Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

ja tam gram na advance nie podoba mi się to rozmycie obrazu na hardocre

Też muszę na nim grać, ale to raczej z powodu jakiś 20FPS gdy patrze na duży obszar, gdzieś z góry mapki. Tak więc GTS450 na hardcore można pograć, ale czasem ciężko kogoś trafić :sciana: .
Link to post
Share on other sites

Poczekajcie na pełna wersje z dx11 wtedy będziecie płakać jak wam tnie. Demo obsługuje tylko dx9 i jest tym samym demem, co wyszło na x360 wiec nic dziwnego ze każdemu działa dobrze. Sam jestem ciekaw jak mi będzie działać pełna wersja

Link to post
Share on other sites

Jestem laikiem w tych sprawach i mam pytanie, czy skoro w finalnej wersji gry dadzą DX11 to nie będzie możliwości żadnej korzystania z DX10/9? Bo mnie ta grafika tak czy siak zachwyca :sciana: ! Ostatnio grałem w gry pokroju warcraft III, CS itp, więc dla mnie to ideał ten Crysis 2 :cry: !

czy na mycrisis można się zarejestrować ? albo znacie jakieś inne szybkie metody rejestracji bo w grze to czekam pół godziny i Creating Acoount ;/

Mają coś z serwerami, bo teraz nawet połączyć się nie mogę, proponuje próbować aż do skutku :/ !
Link to post
Share on other sites

Ja właśnie sciągnołem i się zarejestrowałem bez problemu moje wrażenia są pozytywne ale prawdę mówiąc liczyłem ze będzie lepiej u mnie chodzi na max w ful hd mam 35-40 klatek na gtx 260 720/1520/2450 i athlon x3 425@3550 mhz trochę się zdziwiłem że jest tak płynnie grafika mogła by być ładniejsza tekstury bardziej ostre

Link to post
Share on other sites

Mnie się ściąga już ze 6 godzin te demko :cry: , jak ja lubię swój net :sciana:

respeckt

 

Ja ściągałem 35 min. z filesonic, zalogowałem się bez problemu. Grafika niezła u mnie na 5770 dało się pograć w 1680x1050 na advanced w miarę płynnie. Muzyczka też mi podeszła ale jakoś nie pograłem długo, wcześniej muszę skończyć multi w battlefieldzie :/

Link to post
Share on other sites

Jestem laikiem w tych sprawach i mam pytanie, czy skoro w finalnej wersji gry dadzą DX11 to nie będzie możliwości żadnej korzystania z DX10/9?

Bedzie i DX11 i tak samo dx10 i dx9 ... poprostu gra ustawi pod karte - czyli jeśli masz karte na dx10 a system XP to ustawi na dx9 ... do tego tez raczej bedzie w opcjach albo osobny plik settings gdzie bedzie się dało ustawić

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...