Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Crysis strzleil sobie samobója, przez to ze wyciekla wersja niemalze finalna (brakuje troche detali w roznych ustawienaich grafiki, ale to mozna ustawic recznie tak aby sie nie wyswietlaly bledne grafiki i detale), crackerzy wiedza juz jak gra wyglada od srodka, na pewno juz dobrali sie od plikow i co najważniejsze, ta wersja mylnie nazywana "BETA" to po prostu wykradzona gra bez zadnych zabezpieczeń. Gdy 22 Maja wyjdzie wersja finalna, prawdopodobnie crack bedize juz na nia czekac :D

Link to post
Share on other sites

Gdy 22 Maja wyjdzie wersja finalna, prawdopodobnie crack bedize juz na nia czekac

22 marca:D

ja nie sadze ze to ukradziona wersja po prostu wyplynelo tak jak windowsy itp.. ktos im w firmie kuku zrobil..

znowu powiedza ze to przez pctowych piratow sie nie oplaca robic gry... mogli od poczatku gdy dalo sie grac w ta bete powinni zabezpieczyc sie na wyciek..

Zaraz wrzuce (no za godzine pewnie) 8 minutowy gameplay z roznych misji.. jakosc bedzie dosc dobra..

 

Ciesze sie ze gra jak na bete wyglada ladnie.. mam male zastrzezenie tylko bo czasem jak nas zabija to gra sie zawiesi i tyle..

Link to post
Share on other sites

wersja niemalże finalna

Skąd ta informacja?

Reasumując sam wyciek. Już nikt nie ma wątpliwości, że Crytek nie tworzył gry na komputery stacjonarne, z myślą o przejściu na konsole, ale odwrotnie. Szkoda, bo to zapewne wpłynie negatywnie na optymalizację.

Link to post
Share on other sites

po prostu.. zostaje dodac Dx11.. zoptymalizowac troche poprawic AI bo miejscami smiesznie wyglada jak przechodze kolo goscia i mnie nie widzi.. albo wogole sie nie rusza..

ale ogolnie wszystkie misje sa prawdopodobnie..

Jest to co prawda wersja dopiero kompilowana bo sa pliki visuala jeszcze...

Maja miesiac do premiery wiec jakies 2,5 tygodnia do wyslania do tloczni.. Tu juz duzo czasu na cokolwiek nie zostaje.. (o ile premiera faktycznie za miesiac)

 

Ma ktos pomysl jak skompresowac 22GB filmu :D do sensownego rozmiaru <150mb caly czas majac 720p.. no moze 480 sie kusze a wiekszy bitrate

Link to post
Share on other sites

Tak jak mowilem:

 

Lepszej jakosci nie udalo mi sie uzyskac przy sensownym rozmiarze. Moze wrzuce jeszcze w nizszej rozdzialce a lepszym bitrate.. bo 3kbps to malo..

 

teraz kolo 200MB.. W chwili wolnego czasu powrzucam screeny w wysokiej rozdzielczosci i z tego jakis pokaz slajdow walne bedzie lepiej szczegoly widac..

 

Filmik na kompie jeszcze nie wyglada zle a napewno lepiej niz na YT ktore ma swoja kompresje jeszcze..

Niestety ale mam tylko 0,5mbs uploadu wiec takie 200mb mi sie kolo godziny wrzuca...

Link to post
Share on other sites

Hej, gra dziala w pelni na hamachi i mozna grac w multi, mozna by zlaozyc topic i ludzie mogli by sie znalezc do gry... ale mderatorzy nie mieli by nic przeciwko? To w koncu taka malo legalna "BETA". ja juz na paru serwerach gram i multi jest swietne ;)

Link to post
Share on other sites

Beczki musza byc ;) Cryengine znane jest z fajnej fizyki..

Przycialem bitrate do 3k.. ale tak jak pisalem tak jakby YT jeszcze jakosc pogorszylo..

Nawet jakbym dal bitrate 10k i 720p to i tak sie nie umywa do tego co widac podczas gry..

 

Ogolnie nawet ustawiajac 32mbps jest slabo(fraps nagrywa 240Mbps) .. po prostu obraz nie jest tak ostry kolory wogole inne.. nie wazne czy mpeg4 czy h.262.. poszukam jakiegos normalnego konwertera... bo narazie jade na CUDA

Link to post
Share on other sites

Nom DX11 cos czuje ze zarznie karty tak jak Metro.. O ile teraz spokojnie na jakiejs 260 pewnie juz mozna grac calkiem plynnie to potem z dx11 460 bez oc moze bedzie mialo co robic...

Oby nie zrobili tesselacji tylko Flag czy takich bzdetow na ktore oczywiscie mam czas patrzec podczas gry.

Link to post
Share on other sites

Na nielegalu? Wyrpaszam sobie, ja tylko chce zebrac ludzi ktorzy beda cheli pograc po premierze gry ;) nic wiecej :D

weź skończ bo czytam takich niedorobionych dzieciaków co ściągają na lewo i prawo to mi się słabo robi... najlepiej zwalcie wszystko na konsole PC "som" the best ale piracić będę bo twórcy mnie w du**e mieli i dema nie dali lol!!!
Link to post
Share on other sites

Beczki musza byc ;) Cryengine znane jest z fajnej fizyki..

