Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia RTX Turing (TU1xx).


Recommended Posts

Podoba mi się ten zasilacz, ze zdjęcia wyniki jakby miał 7 na 9 cm. 

To jest Corsair SF450, zasila deskę z LC. Wiadomo overkill bo 20 wentyli + 4x D5 + kontrolery oraz przepływomierz żrą niewiele. Natomiast to ma być samodzielne ultra AIO do testowania różnych platform więc zasilanie przydaje się by testować szczelność przy nowych blokach LC.

 

Niebawem wrzucimy testy co to potrafi...przerosło nasze oczekiwania. 10KW TDP to możliwości chłodzącego tego projektu :D

Extreme Hardware "Mothership".

 

Link do PSU.

 

https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Power-Supply-Units/SF-Series%E2%84%A2-80-PLUS-Gold-Power-Supplies/p/CP-9020104-NA

Edytowane przez EH_Gosu
Link to post
Share on other sites

Sprawdzałeś grę na driverze 436.15? Jeśli tak, to trzeba poczekać na patch... znowu :/ Na względnie krótką grę(ponoć 10h) to nawet 1-2tygodnie to będzie zbyt długo...

 

Kurde nie mogą poczekać na grę kiedy będzie gotowa, tylko push bo deadline? :x

Edytowane przez dragzor
Link to post
Share on other sites

Sprawdzałeś grę na driverze 436.15? Jeśli tak, to trzeba poczekać na patch... znowu :/ Na względnie krótką grę(ponoć 10h) to nawet 1-2tygodnie to będzie zbyt długo...

 

Kurde nie mogą poczekać na grę kiedy będzie gotowa, tylko push bo deadline? :x

Tak mam najnowsze sterowniki. Być może te problemy to wina słabego cracka

Link to post
Share on other sites

Tak mam najnowsze sterowniki. Być może te problemy to wina słabego cracka

 

Nie ma to jak nazywać gry gównem grając na piracie. Nawet się nie przyznawaj.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak nazywać gry gównem grając na piracie. Nawet się nie przyznawaj.

Po pierwsze nie dopowiadaj sobie bo nigdzie nie napisałem ze ta gra jest gownem, a po drugie chcialem przetestowac ray tracing i to jak moja karta sobie poradzi, a do tego celu nie bede specjalnie gry kupowac, szanuje swoje pieniadze :)

Link to post
Share on other sites

Będę dopowiadał, bo skorzystałeś z piractwa i jeszcze mówisz, że ich produkt jest zły, więc dla mnie jest to równoznaczne  :)

Edytowane przez CrisPell
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Panowie, no może wstyd się przyznać, ale jak naście lat miałem to też nieraz się crackowało, nawet częściej niż nieraz ;-) Ktoś z nas tego nigdy nie robił? Od wielu lat nie uznaje tego, no ale nie wierze w to, że nikt nigdy nie piracił gier.

 

Często ludzie robią tak, że sprawdzają czy gierka im przypasuje, jak tak to kupują. Nie ma co się spinać :)

Link to post
Share on other sites

To trochę tak jakbyś wchodził chłopu do sadu i próbował jego owoców bo Ty za kwaśne nie zapłacisz. Bez jego pozwolenia to po prostu kradzież... chyba warto żebyś zdawał sobie z tego sprawę zamiast przechwalać się na forum ze swojej "taktyki" testowania. Też bym potestował tą grę żeby choćby zobaczyć jak wygląda... nawet bez RTX... bo gameplaye na youtube pewnie w pełni tego nie oddają.

 

 

 

Włączenie DLSS zbija do 2293x920p, no ale wygląda to i tak elegancko. DLSS zadziwiająco dobrze od początku.

 

DLSS ma błędy według tych testów i mojego oka: 

 

https://gamegpu.com/action-/-fps-/-tps/control-test-gpu-cpu

 

Spójrz na przedostatnie zdjęcie z suwakiem i żółty napis na ścianie.

Link to post
Share on other sites

To trochę tak jakbyś wchodził chłopu do sadu i próbował jego owoców bo Ty za kwaśne nie zapłacisz. Bez jego pozwolenia to po prostu kradzież... chyba warto żebyś zdawał sobie z tego sprawę zamiast przechwalać się na forum ze swojej "taktyki" testowania. Też bym potestował tą grę żeby choćby zobaczyć jak wygląda... nawet bez RTX... bo gameplaye na youtube pewnie w pełni tego nie oddają.

