Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

 

 

Mobo mi nie poadlo poprostu nie mozna na tym za bardzo wycisnac wiecej niz 4.4Ghz wiec odsylam je do sklepu, części kupiłem 5 dni temu i chce zobaczyć na co stać ten procesor

 

Facet chce kupić Sabertooth pod swojego FX, żeby mieć 5GHz na procu :D :D

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Zapowiadało się całkiem całkiem a wyszło niestety inaczej. Obudowa idzie na sprzedaż i jest w dziale Sprzedam wystawiona. Ktoś może będzie chciał pomodzić w niej troszkę  

 

Ja niestety ale od komputerów przerwa i opuszczam progi kraju   Temat , można zawiesić.

 

 

 

 

Bardzo ciekawie się zapowiada, zakładam podsłuch:

 

:rotfl:

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Tym razem będzie ze statusu. Może wygląda niewinnie, ale dla ludzi od IT wypowiedź jest po prostu ... "mocna" :rotfl:

 

Johny3

Jakiś mało obiążający bootowanie program do kontrolowania przepustowości łącza dla aplikacji?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

po zakupie komputera z zasilacza wydobywał się dźwięk ala starsze procesory podczas pracy

 

 

 

i5 raczej tak głośno nie pracuje
 

 

A jak głośno pracuje Twój procesor ?

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

 

 

A jak głośno pracuje Twój procesor ?

 

He he wyszło komicznie, nie jest to jednak do końca pozbawione sensu, gdyż na kiepskiej jakości płytach głównych przy pełnym obciążeniu CPU można było słyszeć różne "przygrywki". Nie był to jednak procesor, a cewki na sekcji zasilania płyty.

Link to post
Share on other sites

Napisano dziś, 23:09

 

szambor5, dnia 17 Lip 2014 - 22:24, napisał:

 

A co ma siedzieć w tej budzie?

 

MSI r9 280x

Cm g550m

Intel i5 4440/4460

Nad napędem jeszcze myślę,Monitor LG 22MP55HQ-P lub LED AOC i2269Vwm ( coś w tym rodzaju)

Dysk wd caviar blue 1 tb

Ram crucial ballistix 1600 (najpierw 4 gb potem dojdzie druga kość i będzie 8 gb)

Płyta MSI b85 g43

Później dojdzie dysk SSD, oraz możliwe że dodatkowe chłodzenie i osobna karta dźwiękowa.Czy jest coś innego poza tym gelid darkforce? Obudowy z allegro wchodzą w grę, jeśli używane to na pewno nie dłużej niż 0,5 roku, okno nie obowiązkowe, wygląd: byle nie był brzydki, kolor raczej dowolny.

 

No jak chce do obudowy monitor włożyć to musi naprawdę dużą obudowe kupić :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...