Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

I to jest CryEngine3?!? No szału to nie robi, wygląda... przeciętnie

Szkoda że to NY - walcz za naród, honor itd... Wojsko nie daje sobie rady i przychodzi supa bohater i ratuje świat bleeee ile razy to już było? Chociaż gdzie tu jeszcze można by było zrobić... rok 2020 fight-back na planecie obcych? :sciana: Może tutaj panowie z Crytek by się postarali...

 

It give's me options... - czyli jednak nie cała nadzieja stracona, będzie trochę improwizacji z naszej strony, chociaż nie całkiem co było widać na poprzednich gameplayach, trailerach

Może dowiemy się czegoś o egzoszkielecie(powrót do przeszłości?)

 

Ogólnie na razie jestem na nie - multi jak z coda no i jak na moje to zepsuli "magię" pierwszego Crysisa. Tą wolność

Takie moje tam przemyślenia, nie podoba się to nie czytać :cenzura:

Link to post
Share on other sites

no wiecie to bylo oczywiste ze grafy na poziomie uncharted 2 to nie bedzie mial nie mowiac juz o u3 czy kz3 :P

W UC3 nie będzie znaczących różnic graficznych. Jedynie sceneria będzie inna i trochę podrasowany HDR i bloom. KZ2 czy nawet KZ3 nie wymiata graficznie. Owszem gry są ładne ale nie na tyle żeby rywalizować z Crysisem Warhead tak Wulfen nie z Crysisem tylko z jego dodatkiem, który moim zdaniem wygląda lepiej niż jego starszy brat. Przykład jest KAPITALNA zimowa sceneria. Po prostu coś pięknego. Crysis 2 (wersja Konsolowa) to jakby Crysis 1 medium DirectX 9 więc ja się cudów na konsolach nie spodziewam póki co nie widziałem jeszcze gameplay'a z wersji PC z prawdziwego zdarzenia więc póki co nie ma co porównywać :D

 

EDIT: Jhonny dobrze mówi. Już nie czuć tego klimatu Crysisa. Dwójka nie ma tego czegoś co miała jedynka. Ehhh jako wielki fan Crysisa mam złe przeczucia co do tej gry :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Owszem gry są ładne ale nie na tyle żeby rywalizować z Crysisem Warhead tak Wulfen nie z Crysisem tylko z jego dodatkiem

cytat z recenzji w cda : "jedna z najpiękniejszych gier na świata"

http://img153.imageshack.us/img153/4530/kz36.jpg

skoro to pisze pctowa gazeta to wiem już ze pozamiata wszystko co do tej pory stworzono :D

 

nowy filmik z crysisa 2

http://www.youtube.com/watch?v=XzeaIUbWc8s

wygląda naprawdę bardzo dobrze moze nawet bedzie konkurowal z kz3, widać że crysis 2 mocno wyładniał, chyba że to wersja pctowa :)

Link to post
Share on other sites

wygląda naprawdę bardzo dobrze moze nawet bedzie konkurowal z kz3, widać że crysis 2 mocno wyładniał, chyba że to wersja pctowa :)

Hmm, ja tu nie wyczuwam ironii, a w tym momencie powinienem :)

Szału nie robi, a rozgrywka jak z coda - w poprzednich Crysisach trzeba było trochę żelaztwa władować w ten kombinezon a tutaj 1 shot 1 kill? :D

Link to post
Share on other sites

wygląda naprawdę bardzo dobrze moze nawet bedzie konkurowal z kz3, widać że crysis 2 mocno wyładniał, chyba że to wersja pctowa :)

Hmm, ja tu nie wyczuwam ironii, a w tym momencie powinienem :)

Szału nie robi, a rozgrywka jak z coda - w poprzednich Crysisach trzeba było trochę żelaztwa władować w ten kombinezon a tutaj 1 shot 1 kill? :D

Chcesz w 1 przeciwnika wywalić cały magazynek (celnie) zanim coś poczuje?

Link to post
Share on other sites

wygląda naprawdę bardzo dobrze moze nawet bedzie konkurowal z kz3, widać że crysis 2 mocno wyładniał, chyba że to wersja pctowa :)

Hmm, ja tu nie wyczuwam ironii, a w tym momencie powinienem :)

Szału nie robi, a rozgrywka jak z coda - w poprzednich Crysisach trzeba było trochę żelaztwa władować w ten kombinezon a tutaj 1 shot 1 kill? :D

Chcesz w 1 przeciwnika wywalić cały magazynek (celnie) zanim coś poczuje?

Przeczytaj jeszcze raz wypowiedź kolegi.

-Ndst.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie ta gra stała się już konsolową papką z ładną grafiką. Mam nadzieję że Pecetowa wersja nie będzie taka. Z resztą Crytek mówił że właśnie na PC wszystko wygląda lepiej. No i ma rację :D

 

EDIT:

"jedna z najpiękniejszych gier na świata"

Poczytaj sobie co pisaliu o Crysisie i Crysie Warhead to pogadamy :)
Link to post
Share on other sites

Wczoraj zainstalowałem Crysis Warhend i szczena znów opadła nisko, zamiast grac podziwiałem widoki.Grafika nawet dziś gniecie wszelakie produkcje jakby nie było Wieka szkoda, że z grafiką nie idzie reszta. Ileż można tłuc tych tępych na czitach Koreańczyków. Nawet epizody z obcymi jak dla mnie przynudawe. Unreal 1 lepszy :D o Far Cry nie wspominając .

Link to post
Share on other sites

1. Crysis Warhead, a nie Warhend ;)

2. Far Cry był fajny do momentu pojawienia się mutantów, którzy IMO popsuli klimat

 

W C2 najbardziej spodobały mi się akcje z samochodami - teraz ukrycie się za takim nie gwarantuje bezpieczeństwa :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...