem jest ogólnie zerowa podaż tych kart przez co chociaż obsługa klienta traktuje ludzi jak petentów, to prawie nikt z zamówienia nie rezygnuje. 

 

W marcu/kwietniu 2020 cena maseczek ochronnych (i to nie żadnych FFP3 tylko takich badziewnych, że na dobrą sprawę lepiej by zabezpieczało jakby się szmatą do podłogi owinąć) wzrosła 2-3 krotnie. Po jakimś miesiącu pojawiło się więcej towaru i znów spadła do normalneo poziomu (a część "scalperów" została z całymi paletami maseczek na stanie).

Podobnie teraz jest z kartami a rozwiązanie jest proste -  prostu trzeba głosować "nogami" i zaczekać. 
W bonusie w międzyczasie Cyberpunka zdążą załatać do grywalnego standardu (dziś CDPR ogłosił, że drugi patch będzie w lutym) ;-)

 

Odnośnie sklepów, to brzytwa Ockhama podpowiada, że tam pewnie po prostu jest bałagan. Ich systemy pewnie nie wspierały kolejkowania więc te całe kolejki są porobione w Excelach czy tam zapisane w zeszycie i czasami coś ginie. Co oczywiście nie usprawiedliwa podejścia "zapłać a później zobaczymy", ale tutaj to w dużej części konsumenci są sami sobie winnni. 

 

 

Edytowane przez JanekD
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak pokazują filmiki z Cyberpunka , jeśli ktoś chce grać sprawnie 60fps++ ultra w tą gierke i  następne tytuły niech celuje 3080

sprawdzone w boju :)

Edytowane przez wiwat
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, wiwat napisał:

Jak pokazują filmiki z Cyberpunka , jeśli ktoś chce grać sprawnie 60fps++ ultra w tą gierke i  następne tytuły niech celuje 3080

sprawdzone w boju :)


Pokaż mi screenshot z tego małego marketu na lokacji "Kabuki market", to wtedy zobaczymy czy rzeczywiście 60 fps++ :P

Mi z kolei RTX 3070 poszedł z dymem po 3 dniach i szczerze mówiąc, to wolałem uczucie "kurde, nie mogę kupić kart bo ich nie ma!" niż to co czuję teraz :->

  • Smutne 2
Link to post
Share on other sites
10 minut temu, wirher napisał:


Pokaż mi screenshot z tego małego marketu na lokacji "Kabuki market", to wtedy zobaczymy czy rzeczywiście 60 fps++ :P

Mi z kolei RTX 3070 poszedł z dymem po 3 dniach i szczerze mówiąc, to wolałem uczucie "kurde, nie mogę kupić kart bo ich nie ma!" niż to co czuję teraz :->


Co żeś ty z nim robił?

Link to post
Share on other sites
39 minut temu, nukalol napisał:

Okaże się jeszcze w tym tygodniu czy sobie poradzi z 3070. W sumie to się trochę zdziwiłem, te zasilacze były mocno polecane na tamten moment. Mam nadzieje że dostaniesz swoją kartę szybko z powrotem, oczywiście sprawną :)

Spokojna Twoja rozczochrana, mój XFX XTR 650 na bebechach SS w zupełności wystarcza na 3070 Palita GamingPro z OC +130/1200, jest nawet sporo zapasu. Tam nie ma możliwości zwiększyć napięcia na rdzeniu czy przesunąć power limit, więc szału nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...