Skocz do zawartości

gtx 590 oficialne zegary...


Recommended Posts

Z tego co słyszałem jeszcze ale nie jestem pewien zaznaczam ! To polakowi i tak mniej płacą niż takiemu anglikowi .

Nie jest to prawdą. Pracowałem w kilku miejscach i nigdy nie spotkałem się z tym żeby polak pracował za mniej niż anglik. Jest to kompletna bzdura, którą nie wiem kto wymyślił. Jak pracujesz na czarno to i tak cie w h**a zrobią jak chcą czy to w uk czy w polsce. Jednak jeśli jesteś na pełnym legalu to niby jak mieliby Ci zapłacić mniej ? Wiesz jak by zadyma o rasizm wtedy była ?

Link to post
Share on other sites

Z tego co słyszałem jeszcze ale nie jestem pewien zaznaczam ! To polakowi i tak mniej płacą niż takiemu anglikowi .

Nie jest to prawdą. Pracowałem w kilku miejscach i nigdy nie spotkałem się z tym żeby polak pracował za mniej niż anglik. Jest to kompletna bzdura, którą nie wiem kto wymyślił. Jak pracujesz na czarno to i tak cie w h**a zrobią jak chcą czy to w uk czy w polsce. Jednak jeśli jesteś na pełnym legalu to niby jak mieliby Ci zapłacić mniej ? Wiesz jak by zadyma o rasizm wtedy była ?

ludzie ludzie pomyliliscie fora :D

Link to post
Share on other sites

Panowie tak poza temat lekko wychodzicie, to tak dla przypomnienia piszę :D.

Jednak niezaprzeczalnie muszę podtrzymać to co już nakreślił Effendi, na zachodzie nie jest tak kolorowo jakby mogło się wydawać. Oczywiście jeśli jesteś na dobrym stanowisku, to wyciągniesz dobrą pensję i nie mam tu namyśli "rekinów biznesu", bo tacy są w każdym kraju gdyż wszędzie można robić pieniądz. Sprawa jest nieco bardziej skomplikowana aby tu ją przedstawić. Dysproporcje w zarobkach wprawdzie są - temu nie można zaprzeczyć, ale nie takie jakie większość sobie wyobraża hehe :pajac:. Dla uwydatnienia autorytetu także dodam że pracowałem za granicą, mianowicie na terenie Niemiec. Ubiegnę was w pytaniu - tak, pracowałem legalnie 8-).

 

Żeby nie było nie na temat :co:.

Moim skromnym zdaniem lepsza jest faktycznie alternatywa w postaci gtx460 2 WIN.

Link to post
Share on other sites

Właśnie. Offtop. Spadać z tym na kafeterię.

 

Co do grafiki. nVidia pewnie będzie chciała zrobić tak, żeby był to najwydajniejszy układ, a cena na pewno będzie wysoka. Nikomu to za bardzo nie będzie przeszkadzało, bo jak już ktoś będzie miał zamiar ją kupić, to będzie mu wszystko jedno czy to będzie 500zł droższe czy tańsze. Tak więc wydajność lepsza od 6990 o te jakieś ~10%, cena o ~500zł wyższa. Żadnych super niespodzianek tu nie będzie, wszystko do przewidzenia.

Link to post
Share on other sites

Gtx 590 będzie kosztował myśle 2500-3tyś więcej nie chyba,że z blokiem wodnym ale i tak opłacalność tej karty jest niska.

 

Tak jak już ktoś wspomniał dwurdzeniowe pożeracze jest faktycznie ciężko sprzedać.

 

Co do tematu na zachodzie,luksusów nie ma ale jest zdecydowanie lepiej niż w zasranej Polsce.

Link to post
Share on other sites

Gtx 590 będzie kosztował myśle 2500-3tyś więcej nie chyba,że z blokiem wodnym ale i tak opłacalność tej karty jest niska.

 

Tak jak już ktoś wspomniał dwurdzeniowe pożeracze jest faktycznie ciężko sprzedać.

 

Co do tematu na zachodzie,luksusów nie ma ale jest zdecydowanie lepiej niż w zasranej Polsce.

Ej nie zapominaj gdzie się wychowałeś :D Trochę szacunku kolego !
Link to post
Share on other sites

Pff...

Te schodzenie z tematu jakoby gdzie indziej miało być lepiej niż tu jest trochę bez sensu.

Wiem po sobie.

Nie mam wykształcenia, a udaje mi się utrzymać rodzinkę.

Zostaje mi jeszcze na urządzenia pneumatyczne (że niby wiatrówki) i szkiełka do nich, bywam w teatrze z 3-4 razy w miesiącu, jak trafi się fajna dziewczyna to i kinem nie wzgardzę.

Z zawodu gotuje i jak dobrze mi pójdzie z zleceniami to 5k PLN w miesiąc to nie problem, przy czym nie prowadzę własnej działalności. :D

I jadam zróżnicowane posiłki 10 razy dziennie niemal codziennie (raz - że praca, dwa -że czasem przenoszę trochę pracy do domu).

Chociaż bywa, że muszę się obejść 2k PLN, wtedy jest ciężko to sensownie rozdysponować...

 

Jeżeli będę chciał wyjechać to i tak nie zarobię więcej niż tutaj.

O ile gdzieś zatrudnią tłumoka bez wykształcenia. ;/

Link to post
Share on other sites

Tuż przed oficjalną premierą najnowsze dwuprocesorowe karty graficzne Nvidia GeForce GTX 590 można już znaleźć ofercie w pierwszych sklepów. Aktualnie akceleratory są dostępne w ofercie pre-order jednego z kanadyjskich sklepów. Karty zostały wyprodukowane przez firmę ASUS (oznaczenie: ENGTX590/3DIS/3GD5) i mają 3GB pamięci GDDR5 oraz dwa układy GF110, każdy z 512 procesorami strumieniowymi. Zegary taktujące wynoszą 612 MHz dla układów graficznych i 3420 MHz (efektywnie) dla pamięci. Cena wraz z podatkiem VAT wynosi 799 dolarów kanadyjskich (około 812 USD).

