Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

 

 

Proponuję coś taniego: gtx 990 pr0 g4M!nG
 .... Gigabyte GTX 750 ... 

 

Proponowana przez Ciebie karta jest wydajniejsza, ale nie posiada żadnych technologii nie licząc tych od Nvidii.

 

Mówiąc o tych technologiach miałem na myśli afterburnera.
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

i tak nie będzie ciebie stać 
 

Mnie będzie bo jadę do SE jak cena będzie max 3k to mogę kupić 4 i zostanie na kompa, dlatego bardzo mi przykro że za granicami naszego pięknego kraju można sobie na to pozwolić a w granicach naszego pięknego kraju tylko nie liczni   biedacy na raty

 
Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites
Kamil Zych comment_edit.png :

(23 luty 2015 - 19:03) folder_edit.pngznam pewna Kamile

walker15130 comment_edit.png :

(23 luty 2015 - 19:04) folder_edit.pngjesteś nią między 23 a 6

Kamil Zych comment_edit.png : (23 luty 2015 - 19:04) folder_edit.pngNie walker Kamil Zych comment_edit.png : (23 luty 2015 - 19:04) folder_edit.pngniestety nie

 

 

Hmm osoba na stanowisku redaktora transwestytą? Trza poinformować aszdziennik :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

[...]PS: Na benchma**.pl można dostać coś takiego"otrzymałeś ostrzeżenie od NOWAJ-Powód: Oszukiwanie i wprowadzanie w błąd-odp. moderatora FX DO GIER TO RZECZYWIŚCIE PYSZNY POMYSŁ":) Konto zawieszone za samą wzmiankę że zamiast intela,może być AMD.Moderator fanboy,rodem z Korei Północnej:)

Edit:

Haha też od tej miernoty dostałem bana na tydzień, bo promowałem 280X zamiast GTX660 :) Gość musi mieć naprawdę niskie ego i zmęczoną prawicę.

Chyba chodziło o ten (http://forum.benchmark.pl/topic/166929-wymiana-gf-9800gt-na-coś-lepszego-ok-500-pln/#entry1756959) temat ale gdzie Nowaju "promujesz gtx 660" to niestety nie wiem. Edytowane przez filo301
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...