Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Wymagania zalecane, są teraz fajne:

 

- Karta graficzna zgodna z DX11 posiadająca 1,5GB pamięci.

- 64 bitowy system operacyjny.

- Szybki dysk HDD lub SSD.

- Procesor 4 rdzeniowy.

- 8GB pamięci RAM.

 

Mam nadzieję, że redakcja zrobi testy i obali te wymagania.

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites

DX11 w Crytek to dodatkowe źródła światła, i walące po oczach, koszmarne rozmycia ekranu

to my chyba inne filmiki ogladalismy;)

dodano sporo ulepszen. crytek zrobilo co moglo, wiadomo ze nie mogli juz ulepszyc geometrii bo to by sie wiazalo z robieniem gry prawie od podstaw. ja jestem zadowolony moze kiedys sie kupi jakas karte z dx11 i sie sprawdzi:).

z tym rozmyciem nie wiem o co chodzi ale jesli masz na mysli bokeh to lepiej sie do tego przyzwyczaic bo gdy pojawi sie nastepna generacja konsol to bedzie standard, tak samo pokazywali je na tech demie samarytanina.

 

ps: ciekawe czy dodali aa

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=ON8fU2RWyK4&feature=player_embedded#at=147

 

 

I teraz moje pytanie poprzednia w fullHD i maksymalnej grafice miałem miedzy 70-50 klatek czy załączając teraz wszystkie efekty tego dx11 mam szanse grac przynajmniej w 30 klatkach ??? bo szczerze powiedziawszy trochę się boje :pomocy:

Edytowane przez wrobellito
Link to post
Share on other sites

Nie potwierdzam. W żadnym wypadku Crysis 2 tak nie wygląda. Niestety.

 

Mam nadzieję, że redakcja zrobi testy i obali te wymagania.

Popatrz na moją konfigurację sprzętową. Podczas zwiedzania planszy ilość klatek rzadko, kiedy spada poniżej 30 na sekundę, natomiast gdy już zacznie się rozróba... to 20-30... Więc nie ma czego obalać.

 

I teraz moje pytanie poprzednia w fullHD i maksymalnej grafice miałem miedzy 70-50 klatek czy załączając teraz wszystkie efekty tego dx11 mam szanse grac przynajmniej w 30 klatkach ??? bo szczerze powiedziawszy trochę się boje.

Jeśli podkręcisz procesor do 4-4,5 GHz, i pisząc FullHD masz na myśli 1920x1080 to... jest nadzieja. Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Ściągnąłem, zainstalowałem i grałem. Na moim sprzęcie rwie aż miło ;)

 

Ale niestety nie efekt wizualny nie robi wrażenia. Tesselacja jest ładna ale jakoś wybiórczo zaimplementowana, nie na wszystkich obiektach. Tekstury są nieco poprawione chociaż nadal jest sporo słabych. I to na tyle. Poza tesselacją niczego więcej ciekawego nie stwierdziłem. A ogólny efekt jest taki, że emocje już opadły po 10 minutach.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze wprawdzie nie sprawdziłem tych paczek ale wydaje mi się, że nie wszystkie tekstury podmienili a tylko ich część (roślinność i podłoże).

 

@ Wulfen

Ciekawe. Trzeba będzie skonfrontować to z High Res Texture od Cryteka...

Link to post
Share on other sites

Wszystko jest już do pobrania.

Patch 1.9 dla Crysis 2 (136 MB)

DX11 Pack (546 MB)

Texture Pack (okolo 1.6 GB)

 

http://www.techspot.com/downloads/5186-crysis-2-patch.html

 

Ktoś już testował ? Warto czy nie warto instalować ? Czy są duże różnice w jakości grafiki ?

 

Po co spamujesz jeżeli kilka postów wyżej jest to samo. :roll: Ludzie nie róbcie śmietnika z tematu i czytajcie uważnie.

 

Niestety tak jak jeden z użytkowników pisze tekstury działają z patchem 1.3. W teksturach tego typka a cryteka hd są niewielkie różnice. Więc zostaje wam wybór dx9 + MaLDo HD Texture lub dx11 + crytek hd textures. Autor napisał, że spróbuje by jego tekstury działały na wersji 1.9 plus dorzuci lepsze tekstury od cryteka do swojej paczki. Więc pozostaje nam czekać. Poza tym jak dobrze co niektórzy wiedzą sdk zostanie udostępnione w sierpniu więc będą prawdziwe mody gdzieś na święta pewnie i wtedy dopiero cryengine 3 pokaże swój urok :)

Edytowane przez PALEC
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Idąc za ciosem. Zrzuty ekranu mojego autorstwa. DX11 vs DX9, albo na odwrót?

http://img27.imageshack.us/img27/2232/crysis22011062818380060.jpg

http://img11.imageshack.us/img11/7504/crysis22011062818415810.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Ja mam z kolei taki problem. Gdy odpalam DX11 to mam dookoła ekranu czarne paski. Gra nie odpala się na FULL SCREEN. Nie działa ustawienie na full screen poprzez LEWY ALT + ENTER. Ma ktoś jakiś problem, jak to rozwiązać? Oczywiście mowa o 1920x1080.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Wiec właśnie jestem po testach Crysisa 2 na moim sprzęcie i wygląda to tak.

FullHD, DX11, Jedną rzecz musiałem zmienić na detale ekstremalne dokładnie OBIEKTY bo załączają je na Ultra mam spadek Fps nawet do 18 klatek. Wiec gra jest niegrywalna. Jak załączę obiekty na ekstremalne a resztę na ultra to mam 60-30 klatek. :>

 

Nie wiem czy to wina bardziej karty graficznej bo procek jest podkręcony. A kolega ujemny zdaje się ma podobno wydajnościowy sprzęt. Mozę coś nowe stery poprawia ale i tak widać różnice i gra się świetnie prezentuję :menda:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...