Skocz do zawartości

Coronavirus ( Covid-19 ) Czy wszyscy umrzemy?


Recommended Posts

Problem z tymi szczepieniami jest taki że one tylko maskują problem tzn łagodzą objawy, ale zaszczepiony dalej może się zarazić i zarażać innych.

Z tym że zaszczepiony lżej przechodzi zarażenie to też tak do końca różowo nie jest. Mam już 3 znajomych w wieku 35-41 lat którzy jednak wymagali hospitalizacji bo ich w nocy takie duszności złapały że oddechu złapać nie mogli..

Także te szczepienia nie do końca spełniają swoją rolę/ założenie.

Link to post
Share on other sites

Ja mam dziś rewelacyjny humor, ten skowyt w pracy antyszczepionkowców, wszyscy albo mundurowi albo personel medyczny albo jedno i drugie, zwolnię się, to wbrew naturze, nikt mnie nie zmusi, nie mogę się zwolnić mam kredyt, to niemce i EU, koncerny, nie zaszczepią nas bo nie będzie miał kto pracować jak odejdziemy. 

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, ernorator napisał:

A teraz skonfrontuj swoją retorykę z ospą, polio. Jakimś cudem ludzie w latach 60-70tych zrozumieli a teraz nie

A w tamtych czasach "Trybuna Ludu" czy sekretarz KC produkowały fake newsy na temat tych szczepień? Ludzie chodzili do lekarza, a tam kolejki zaszczepionych, którzy pomimo szczepień dalej chorują?

 

8 godzin temu, marik81 napisał:

Czy zaszczepieni na polio i ospę mogą zarażać innych po zaszczepieniu?

Na polio tak było. Dlatego pewna szczepionka OPV została wycofana ledwo kilka lat temu. Najpierw WHO zalecała szczepionkę, a potem nakazała (zaleciła) zaprzestania jej stosowania. Po prostu zaszczepieni transmitowali wirusa na niezaszczepionych. Przypominam, że ta wycofana szczepionka przeszła normalne procedury wprowadzania i testy (nie w kilka miesięcy), pomimo to po długim okresie stosowania odkryto, że ma niepożądane skutki uboczne. Trzeba wierzyć w technologię - jak to niektórzy pisali.

 

8 godzin temu, jarrino napisał:

Marik, nie wiem czy zauważyłeś, słyszałeś, przeczytałeś, że jeśli przeciwnik szczepień zachoruje, lub ktoś bardzo bliski, to często mówią, że jednak warto się było zaszczepić, choćby po to, żeby nie umierać...

A wyobrażasz sobie, żeby TVN podało np. wypowiedź rodziny: zaszczepił się, ale niestety odszedł na koronę.

Wiem, że przeżyłeś trochę lat - wyobrażasz sobie, żeby w Trybunie Ludu napisali: te stonki ziemniaczane jednak amerykanie nie zrzucali.

 

8 godzin temu, marik81 napisał:

A co mówią jak umrze zaszczepiony?

Jest zakaz pokazywania takich przypadków. Poza tym gdzie je znaleźć? W 99.X% umierają zaszczepieni.

 

6 godzin temu, pendzel_3 napisał:

Przynajmniej nie plują sobie w brodę potem całe życie, jak Pan Materna z PIS.

To prawda:

- Moja ciotka zmarła na koronę.

- Była zaszczepiona?

- Oczywiście.

- To dobrze...

 

A pan minister od zdrowia dopiero co powiedział, że już 1/3 zaszczepionych umiera. Było 99.1, 96, 80, 75%, a teraz 66% zgonów niezaszczepionych. Przypuszczam, że będzie się starał o legitymację antyszczepionkowca, dlatego tak ostrożnie idzie w tym kierunku.

 

Szczepionka chroni przed hospitalizacją i ciężkim przebiegiem.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, pendzel_3 napisał:

manga

 

9 minut temu, joker5513 napisał:

istotę rozumną

 

Kończą się argumenty to wycieczki osobiste? pemdzel i joker jesteście w chóј żałośni ^^

 

.

Edytowane przez MiK
  • Lubię to 3
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, MiK napisał:

Dziabanka 71% skuteczności (źrd. ministerstwo zdrowia)

 

David19 80% bezobjawowy. 