Przycialem bitrate do 3k.. ale tak jak pisalem tak jakby YT jeszcze jakosc pogorszylo..

Nawet jakbym dal bitrate 10k i 720p to i tak sie nie umywa do tego co widac podczas gry..

 

Ogolnie nawet ustawiajac 32mbps jest slabo(fraps nagrywa 240Mbps) .. po prostu obraz nie jest tak ostry kolory wogole inne.. nie wazne czy mpeg4 czy h.262.. poszukam jakiegos normalnego konwertera... bo narazie jade na CUDA

Wszystko po trochę wpływa na pogorszenie jakości. Fraps to chyba jest nawet bezstratny (pogarsza tylko płynność), ale CUDA psuje jakość nawet przy wysokim bitracie. Fajna opcja jeśli konwertujesz film do urządzeń przenośnych, ale jeśli ma być wysoka jakość, trzeba korzystać z wolnego x264. CUDA przede wszytkom tworzy artefakty (bloki) i trochę psuje kolory. Jednak najbardziej jakość tnie Youtube.

 

weź skończ bo czytam takich niedorobionych dzieciaków co ściągają na lewo i prawo to mi się słabo robi... najlepiej zwalcie wszystko na konsole PC "som" the best ale piracić będę bo twórcy mnie w du**e mieli i dema nie dali lol!!!

Co się tak gorączkujesz? Gdyby nie beta pewnie nie kupiłbym gry (przynajmniej nie w czasie kilku miesięcy po premierze), bo bałbym się że nie pójdzie na moim komputerze. Beta działa jednak płynnie na "Hardcore" w DX9 i do tego wygląda ładnie (zwłaszcza jak na DX9), poza tym jest grywalna, więc już zdecydowałem że ją kupię. Naprawdę zbrodnia niesłychana, twórcy Crysisa zarobili 200 zł, którego w przeciwnym wypadku by nie zarobili...
Link to post
Share on other sites

Co się tak gorączkujesz? Gdyby nie beta pewnie nie kupiłbym gry (przynajmniej nie w czasie kilku miesięcy po premierze), bo bałbym się że nie pójdzie na moim komputerze. Beta działa jednak płynnie na "Hardcore" w DX9 i do tego wygląda ładnie (zwłaszcza jak na DX9), poza tym jest grywalna, więc już zdecydowałem że ją kupię. Naprawdę zbrodnia niesłychana, twórcy Crysisa zarobili 200 zł, którego w przeciwnym wypadku by nie zarobili...

tak bo na tym forum siedzą ciemne masy co kompa kupowali w biedronkach i niemają pojęcia od recenzjach, videorecenzjach testach kart graficznych (np. na benchmark.pl brzmi znajomo??) i Wy tacy biedni gracze co nic się nie znacie umiecie bete Crysisa ściągnąć zainstalować ją bawić się w plikach konfiguracyjnych i nawet multi odpalić ;) i wszystko to w imię tych 150 zł co tak boisz się wydać na tę dziwacznie nazywającą się grę Crysis 2 o której nigdy nie słyszałeś? Tia już pisałem wcześniej: skończcie te gówniarskie wytłumaczenia... złodzieje!
Link to post
Share on other sites

Kto powiedizal ze osoby ktore sciagnely bete nie kupia orginalu? mozna tak samo mowic ze ktoś w przyszlosci jak jkuz wyjdzie wersja finalna sciagnei ja scracuje i bedzie grac na pirackich serwach ktore beda powstawac jak grzyby po deszczu ;)

Link to post
Share on other sites

@midarktemp

Ta, jasne, wideorecenzje... Z doświadczenia wiem, że jeśli czegoś u siebie nie przetestuję, to nie mogę być pewny że będzie działało. Sorry, ale 150 zł to byłoby trochę za dużo jak na pokaz slajdów. Stać mnie na to, ale nie lubię bezsensownie wydawać kasy. A bawić się w edycję plików konfiguracyjnych po prostu lubię, jak większość bywalców tej strony. Nie robię tego "w imię 150 zł" ;)

 

Zdecydowałeś się nie ściągać bety - szanuję twój wybór. Czy jednak musisz koniecznie trollować na forum i bluzgać na wszystkich, którzy zdecydowali inaczej? Na kogoś kto napisze, że "przeszedł betę i gierki nie kupi, chyba że w Biedronce za 5 zł" pierwszy rzucę kamieniem, ale świat nie jest czarno-biały.

Link to post
Share on other sites

Taa, będę się opierał na subiektywnej ocenie jakiegoś redaktora...

Np. cod blops, oceny ma dobre a dlaczego go nie kupiłem? Bo MI się nie podoba. A zobaczyłem to przez pirata. (oczywiście tylko przykład, tej gry nawet nie ściągałem, wystarczyło to że to następny cod, powtórka z już nudnej rozrywki ;))

 

 

Po prostu olać takich świętych strażników teksasu, i bawić się dalej...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...