Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Nie mam info co do dostępności SC808 Sam posiadam jedną sztukę z wadą (zanika w systemie), ale da się to naprawić.

Ja jakieś 2 miesiące temu kupiłem właśnie SC808 , ale to już była wersja bez wad - Specjalnie pytałem przez kupnem jaka to wersja :) Kupiłem i śmiga jak  marzenie   :D

Link to post
Share on other sites

Teraz będą się prześcigać w wymyślaniu bajek żeby wmówić ludziom, że karta ma trzy miesiące i jest odpakowana, ale tak naprawdę jest nowa. Jedni wezmą na klatę to, ze kupili kiedy ceny krypto były w szczycie i trzeba będzie teraz stracić, inni będą gotowi tworzyć jak Jan Brzechwa i odgrywać komedie przy rozmowie z kupującymi. Zadzwonisz do takiego, zapytasz skąd ma trzymiesięczne karty skoro twierdzi, że nie z koparki i usłyszysz :

 

https://youtu.be/rllm6h5PTF0

Link to post
Share on other sites

 

 

I bardzo dobrze. W przyszłym tygodniu będę miał nowego kompa a grafikę przez kopaczy muszę przekładać z obecnego kompa więc zostanę z gtx 970 od czasu aż ceny się ustabilizują i wyjdą nowe gtx`y

Też jednak czekam :D Ale w sumie fajnie się czyta te ogłoszenia , nagle jest taki wysyp kart i takie historie <3 Karty szybciej wracają na allegro niż z niego znikały  :menda:  %-)  

Link to post
Share on other sites

Jaki procek kupiłeś 7700k ? 

Nie, i5 8600K na płycie AsRock Extreme 4 więc spokojnie podkręce sobie go do 4.8Ghz pod przyszłą kartę :)

 

Jeszcze trochę i kupimy takie karty za mniej jak 2000:

http://allegro.pl/palit-geforce-gtx1080-super-jetstream-8gb-ddr5x-i7279789870.html

Edytowane przez q3sniper
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeszcze trochę i kupimy takie karty za mniej jak 2000: http://allegro.pl/pa...7279789870.html
 

 

Taniej. Były czasy, że za 2300 można było mieć nowego jetstreama ze sklepu bez łaski. Jak na czarny piątek byly nowe 1070 po 1700zł do kupienia, to ludzie wybrzydzali, że to za drogo za taką biedną wersję ;)

Link to post
Share on other sites

Dopóki sklep nie jest w stanie udowodnić, że na karcie było kopane (i dopóki to kopanie jest klasyfikowane jako wykorzystywanie towaru niezgodnie z przeznaczeniem) dopóty chroni Ci gwarancja.

 

Rx 480 8GB za 1000 z 2 latami gw w morelach możesz śmiało brać. Jaki model? Armor?

Link to post
Share on other sites

Nie za bardzo wiem do którego tematu się podpiąć ani tym bardziej gdzie założyć nowy więc napiszę tutaj. Otóż nurtuje mnie jedno pytanie. Czy na serio 95% osób nie podkręca GPU czy to tylko takie januszowe pitolenie w ogłoszeniach żeby się lepiej sprzedało?

Link to post
Share on other sites

Autentycznie większość ludzi omija temat OC. Wkładasz i ma działać - i to dobrze działać! A najlepiej żeby jeszcze długo działało i nie trzeba było nic przy tym robić (wymiana pasty, czyszczenie radiatora itp).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...