Skocz do zawartości

Ocena mojego bloga


Recommended Posts

Czołem!

Z racji, że lubię pisać różnorakie teksty, a chciałem podzielić się z nimi z kimś więcej niż z samym sobą, postanowiłem założyć bloga. Na blogu znajdziesz przeróżne teksty, na wiele tematów. W przyszłości. Blog dopiero raczkuje, więc póki co ma zaledwie trzy wpisy.


Adres bloga: Kościański blog

A tutaj przykładowe teksty: Porady dla odchudzających się i Patriotyzm jest w modzie

Prosiłbym o ocenę tekstów jak i szaty graficznej bloga. Sugestie mile widziane.


Z góry dzięki. ;)

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

 

 

Dla przykładu, jeśli twój obiad wygląda tak: 100g ryżu, 200g karkówki, 50g kalafiora, zmniejsz nieznacznie jego porcje. Na początek odejmij po 15-20g od każdego składnika (z wyjątkiem warzyw innych niż te rosnące pod ziemią, np. ziemniaki) danego posiłku. Taki zabieg powtarzaj co ok. dwa tygodnie. To, do ilu maksymalnie możesz zmniejszać porcję zależy od tego, ile zjadasz obecnie. Pamiętaj, że wraz ze zwiększoną aktywnością fizyczną twoje zapotrzebowanie kaloryczne wzrasta, więc nie przesadzaj.

 

 

Dawno nie czytałem większych debilizmów, nie masz zielonego pojęcia o tym piszesz i lepiej abyś tego już więcej nie robił. Wiem, że blogi są obecnie w modzie ale jak widać nie każdy się nadaje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Odpowiedz na moje pytania. Kwestia ciuszków to żart.

Wszystko co jest tam napisane jest poparte moimi własnymi doswiadczeniami. Wszystko to przetestowałem na sobie - tego trzymałem sie przy pierwszej redukcji.

 

Jak wyglada moja forma? Powiedziałbym ze dobrze, w porównaniu z tym co było na początku. Kończę redukcje i wskakuje na masę. Wystarczy? :)

 

PS. Tekst jest przeznaczony dla początkujących, kompletnych laików, na których rozwiązania tam zawarte doskonale podziałają.

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

Nie podziałają bo do każdego przypadku trzeba podejść indywidualnie.

 

Nie rób drugiego Onetu. Jak masz jakąś wyspecjalizowaną wiedzę do przekazania to pisz ale takich "Name bloguje o życiu" jest aż nadto.

Link to post
Share on other sites

"Benjamin Franklin powiedział kiedyś, że na tym świecie pewna jest tylko śmierć i podatki. Warto z tych słów wyciągnąć wnioski, a w szczególności ty, grubasie!" - tego nie rozumiem

Wyrwane z kontekstu. Chodzi o to, ze nigdy nie mozesz byc pewien ze nie dopadnie cie jakaś choroba związana z otyłością, będąc grubym.

Nie podziałają bo do każdego przypadku trzeba podejść indywidualnie.

Te akurat podziałają. To sa proste rady, które zadziałają na każdego kto dopiero zaczyna. Wiadomo, ze jeśli ktoś chce osiągnąć konkretny cel to musi przyłożyć sie bardziej.

Link to post
Share on other sites
Te akurat podziałają. To sa proste rady, które zadziałają na każdego kto dopiero zaczyna. Wiadomo, ze jeśli ktoś chce osiągnąć konkretny cel to musi przyłożyć sie bardziej.

To tak nie działa.

 

2 lata, ale czy to ma jakieś większe znaczenie? Zeby pisać teksty na takim poziomie jak w/w (informacje bardzo podstawowe) potrzebuje niewiadomo jakiego stażu?  ;) 

Jeszcze ze dwa i zobaczysz , że ostatnie 4 masz w plecy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

"Odnieśliśmy zwycięstwo w obu wojnach " - pół zdania wystarczy by przestać czytać dalej.

Zmienię na "obroniliśmy sie w obu wojnach" tak, wiem ze polski nie było na mapie podczas 1 wojny. My bad

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

Przeczytałem wpis o siłowni. -20 IQ.

