Skocz do zawartości

Zmiana karty MSI GTX 970 na ...


Recommended Posts

Witam wszystkich i proszę o podpowiedź.
Mam możliwość zmiany grafiki jak w temacie tylko pytanie na co zmienić ?
Budżet około 1200zł interesuje mnie tylko Nvidia, pozostałe komponenty jak w sygnaturce.
Monitor na tą chwilę dość słaby Samsung RZ2233 120Hz i będzie wymieniany za 2/3 miesiące.

 

*Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie zmiany zasilacza - musi być modularny kwota 350/400zł ale to pewnie już w innym temacie trzeba zamieścić.

Edytowane przez bmw5er
Link to post
Share on other sites

Sprzedaj 970tkę i poluj na 1070, zmiana na 1060 3gb/6gb nie ma jakiegoś większego sensu. Chyba, że po prostu chcesz nową kartę ;).

Zasilacz musi Ci doradzić ktoś inny, nie siedzę w tym temacie, aczkolwiek ciekawą opcją wydaje się EVGA G2 SuperNova 550W, za około cztery stówki.

Link to post
Share on other sites

1070 jest to chyba dość optymalne rozwiązanie, pomysł z 1060 chyba nie do końca się opłaca.
Jakiej firmy 1070 szukać MSI i czy coś innego ? Do tej pory byłem zadowolony z karty MSI.

Edytowane przez bmw5er
Usunięcie cytatu
Link to post
Share on other sites

Według mnie nie ma w ogóle sensu oglądać się na GTX 1070 w cenach powyżej 2000 zł. Za 200 zł więcej można mieć GTX 1080 jakąś fajną używkę. Jak już GTX 1070 to myślę, że spokojnie ten MSI Armor mógłby być, chłodzenie co prawda nie tak rwelacyjne jak Gaming X ale odpowiednio modyfikując power limity można wiele zdziałać.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli już jesteśmy w granicach ~2000zl to ewentualnie możesz zainteresować się takimi używkami... https://www.olx.pl/m/oferta/msi-geforce-gtx-1080-gaming-x-8gb-CID99-IDkF7l8.html?code=ad8e3341a8

Lub...https://www.olx.pl/m/oferta/msi-gtx-1080-armor-CID99-IDlJiAy.html?code=23fba011ab

Oczywiście MSI z pierwszego linka jest lepszym wyborem.

Obie na długiej gwarancji, więc nie ma czego się obawiać.

IMO chyba najciekawszy wybór.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...