 

 

 

 

DLSS ma błędy według tych testów i mojego oka: 

 

https://gamegpu.com/action-/-fps-/-tps/control-test-gpu-cpu

 

Spójrz na przedostatnie zdjęcie z suwakiem i żółty napis na ścianie.

W takim razie producenci powinni udostępniać wersje demo gier tak jak robili to naście lat temu.

 

Zanik kupisz samochód odbywasz jazdę testową, przed kupnem butelki wina w restauracji kelner też daje ci sampla do spróbowania. W Spehorze zanim kupisz perfumy za 500zł masz zapach do sprawdzenia, zanim się ożenisz z partnerką też odbywasz "jazdę próbną" :) Dlaczego w grach nie może być tak samo? Kiedyś można było i branża żyła. A, no tak bo obecnie 80% tytułów to gnioty, bez dopracowania technicznego... Dopiero po miesiącu czasu i milionie paczy zaczynających być  grywalnymi.

 

Sam jak miałem naście lat i 0 środków pieniężnych do dyspozycji też piraciłem. Obecnie oczywiście tego nie robię. Chociaż jak przypomnę sobie jak z wypiekami na twarzy czekałem na Mafię III, kupiłem za miliony monet w dniu premiery i gra okazała się największym syfem jaki widział świat, coraz częściej chciałoby się pobrać z netu i zobaczyć czy produkt podpasuje zanim wyda się 2oo+ ciężko zarobionych złotówek.

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

Dlatego ja nie kupuję nigdy gier na premierę tylko dopiero jak poczytam opinie, zobaczę gameplay'e etc.

Po co demo jak na legalu możesz też wypróbować grę i zwrócić. Ja tak ostatnio zrobiłem na wyprzedaży origin gdzie zakupiłem 4 tytuły a w dwa z nich trochę pograłem i zwróciłem. W regulaminie sklepów masz info kiedy taki zwrot i na jakich warunkach jest możliwy.

Poza tym pobieranie piratów to ryzyko niechcianego dodatkowego oprogramowania na kompie...

Link to post
Share on other sites

 

 

zanim się ożenisz z partnerką też odbywasz "jazdę próbną" Dlaczego w grach nie może być tak samo?
 

 

bo producenci gier są bardzo pobożni i działają wg. nauk KK? a zmarnowane 2 stówki to jednak nie samo co to samo co zmarnowane życie?

 

a propos ostatnio pobrałem demo MetroExodus, ktoś wie jak spolszczyć ten rosyjski? :D 

 

A tak już całkiem poważnie to nie wypuszcza się wersji demo bo to zwyczajnie się nie opłaca, tak jest hype przed premierą - nawet przedsprzedaże, a nie daj losie - tak ktoś zobaczy demo i to jest spora szansa, że wyrazi się jednoznacznie w stylu "ale gó**o" i z zysku nici.

 

Chyba najrozsądniejszą opcją jest ...

 

 

Dlatego ja nie kupuję nigdy gier na premierę tylko dopiero jak poczytam opinie, zobaczę gameplay'e etc.
 
Link to post
Share on other sites

Sam się trochę podjarałem tą grą i chętnie sprawdziłbym na własnej skórze jak wypadają tam nowe "ficzery" ale kurde nie dam epicowi zarobić ponad 200zł tym bardziej, że nie jest to moja główna platforma gamingowa i wpadam tam może raz na miesiąc... Wstrzymam się do spadku ceny lub gdy gra straci status wyłączności. 

Link to post
Share on other sites

To prawda. Ale jest taka możliwość, więc niech się nikt nie wybiela pisząc, że musiał pobrać pirata by zobaczyć jak rtx wypada w danej grze. Do tego 2h starczą aż nadto. Nie jestem święty, trochę jak pewnie większości z nas zdarzyło mi się pobrać na lewo, ale śmieszą mnie różne tłumaczenia tego procederu. Nie chce płacić za grę 200zł, to czekam aż będzie po 70, a do tego masa gameplayów i recenzji w necie, a nie siedzę na crackwatch tupiąc tydzień po premierze z żalem, że jeszcze nikt nie spiracił "bo chciałem przetestować i jak będzie fajne to polecieć biegusiem do sklepu i kupić za 200zł" Już to widzę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...