 

Lepiej mieć davida19 niż być zadziabanym. 

 

 

 

To za to argumentacja godna profesora z Harvardu. Otaku Ivy League. Poziom -3. Piwnica w piwnicy piwnicy.

 

Jesuuuu podświadomie dalej czytam ten wątek i wypociny tych folio torli. @Kawa - idzie jakoś ten wątek sobie ukryć żeby tu już nigdy nie wchodzić?

Link to post
Share on other sites
Dzisiaj zmarła moja babcia (80lat) od zeszłego tyg. chorowała na covida i to ją zabrało.
Współczuję.
Jednak w zeszłym tygodniu zmarła ciotka koleżanki, 63 lata, ostatnie stadium raka, w akcie zgonu covid 19.
Mojej babci, 83 lata, w zeszłym roku klepnęli covida przed jakimś zabiegiem w szpitalu, nawet kataru nie miała a żyje do dzisiej.
Rozumiem Cię, ale takie licytowanie nie ma sensu.
Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, marik81 napisał:

Jednak w zeszłym tygodniu zmarła ciotka koleżanki, 63 lata, ostatnie stadium raka, w akcie zgonu covid 19.

Ciotka kolegi - zdiagnozowany rak. Od kilku miesięcy gwałtownie chudła (rak ukł. pokarmowego). Rano znaleźli ją już nieprzytomną, karetka... test... i oczywiście wiadomo jaki wynik. Jednak lekarze się mylą, bo dawali jej niewiele życia z powodu raka, a okazało się, że jednak nie rak wpisany w akcie zgonu.

Link to post
Share on other sites

Żyjemy teraz w zakłamanym systemie gdzie wszystko mija się z prawdą, a za prawdę możesz iść siedzieć. W przypadku mojej babci przyczyna bezpośrednia to covid.Umarła w domu ,bo nawet do szpitala jej nie chcieli.polska służba zdrowia, to g....razem z tymi konowałami.

Link to post
Share on other sites

Nasz kochany rząd będzie nagradzał osoby NIE ZASZCZEPIONE .
Jest już projekt ustawy który daje możliwość pracodawcy aby wymagał od pracownika okazania negatywnego testu lub certyfikatu.
Jeśli ten nie okaże nic to pracodawca będzie mógł go wysłać na PŁATNY URLOP 🤣🤣🤣🤣

No ku**a nie wierzę, toż to plucie w twarz wszystkim zaszczepionym..
Teraz to osoba zaszczepiona ma ponosić konsekwencje tego że ktoś inny się nie zaszczepił i będzie pracować na tego co siedzi w domu na płatnym urlopie i się śmieje...

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Rząd chce płacić niezaszczepionym i wysyłać ich na płatny urlop a tymczasem w Szczecinie urząd Marszałkowski wysyła na pracę zdalną... zaszczepionych.
Gdzie tu sens i logika???
Pierwsze rozwiązanie rządu, które mi się podoba, posiedzę sobie w domu na PŁATNYM urlopie
A jeszcze niedawno taki jeden tu pisał:

Ja mam dziś rewelacyjny humor, ten skowyt w pracy antyszczepionkowców, wszyscy albo mundurowi albo personel medyczny albo jedno i drugie, zwolnię się, to wbrew naturze, nikt mnie nie zmusi, nie mogę się zwolnić mam kredyt, to niemce i EU, koncerny, nie zaszczepią nas bo nie będzie miał kto pracować jak odejdziemy. 

Teraz ten skowyt ma zapewne on sam, bo dowiedział się, że będzie musiał pracować podczas gdy antyszczepionkowcy będą "karnie" odsyłani na płatny urlop
Ale mam dziś rewelacyjny humor
Link to post
Share on other sites

Właśnie o to mówię jakie to jest durne.
Monty Python dziś miałby nieźle pole do popisu, Ministerstwo Głupich Kroków nadal żywe.
Zapewne zwolniony pracownik wygra w sądzie i jeszcze odszkodowanie wywalczy.
Poza tym wątpię, że przy braku ludzi do pracy, pracodawca będzie wysyłał na urlop.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...