Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam . Kilka miesięcy temu zauważyłem, że gry na moim komputerze się tną , chociaż nie powinny . Myślałem , że chodzi o kartę graficzną więc ją wymieniłem i nic . Gra przycinała się mniej ale i tak mocno, a powinna działać normalnie . Próbowałem 
grać na najniższych detalach ale dalej gra cięła się tak samo . Odziwo gdy w grze (fifa 12 ) gram tryb treningu to wszystko chodzi płynnie (prawie), a w czasie meczu wszystko strasznie sie tnie . 
Ogólnie komputer również mi muli . Np. gdy oglądam mecze w internecie to chodzą wolno i często się przycinają, a internet mam dobry więc powinny chodzić normalnie . 

platinium dual core e5200 2,5 gh

adm radeon hd 5670 1gb 128 bit gdr5 

zasilacz 400 wat

ram 3gb 

dysk napewno sprawny bo niedawno wymieniany

Link to post
Share on other sites

Sprawdzałeś temperatury podzespołów podczas obciążenia? Może zasilacz już ma swoje za sobą, albo karta.

W jakie gry grywasz?

tempertury w normie cpu podczas gry w fifa 12 60 a gpu 45

tempertury w normie cpu podczas gry w fifa 12 60 a gpu 45

ale kiedyś była płyna gra fifa 12 niema takich wymagań sporych

tempertury w normie cpu podczas gry w fifa 12 60 a gpu 45

ale kiedyś była płyna gra fifa 12 niema takich wymagań sporych

co do zasilacza to jak sprawdzić go bo dysk nowy graafika wymieniona format był dwa tygodnie temu

wolna praca pc a niskie użycie procesora witam system muli a użycie procesora niskie podczas gry urzycie 68-70% a fifa 12 przymula  aw spocznku 5- 7% a komputer wolno działa

myszka jaak by skakała między ikonami a gry mulą  dysk nowy ,program świeży  7 64 bit

Link to post
Share on other sites

Komputer ogólnie zepsuty. Czy możesz się nie spieszyć i powoli spokojnie opisać problem ? Nawet korzystanie z telefonu nie upoważnia do pisania takich rzeczy - "wolna praca pc a niskie użycie procesora witam system muli a użycie procesora niskie podczas gry urzycie 68-70% a fifa 12 przymula  aw spocznku 5- 7% a komputer wolno działa

myszka jaak by skakała między ikonami a gry mulą  dysk nowy ,program świeży  7 64 bit".  

Link to post
Share on other sites

System świeży, jak piszesz. Sprawdź czy dysk cały czas nie pracuje. Może akurat jakieś aktualizacje w tle ściąga itp.

ok

dysk gdy nic nierobie pokazuje 0 b/s

ok

dysk gdy nic nierobie pokazuje 0 b/s

problem polega na tym że myszka nawet gdy kliknę start i przesuwam kursor po ikonach to przeskakują z opóźnieniem tzn. kratkuje procesor wtedy pokazuje 2-7% użycia  a nie 100% gdy aduje się wp.pl to skacze do 70%

Link to post
Share on other sites

Ten PC to niestety archaizm. Sam długo używałem procka troche lepszego(E6600, 3,0) i na nim były również problemy tego typu, nie opłaca się inwestować w tego PC pieniędzy, ciężko jest o większe ilości ram w jednej kości dla Intela(ceny kości 4gb to jakaś porażka, przechodziłem przez to), możesz ewentualnie założyć  4 gb ale nie wiem czy poczujesz jakąś różnicę. Ja w twoim przypadku jeśli cokolwiek miałbym z PC robić to właśnie zwiększyłbym RAM, dodał SSD i dorzucił do tego Xeona e5450. Ale to twój wybór. Zawsze możesz popróbować jeszcze aktualizacji sterowników i lekkiego OC grafy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...