 

http://www.expc.ca/i-17979-ASUS_ENGTX590_3DIS_3GD5.html

 

:D

Link to post
Share on other sites

Z zawodu gotuje i jak dobrze mi pójdzie z zleceniami to 5k PLN w miesiąc to nie problem

A tak z czystej ciekawości to ile godzin pracujesz na te 5K ?

 

Dzieci dalej mówią "tata" czy już "ten pan" ? :D

Link to post
Share on other sites

Tuż przed oficjalną premierą najnowsze dwuprocesorowe karty graficzne Nvidia GeForce GTX 590 można już znaleźć ofercie w pierwszych sklepów. Aktualnie akceleratory są dostępne w ofercie pre-order jednego z kanadyjskich sklepów. Karty zostały wyprodukowane przez firmę ASUS (oznaczenie: ENGTX590/3DIS/3GD5) i mają 3GB pamięci GDDR5 oraz dwa układy GF110, każdy z 512 procesorami strumieniowymi. Zegary taktujące wynoszą 612 MHz dla układów graficznych i 3420 MHz (efektywnie) dla pamięci. Cena wraz z podatkiem VAT wynosi 799 dolarów kanadyjskich (około 812 USD).

 

http://www.expc.ca/i-17979-ASUS_ENGTX590_3DIS_3GD5.html

 

:pajac:

 

Przecież dawałem ten link :co:

 

Ja już wiem jak wygląda MSI, a wygląda jak referent z naklejką :D

Link to post
Share on other sites

Nie rozwijajcie tematu,jak nie zrozumieliście co chcę przez to powiedzieć ! a z tym szacunkiem toś d :P ł

A co nie masz szacunku do swojego kraju ? To w takim razie za przeproszeniem wypier :P alaj za granicę jak coś Ci się nie podoba cwaniaczku...
Link to post
Share on other sites

Z zawodu gotuje i jak dobrze mi pójdzie z zleceniami to 5k PLN w miesiąc to nie problem

A tak z czystej ciekawości to ile godzin pracujesz na te 5K ?

 

Dzieci dalej mówią "tata" czy już "ten pan" ? :P

dobre :P

 

widze ze czesciej musze zakladac tego typu tematy

 

jest dobra zalewa :D

 

regi a gdzie tego msi widziales daj jakiegos linka z checia obadam

Link to post
Share on other sites

Nie rozwijajcie tematu,jak nie zrozumieliście co chcę przez to powiedzieć ! a z tym szacunkiem toś d :P ł

A co nie masz szacunku do swojego kraju ? To w takim razie za przeproszeniem wypier :P alaj za granicę jak coś Ci się nie podoba cwaniaczku...

Mixtape na pierwszym miejscu to ciebie powinniśmy się pozbyć z naszego kraju!,widać właśnie komu dobrze i dzięki komu mamy taki dobrobyt.Jak ci odpowiada to co dzieje się również w naszym kraju to zachowaj to dla siebie,stać cię na wszystko na każdą część do kompa chodz by !!!!!! najlepiej to zamknij się,bo się za dużo dowiesz a jak chcesz bym ci to wypersfadował to pisz na PW cwaniaczku :D

Link to post
Share on other sites

Nie rozwijajcie tematu,jak nie zrozumieliście co chcę przez to powiedzieć ! a z tym szacunkiem toś d :P ł

A co nie masz szacunku do swojego kraju ? To w takim razie za przeproszeniem wypier :P alaj za granicę jak coś Ci się nie podoba cwaniaczku...

Mixtape na pierwszym miejscu to ciebie powinniśmy się pozbyć z naszego kraju!,widać właśnie komu dobrze i dzięki komu mamy taki dobrobyt.Jak ci odpowiada to co dzieje się również w naszym kraju to zachowaj to dla siebie,stać cię na wszystko na każdą część do kompa chodz by !!!!!! najlepiej to zamknij się,bo się za dużo dowiesz a jak chcesz bym ci to wypersfadował to pisz na PW cwaniaczku :D

Właśnie potwierdziłeś swój idiotyzm. I właśnie w tym momencie nie będę się dalej kłócił bo dobrze wiem do czego to doprowadzi.
Link to post
Share on other sites

Panowie nie kłócić się w tym temacie tylko jak tak bardzo chcecie to albo na PW, albo w odpowiednim temacie z RAPowymi wbitami w dziale na luzie (ale tam musielibyście stanąć po przeciwnych stronach - AMD fanboyów i NVIDIA fanboyów :P ).

 

Żeby jednak nie było, że spamuje, nabijam posty kłócę się nawołuje do walki itp wsadzam zdjęcie MSI GTXa 590:

 

http://img716.imageshack.us/img716/9159/n590gtxjoker.jpg

Link to post
Share on other sites

Panowie nie kłócić się w tym temacie tylko jak tak bardzo chcecie to albo na PW, albo w odpowiednim temacie z RAPowymi wbitami w dziale na luzie (ale tam musielibyście stanąć po przeciwnych stronach - AMD fanboyów i NVIDIA fanboyów :P ).

 

Żeby jednak nie było, że spamuje, nabijam posty kłócę się nawołuje do walki itp wsadzam zdjęcie MSI GTXa 590:

 

http://img716.imageshack.us/img716/9159/n590gtxjoker.jpg

thx za fote

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...