Skocz do zawartości

gtx 590 oficialne zegary...


Recommended Posts

http://videocardz.com/28477/nvidia-gefo ... cification

 

Codename: D13U-50 GF110/P1020

CUDA Cores: 1024

Core Clock: 612 MHz

Shaders Clock: 1224 MHz

Memory Clock: 3420 MHz

Memory: 3072 MB GDDR5

Memory Bus Width: 2 x 384 bit

Dimensions: 11″ x 4.5″ (28 x 11.5 cm)

Power Connector: Dual 8pin

Link to post
Share on other sites

Czekałem na tą kartę i się nie doczekałem.Po przemyśleniu sprawy kupiłem GTX580 ze względu na dużą wydajność karty bez SLI, możliwość dokupienia drugiej jak stanieją lub zabraknie mocy.Patrząc wstecz to nie łatwo jest potem sprzedać kartę z dwoma gpu.

Link to post
Share on other sites

http://videocardz.com/28477/nvidia-geforce-gtx-590-final-specification

 

Codename: D13U-50 GF110/P1020

CUDA Cores: 1024

Core Clock: 612 MHz

Shaders Clock: 1224 MHz

Memory Clock: 3420 MHz

Memory: 3072 MB GDDR5

Memory Bus Width: 2 x 384 bit

Dimensions: 11″ x 4.5″ (28 x 11.5 cm)

Power Connector: Dual 8pin

 

Nieoficjalne źródła mówią i 612 MHz i 752 MHz więc nie wiadomo jak to będzie do końca. Dodatkowo karta ma kosztować na polskie około 3200 zł, więc nie łudźcie się, że w najbliższym czasie ją kupicie :D .

Link to post
Share on other sites

http://videocardz.com/28477/nvidia-geforce-gtx-590-final-specification

 

Codename: D13U-50 GF110/P1020

CUDA Cores: 1024

Core Clock: 612 MHz

Shaders Clock: 1224 MHz

Memory Clock: 3420 MHz

Memory: 3072 MB GDDR5

Memory Bus Width: 2 x 384 bit

Dimensions: 11″ x 4.5″ (28 x 11.5 cm)

Power Connector: Dual 8pin

 

Nieoficjalne źródła mówią i 612 MHz i 752 MHz więc nie wiadomo jak to będzie do końca. Dodatkowo karta ma kosztować na polskie około 3200 zł, więc nie łudźcie się, że w najbliższym czasie ją kupicie :pajac: .

 

od poczatku sie mowilo o 600mhz - 650 mhz +/-

 

a skad ty wzioles 750 ... :D

Link to post
Share on other sites

Ciekawe jaki zasilacz trzeba. Z drugiej strony za tą cenę można kupić dwa GTX 580 z drugiej ręki jak się dobrze zakręcić. Ciekawe jak wypadnie porównanie 580 SLI vs 590; pewnie przekonamy się już za tydzień :D

Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak wypadnie porównanie 580 SLI vs 590;

GTX580 SLI pewnie wygra.

Cena bardzo wysoka, ale może być wprost proporcjonalna do wydajności

Ale chyba niestety nie będzie proporcjonalna do zarobków większości Polaków. :D
Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak wypadnie porównanie 580 SLI vs 590;

GTX580 SLI pewnie wygra.

 

 

Pewnie? Przecież to jest bardziej pewne niż pewne :D GTX 590 będzie mieć mniejsze zegary, a więc mniejszą wydajność. Obstawiam, że GTX590 @ na taktach GTXa 580 vs. 2 x GTX 580 w SLI będą miały taką samą wydajność

Link to post
Share on other sites

Na 100% nie będzie droższa niż 3000 zł. (no chyba że na komputroniku lub z blikiem wodnym).

haha co Ty 10 wypłat odłożysz to sobie kupisz ! taka cała Polska :D .

Tylko, że za granicą zarabiają co najmniej 3 razy lepiej niż u nas w Polsce więc cena 600 dolarów to na prawdę niezbyt wiele dla kogoś kto zarabia 2500$

 

edycja

No Asusy od zawsze są najdroższe.
Link to post
Share on other sites

Tylko, że za granicą zarabiają co najmniej 3 razy lepiej niż u nas w Polsce więc cena 600 dolarów to na prawdę niezbyt wiele dla kogoś kto zarabia 2500$

No tak na zachodzie i za oceanem taką kartę mieć to nie problem i już nie mówiąc o dobrym sprzęcie co u nas może sobie ktoś pomarzyć przez całe życie ...

Link to post
Share on other sites

Tylko, że za granicą zarabiają co najmniej 3 razy lepiej niż u nas w Polsce więc cena 600 dolarów to na prawdę niezbyt wiele dla kogoś kto zarabia 2500$

A myślisz że akurat tam sie tak zarabia? Byłeś ? Widziałeś ? Może na lepszych stanowiskach tak, ale nawet w innym kraju cena tej karty dla przeciętnego zjadacza chleba to jest naprawdę dużo kasy. Mieszkałem 4 lata w UK i naprawdę nie znałem zbyt wielu ludzi którzy zarabiali więcej niż 1000-1200 funtów miesięcznie, i to naprawdę były dobe zarobki, więc nie mów mi że wystarczy tylko przekroczyć granicę naszego "pięknego" kraju i od razu się pływa w luksusach. Swego czasu kumpel kupił w UK GTX 8800. Chłopie, on się zastanawiał miesiąc czy może sobie pozwolić żeby tyle kasy wydać ! (wtedy karta kosztowała 300 funtów)

Link to post
Share on other sites

A myślisz że akurat tam sie tak zarabia? Byłeś ? Widziałeś ? Może na lepszych stanowiskach tak, ale nawet w innym kraju cena tej karty dla przeciętnego zjadacza chleba to jest naprawdę dużo kasy. Mieszkałem 4 lata w UK i naprawdę nie znałem zbyt wielu ludzi którzy zarabiali więcej niż 1000-1200 funtów miesięcznie, i to naprawdę były dobe zarobki, więc nie mów mi że wystarczy tylko przekroczyć granicę naszego "pięknego" kraju i od razu się pływa w luksusach. Swego czasu kumpel kupił w UK GTX 8800. Chłopie, on się zastanawiał miesiąc czy może sobie pozwolić żeby tyle kasy wydać ! (wtedy karta kosztowała 300 funtów)

No dobrze może przesadziłem ale można sobie na więcej pozwolić niż tutaj w takim naszym pięknym kraju co ludzie zarabiają marne 1500 zł i ledwo żyją no ale są tacy co dobrze sobie żyją . Możesz powiedzieć ze mało wiem o życiu bo taka prawda ale raczej każdy widzi co się dzieje już w Polsce...

Link to post
Share on other sites

A Ty wiesz ile stoi funt w przeliczeniu na złotówki?

A ty wiesz ile kosztuje życie w UK np opłata za mieszkanie albo co miesięczny podatek tzw "twarzowe" ? Koleś, czynsz za 2 pokojowe mieszkanie to około 500-600 funtów plus opłaty. Ciekawe jak by ci przyszło tyle zapłacić co miesiąc to czy byś sobie tak lekką ręką kartę za 300-400 fuli kupił.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...