Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Wtedy wróciliby do początków gdzie te seriale faktycznie czymś się wyróżniały ale na to raczej nie ma co liczyć...

 

Btw, pojawiła się zapowiedź 3 sezonu For All Mankind. Pamiętam jak nie mogłem się przekonać do tego serialu ale w pewnym momencie zaskoczyło i czym dalej tym było coraz lepiej. ;)

 

Link to post
Share on other sites

Miałem darmowe 3 miesiące za zakup Apple TV ale jadę dalej bo spodobało mi się Pachinko i The Essex Serpent ;) Co do jakości to hmm jest ona chyba najlepsza ze wszystkich platform albo jak już to są w ścisłej trójce. Jest tam trochę tych oryginalnych produkcji, w każdym bądź razie nie jest to Netflix i inne vod które mają tego od zatrzęsienia a w większości jadą na licencjach. Tutaj są praktycznie same ich oryginalne produkcje, jest ich mniej i rzadziej wychodzą ale za to imo konkretne ;) Zresztą zawsze można wziąć próbny okres i sprawdzić czy jest sens to opłacać ;)

 

Btw, piekło zamarzło Netflix a w zasadzie CW w przyszłym roku kończy Riverdale, 7 sezon będzie ostatnim :evil:

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 16.05.2022 o 23:35, rafal12322 napisał:

Wtedy wróciliby do początków gdzie te seriale faktycznie czymś się wyróżniały ale na to raczej nie ma co liczyć...

 

Btw, pojawiła się zapowiedź 3 sezonu For All Mankind. Pamiętam jak nie mogłem się przekonać do tego serialu ale w pewnym momencie zaskoczyło i czym dalej tym było coraz lepiej. ;)

jurassic world dominion cały film

 

Powiem Ci, że podobne odczucia miałem ale to na prawdę dobry serial :)

Edytowane przez eldoka12
Link to post
Share on other sites
W dniu 15.06.2022 o 18:35, jacekgothic napisał:

Znasz kogoś, komu całe konto na Neflix zablokowali...

Chrześniakowi. Udostępniał 5 osobom, w tym mi. Pokazuje, ze konto nie istnieje, a na maila dostał, ze zgodnie z Regulaminem subskrypcji konto zostało zablokowane. Dopiero po tym, jak Netflix coś zmienił. 

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, jacekgothic napisał:

Ale na 4 można oglądać jednocześnie :rotfl:

 

Widziałeś tego maila? Ja bym go bardzo chętnie zobaczył...

Nie widziałem, ale mu wierzę. Zresztą nie jestem chytry na 30 zł miesięcznie. Ryzyko zawsze jakieś jest, trudno, żeby w jeden dzień ileś milionów kont na raz zablokowali i sprawdzili. Zapytałem po prostu tutaj z ciekawości bo może coś nie doczytałem w Regulaminie Disney+. Na Netfilxie i reszcie nie ma dla mnie nic za co warto było by płacić. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Z LotR mogą być niezłe jazdy, serial od samego początku niesamowicie hejtowany i może nawet przebije Wiedźmina :D O ile wizualnie będzie pewnie ok bo w końcu poszły na to grube miliony tak fabularnie to będzie istny rollercoaster, twórcy posiadają prawa tylko do trylogii natomiast do Silmarillionu już nie dostali a przecież na nim opiera się rzekoma fabuła serialu :rotfl::rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...