Skocz do zawartości

HD6850 czy GTX460


Recommended Posts

barszcz GTX 560 będzie na poziomie GTX 470, z tą różnicą, że będzie znacznie chłodniejsza. :) Skąd ty masz takie wiadomości? byłeś u wróżki? a może już masz tą kartę i zrobiłeś pierwsze testy ?

ale i tak warto zaczekać te kilka dni mam nadzieje że się nie zawiedziemy chciałbym żeby wydajność gtx 560 była pomiędzy radeonem 6870 a 6950 wtedy amd musiała by zareagować i obniżyć ceny było by ciekawie ale poczekamy zobaczymy

Link to post
Share on other sites

Ja tam kupiłem GTX460 1GB SOC i jestem super zadowolony. To najszybsza karta, której nie ogranicza mój procesor, Phenom II x3 720BE.

 

A tu moje wyniki w Mafii II --> http://www.forumpc.pl/index.php?showtop ... &p=1175581

 

Oj ogranicza ogranicza, też myślałem że 3 jaja będą ok ale z dnia na dzień myślę o x4.

Link to post
Share on other sites

Mój procesor Phenom II x3 720 Black Edition ma stabilne maksimum @3.408Ghz na 1.450V/17.0x/HTT=200. Powyżej tego jest niestabilnie. Większych napięć nie będę dawał, bo nie chcę katować procesora...

 

To cienizna, ja mam 3.2 Ghz na 1.38V HT Link na 2200 i FSB na 246. Radzę pokombinować z tym procem bo 600Mhz można z zablokowanym mnożnikiem wykręcić,a żal wersję BE tak słabo podkręcać.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Mój procesor Phenom II x3 720 Black Edition ma stabilne maksimum @3.408Ghz na 1.450V/17.0x/HTT=200. Powyżej tego jest niestabilnie. Większych napięć nie będę dawał, bo nie chcę katować procesora...

 

To cienizna, ja mam 3.2 Ghz na 1.38V HT Link na 2200 i FSB na 246. Radzę pokombinować z tym procem bo 600Mhz można z zablokowanym mnożnikiem wykręcić,a żal wersję BE tak słabo podkręcać.

Jak wrócę do domu to pokombinuję z pamięciami. Może one blokują? Zejdę z 800Mhz na 667Mhz. Może to one blokują?

 

I jeszcze dam większe napięcie na CPU/NB, którego na razie nie ruszałem...

Link to post
Share on other sites

Wracam po długiej przerwie. po wyjściu nowego fermi miałem nadzieję że wszystkie konkurencyjne karty graficzne stanieją, niestety się przeliczyłem.

według was która karta byłaby najlepsza?

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... CI_E_.html

 

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... ler_V.html

 

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... CI_E_.html

zależy mi bardzo na cenie.

Link to post
Share on other sites

T ja się przyłącze do pytania. Co jest lepszym wyborem?

GTX 460 768mb od gigabyte za 530zł

Hd5850 1gb od gigabyte za 560zł

hd6850 1gb od gigabyte za 610zł

 

Interesuje mnie tylko wydajność w grach monitor mam 19" 1280x1024 (w przyszłości może zmiana na 22'' 1680x1024) Temperatury i zapotrzebowanie na papu mają prawie takie samo. Obecnie mam 8800gt e8200 @3.5Ghz 4gb ram Modecom Volcano 550w

Link to post
Share on other sites

Przy takim monitorku co byś nie kupił będziesz mega zadowolony zaczekaj dopóki nie będziesz miał większego monitora proponuje odrazu przesiąść się 24 calowy bardzo dobrze się sprawdza jako centrum multimedialne filmy gry itp twoja obecna karta powinna bez problemu sobie poradzić w 1280x1024 z każdą grą a co do zasilacza to nie musisz się obawiać sam posiadam dokładnie ten sam model poradzi sobie z dużo mocniejszą konfiguracją moja rada dopóki będziesz używał swój obecny monitor szkoda wydawać kasę na mocniejsza kartę graficzną gdyż będzie się marnowała przy takiej rozdzielczości z czasem ceny pójdą w dół :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...