Skocz do zawartości

Ranking Kart Graficznych


Recommended Posts

Zgadzam się z tym sam testowałem na radeonie 7870 nowe stery dają dużego kopa i to nie tylko w 3d mark 011 ale przede wszystkim w bF3 i innych grach ,teraz w większości nowych gier to radeony 7970 oraz 7950 żądzą , jestem bardzo miło zaskoczony wydajnością swojej karty czułem że architektura GCN ma olbrzymi potencjał

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Musze powiedzieć, że specjalnie zrobiłem test na moim radeonie 7870 w grze Just Cause 2 . Odpaliłem benchmark Desert Sunrise na tych samych ustawieniach na sterownikach 12.8 12.10 oraz 12.11 beta3. Wynik był taki że : 12.8 miały 117fps średnio. 12.10 mi spadło do 114fps średnio, natomiast 12.11 wynik był 128fps, a więc o 11 klatek więcej ! Więc różnica w grach jest odczuwalna.

Link to post
Share on other sites

I ty zobaczyłeś gołym okiem tą różnicę, między 114 a 128 fps... :rotfl:

 

O jejku jejku. Nie odczułem, mówię tylko że jest również różnica w grach, a nie tylko w 3dMarku i podałem jeden konkretny przykład jak to przetestowałem. Natomiast twoja wypowiedź powala.
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ciekawi mnie, czy inżynierowie AMD znowu zdziałali taki "cud" jak za czasów gdy ja miałem radka, że wraz z nowymi sterami kilka gier działało lepiej a połowa starych w ogóle nie chodziła albo miała jakieś artefakty czy inne zgrzyty.

Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie, czy inżynierowie AMD znowu zdziałali taki "cud" jak za czasów gdy ja miałem radka, że wraz z nowymi sterami kilka gier działało lepiej a połowa starych w ogóle nie chodziła albo miała jakieś artefakty czy inne zgrzyty.

 

Fakt faktem, Just Cause 2 najpierw uruchomił mi się w trybie niepełnoekranowym, dopiero za 2 razem zadziałał normalnie. Więc niewykluczone że pogrzebali coś i to tylko pic na wodę.
Link to post
Share on other sites

Fakt faktem, Just Cause 2 najpierw uruchomił mi się w trybie niepełnoekranowym, dopiero za 2 razem zadziałał normalnie. Więc niewykluczone że pogrzebali coś i to tylko pic na wodę.

 

I jeszcze macie jakieś wątpliwości ? ja tez zrobiłem test na moim sprzęcie amd phenom x4 955 be @4320mhz radek 7870 @ gpu1200mhz pamięć 5400mhz fps 43. Całkiem nieźle jak na phenoma szkoda ze to nie core i5 2500K było by znacznie lepiej
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...