Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z Proshopu, kumpel u nich TUFa zamawiał:
 

 

Drogi Kliencie,

Ze względu na niewielką dostępność kart RTX 3080, zostały one natychmiast wyprzedane po premierze nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Niezwykle wysoki popyt rzucił na kolana wiele sklepów i partnerów, niestety w tym nas.

Portal Videocardz podsumował sytuację i oficjalne oświadczenie firmy NVIDIA tutaj (w języku angielskim): https://videocardz.com/newz/nvidia-issues-a-statement-on-geforce-rtx-3080-going-immediately-out-of-stock

Co się stało:
Tysiące zamówień jednocześnie wpłynęło do naszego systemu dokładnie o godzinie 15:00. Nasze serwery uległy awarii i wiele osób dotarło do potwierdzenia zamówienia, mimo że karta była już niedostępna.

Jaki jest następny krok?
Nie wiemy, kiedy dotrą do nas nowe karty, ale jesteśmy w kontakcie z firmą NVIDIA oraz partnerami i zaktualizujemy informacje, gdy tylko dowiemy się więcej.

Jeśli masz otwarte zamówienie, możesz je oczywiście zachować lub anulować w dowolnym momencie.

Jak mogę sprawdzić swoje zamówienie?
Nie wiemy, kiedy dotrą do nas nowe karty, ale jesteśmy w kontakcie z firmą NVIDIA oraz partnerami i zaktualizujemy informacje, gdy tylko dowiemy się więcej. Jeśli masz otwarte zamówienie, możesz je oczywiście zachować lub anulować w dowolnym momencie.

Jak mogę sprawdzić swoje zamówienie?
Aktualny status swojego zamówienia możesz sprawdzić na koncie klienta: https://www.proshop.pl/CustomerCenter/Order
Zaloguj się za pomocą adresu e-mail, którego użyłeś podczas składania zamówienia.

Jeśli złożyłeś zamówienie jako gość lub zapomniałeś hasła, możesz utworzyć nowe tutaj: https://www.proshop.pl/CustomerCenter/CustomerAccount/ForgotPassword

Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Link to post
Share on other sites

xkom też wysłał mi maila o ventusie że nie "na ten moment, nie jesteśmy w stanie określić przybliżonej daty dostępności zamówionej karty graficznej:"
a info o ventusie z zagranicy "
My case does not have super ventilation, so when running something like Furmark the core temperature gets to 80 degrees and fans to 2000-2100rpm."
czyli jednak tuf wygrał rywalizacje na ciszę  

Edytowane przez human_2010
Link to post
Share on other sites

ventusa sie nie kupuje jak zależy Ci na ciszy i temp

Na 2080ti 2 wentylatory, biednie wyglądał. Liczyłem że na 3080 poprawili konstrukcję i zaskoczy niczym tuf....

 

Ja nie dostałem takiej wiadomości, o której zamówiłeś kartę? 

oświeżałem stronę więc kilka minut po 15:00 a mail o temacie "nowe zamówienie 7xxxx" o 15:10 na gmaila przyszedł

 

PS proshop za przeproszeniem według mnie ch..a miał i jedynie sobie reklamę zrobili zbierając preordery 

 

Edytowane przez human_2010
Link to post
Share on other sites

15:04 +- zakończyłem zamawianie na stronie, kolega który też zamawiał minutę max dwie po mnie ma nr zamówienia wyższy o 180 a też nie ma maila więc może dopiero dostaniecie

edit xkom zbiera preoredy na karty cały czas, ale ceny względem wczoraj +200złoty zabawne

Edytowane przez human_2010
Link to post
Share on other sites

Argument wystarczy jeden. Dostają najgorsze selekcje chipów od nvidii. Dowody masz nawet w testach ktora karta jaka ma wydajność po OC.

Mowa o topowych konstrukcjach nie kastratach

1. Skąd wiedza o selekcji chipów. Potrzebne źródło

2. Pokaż takie testy

3. O jakie karty Ci chodzi? Kastraty czyli co? Poniżej RTX 2080Ti to już kastraty, czy które?

 

Bo jednak gracze kupują najczęściej karty z przedziału 1060 GTX czyli średnia, lub średnio wysoka półka do 1070 GTX i kolejne generacje wyżej. Więc czy mają się czym martwić?

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

Podziwiam was Panowie za zakup kota w worku , a dwa to czas dostawy karty... Jak z tego forum 2-3 osoby dostaną kartę we wrześniu to będzie można odtrąbić sukces.

 

Jestem po rozmowie tel z xkom i gość powiedział jasno że kartę mogę sobie zamówić /zarezerwować a a trzymam ja może pod koniec października :D .

 

Dostępność kart jest tak mała że szkoda mówić ( kilka sztuk na sklep ).

 

Ogólnie to czeski film.

Link to post
Share on other sites

Podziwiam was Panowie za zakup kota w worku , a dwa to czas dostawy karty... Jak z tego forum 2-3 osoby dostaną kartę we wrześniu to będzie można odtrąbić sukces. Jestem po rozmowie tel z xkom i gość powiedział jasno że kartę mogę sobie zamówić /zarezerwować a a trzymam ja może pod koniec października :D . Dostępność kart jest tak mała że szkoda mówić ( kilka sztuk na sklep ). Ogólnie to czeski film.

Polecam odbiór w sklepie i płatność przy odbiorze. Pieniądze nie zamrożone :) 

Link to post
Share on other sites

 

 

Jestem po rozmowie tel z xkom i gość powiedział jasno że kartę mogę sobie zamówić /zarezerwować a a trzymam ja może pod koniec października  :D . Dostępność kart jest tak mała że szkoda mówić ( kilka sztuk na sklep ). Ogólnie to czeski film.

Co nie przeszkadza im jakoś specjalnie w sztucznym zawyżaniu cen.

 

 

edit xkom zbiera preoredy na karty cały czas, ale ceny względem wczoraj +200złoty zabawne
  
Link to post
Share on other sites
Polecam odbiór w sklepie i płatność przy odbiorze. Pieniądze nie zamrożone :)
Ale co chcesz odbierać w sklepie jak tych kart fizycznie nie ma. I nawet jak dzisiaj zamówisz to ten odbiór masz na koniec października początek listopada :D taka jest dostępność.

 

Leje na te karty i popatrzę na ten cyrk spokojnie z boku :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...