 

Sorry, ale na takie coś to szkoda papieru miejsca na serwerze. Pisać trzeba na temat, z jakimś przekazem, a to co spłodziłeś to nawet Onet nie jest. Chyba jedyne wartościowe przesłanie to to, żeby ręcznik na siłownię zabierać i sprzęt odkładać na miejsce. A ten tag "psychologia" to jakaś profanacja.

 

Zacznij pisać porady jak znajdziesz się po prawej stronie wykresu, bo aktualnie jesteś bardzo, bardzo po lewej.
http://www.howtogetyourownway.com/images/dunning_kruger_graph.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Takich blogów jest masa w internetach i tak naprawdę każdy może pisać cokolwiek. Zapominasz o tym, że nikt nie będzie czytał byle czego, co nie wyróżnia się tak naprawdę niczym od reszty. Jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, jakiegoś świeżego spojrzenia na dany temat, czy lekkiego pióra, które fajnie się czyta to polegniesz zwyczajnie, jak cała reszta.

 

Niestety każdy wpis na blogu Twojego autorstwa wygląda, jak pisany na kolanie podczas przerwy śniadaniowej w szkole. Chciałeś oceny swojego bloga? Ot jest i moja :)

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

 

 

To mi wytłumacz. Tylko nie mow, ze swoją wiedzę czerpiesz od dietetyczki.

 

Każdy ma zapotrzebowanie na kalorie, każdy inne.

Mięśnie nie budują się z ograniczania kalorii a co za tym idzie tłuszczy, węgli i białka.

Utrata wagi przez ograniczanie pożywienia nie jest zdrowa, nie jest pożądana a paradoksalnie tłuszcz ubywa przy takim rozwiązaniu na szarym końcu. 

 

Przyznam się, że artykuł przeskanowałem w 10 sekund pijąc kawę, mogę się mylić ale nie widziałem tam fundamentalnej informacji o częstotliwości posiłków. 

Blog wygląda ładnie ale nie masz pojęcia o czym piszesz, (poza wpisem o diecie nie czytałem, uwagi kieruję jedynie w tym kierunku), fakt, że od czasu do czasu chodzisz na siłownię, masz prenumeratę Men's Health i nie pijesz Coli nie czyni Cię guru fitnesu.

 

Twoje rady zrobią więcej złego niż dobrego.

 

 

PS z wyjątkiem warzyw innych niż te rosnące pod ziemią - to mi się podobało the most. Nie mam pojęcia gdzie tu logika, wiedza. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Każdy ma zapotrzebowanie na kalorie, każdy inne.

Mięśnie nie budują się z ograniczania kalorii a co za tym idzie tłuszczy, węgli i białka.

No dobra, ale co to ma do rzeczy? Chciałeś się pochwalić, że masz wiedzę na temat tak oczywisty, że nawet małpa byłaby w stanie to powtórzyć?

 

Utrata wagi przez ograniczanie pożywienia nie jest zdrowa
 
Nawet tego nie skomentuje. Słyszałeś kiedyś o redukcji?

 

Przyznam się, że artykuł przeskanowałem w 10 sekund pijąc kawę, mogę się mylić ale nie widziałem tam fundamentalnej informacji o częstotliwości posiłków.

Różnica pomiędzy spożywaniem 3 a 8 posiłków w diecie redukcyjnej oscyluje na granicy błędu pomiarowego. Oba są tak samo skuteczne.

 

 nie czyni Cię guru fitnesu.

Ale ja się wcale za takiego nie uważam. Gdzie to przeczytałeś?

 

PS z wyjątkiem warzyw innych niż te rosnące pod ziemią - to mi się podobało the most. Nie mam pojęcia gdzie tu logika, wiedza. 

Warzywa, które rosną NAD ziemią mają tak mało kalorii, że nie trzeba wliczać ich w bilans kaloryczny (wyjątkiem są warzywa strączkowe). Oczywiście nie mówię tu o jakichś egzotycznych wynalazkach, tylko o warzywach które rosną u nas w Polsce.

