Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Od dzisiaj jesteś dla mnie benchmarkowym idiotą nr 1.

 

zobaczyłem ze głupio napisałem to usunąłem, dla mnie to ty jesteś skończonym pajacem który chce się wykazać

 

Kaśka wpłynęła na twoje ego? Ruszyło cię? To musiałeś kogoś obrazić? Słyszałem o tobie ze byłeś kawał wulgarnego chama na tym forum

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Adresowane do mnie:

 

Dobrze wiem co to jest , masz szczęście tym razem bo niedoczytałem, curent jest też w innym parametrze i widząc ciebie od razu pomyślałem że oszołom znowu coś pier...Tym razem trafiłeś - warning cię naprowadził, ale nie podniecaj się bo i tak nie bardzo wiesz ocb.

%-)

Link to post
Share on other sites

Słyszałem o tobie ze byłeś kawał wulgarnego chama na tym forum

Cholera mst, odebrałeś mi ciężko zapracowany tytuł ty **** ******* *** ***** *********~!

 

Drogi Rafale, jak pieprzysz farmazony to nie dziw się, że znalazłeś się w tym temacie.

Wina jest tylko i wyłącznie Twoja bo, co sam pokazałeś, jesteś głupi i nie powinieneś wypowiadać się dla szerszej publiki (czyli nikogo innego poza samym sobą) a teraz skończ ten płacz bo nikogo nie interesują takie wymówki.

Link to post
Share on other sites

Kolega już raczej nie odpowie i nie doprecyzuje w czyje ręce trafi to zaszczytne miano bo tak Rafał jak i Kasia to ta sama osoba- nauczyciel informatyki z przedmieścia Zgierza (znany szeroko jako morgi). Prawdziwe bożyszcze w trzech osobach (albo i więcej bo kto go tam zliczy).

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Cholera mst, odebrałeś mi ciężko zapracowany tytuł ty **** ******* *** ***** *********~!

Ty ? Wy ? Ludzie ! To wy ś.p. Kuliga czy Istvana (jego słynny temat który założył: "jestem zły więc wydałem 1000zł") nie znaliście. Było jeszcze paru takich, ksywek już nie pamiętam ale bany się sypały i to ostro hehe.

Link to post
Share on other sites

Oho ! Się zaczyna

Lajtning wrócił %-) %-)

 

LULZ :banan:

 

Nie rozśmieszajcie mnie :D Od kiedy wydajność karty graficznej mierzy siew 3DMarkach? ;) A może by tak zacząć w Unigine: Heaven 3.0?

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2012/10/gtx670/charts/heaven3_fps.png

 

Podkręcony HD 7970 przegrywa z referencyjnym GTXem 670, a gdzie tam do GTX 680 :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...