 

 

Następnym razem jak zechcesz kogoś zgnoić, to upewnij się że na pewno masz racje. Z tego co widzę, to swoją wiedze czerpiesz z Samosi albo jakiejś lokalnej dietetyczki. W skrócie = to TY nie masz pojęcia o czym mówisz.

Takich blogów jest masa w internetach i tak naprawdę każdy może pisać cokolwiek. Zapominasz o tym, że nikt nie będzie czytał byle czego, co nie wyróżnia się tak naprawdę niczym od reszty. Jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, jakiegoś świeżego spojrzenia na dany temat, czy lekkiego pióra, które fajnie się czyta to polegniesz zwyczajnie, jak cała reszta.

 

Niestety każdy wpis na blogu Twojego autorstwa wygląda, jak pisany na kolanie podczas przerwy śniadaniowej w szkole. Chciałeś oceny swojego bloga? Ot jest i moja :)

 

I właśnie takich opinii oczekiwałem. Treściwych i rzetelnych. Dzięki.

-20 IQ.

To coś Ci jeszcze zostało? :->

 

Jeśli nie potrafisz uzasadnić swojej opinii to w ogóle jej nie pisz. Twój post jest dla mnie bezużyteczny.

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

Podejmujesz się tworzenia bloga, jak najbardziej popieram, ale czeka Cię wiele pracy. Nie staraj się być kimś kim nie jesteś. Mimo, że z założenia miał to być wpis początkującego to odbiór jest zupełnie inny, co zauważył dodo. Stawiasz się w pozycji kogoś innego.

 

Musisz być przygotowany na krytykę, ponieważ upubliczniane wpisy powinny być dopracowane, być rzetelnym źródłem informacji. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Twój post jest dla mnie bezużyteczny.

Bo jesteś zbyt głupi żeby zrozumieć efekt Krugera Dunninga. Przekładając na język młodocianych kretynów, jesteś tak głupi, że nawet nie wiesz jaki głupi jesteś. Doucz się, doczytaj i przestań odszczekiwać. Pisanie o byle gównie, w byle sposób jest już złe same w sobie, pytanie o opinie a potem pyskówki kiedy te dziwnym trafem okazały się brutalnie nieprzychylne robi z Ciebie nie tylko osła, ale i prostaka.
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Bo jesteś zbyt głupi żeby zrozumieć efekt Krugera Dunninga. Przekładając na język młodocianych kretynów, jesteś tak głupi, że nawet nie wiesz jaki głupi jesteś. Doucz się, doczytaj i przestań odszczekiwać. Pisanie o byle gównie, w byle sposób jest już złe same w sobie, pytanie o opinie a potem pyskówki kiedy te dziwnym trafem okazały się brutalnie nieprzychylne robi z Ciebie nie tylko osła, ale i prostaka.

gó**o mnie obchodzi "efekt Krugera Dunninga". To co naskrobałeś Ty, nie można nazwać opinią. Jeśli coś piszesz, to to uzasadnij, no chyba że jesteś na to za głupi. Twój post w skrócie: "nie masz żadnej wiedzy, wszystko jest do du*y."

 

Pyskówki? Raczej odpowiedź na Twój debilny post. Poproś na PW FeXa, może nauczy Cię jak się pisze "opinie".

Podejmujesz się tworzenia bloga, jak najbardziej popieram, ale czeka Cię wiele pracy. Nie staraj się być kimś kim nie jesteś. Mimo, że z założenia miał to być wpis początkującego to odbiór jest zupełnie inny, co zauważył dodo. Stawiasz się w pozycji kogoś innego.

 

Musisz być przygotowany na krytykę, ponieważ upubliczniane wpisy powinny być dopracowane, być rzetelnym źródłem informacji. 

Nie staram się być kimś kim nie jestem i raczej nigdy nie będę próbować. Wiem, że sporo przede mną pracy i mam nadzieje, że się to jakoś rozwinie.

 

Dzięki jeszcze raz za opinie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...