Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia Pascal (GP1xx).


Recommended Posts

V-sync u mnie zawsze dodaje input lag, którego czuć. Dlatego właśnie gram w takiego CS:GO czy WoT z wyłączonym V-Sync.
W takim Doomie np. to w sumie wszystko jedno, bo tam jest input lag nawet z odblokowanymi klatkami i 130 FPS... :D

Jedynie gdzie mi ten input lag nie przeszkadza, to gry w które gram na padzie lub w RTSach. Ale wszedzie gdzie trzeba poruszać myszą aby celować jest nieznośny.

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

W sieciówki typu BF od zawsze grałem bez v-sync bo zawsze wprowadzał spore opóźnienia. Dodam, że zawsze grałem w 1920x1080 60hz więc v-sync ustawiony był na 60Hz. 

3 miesiące temu zacząłem kombinować z mniejszymi rozdzielczościami ponieważ w 1280x1024 mój monitor dopiero obsługuje 75Hz.

Różnica po między 1280x1024 60Hz v-sync a 1280x1024 75Hz v-sync jest po prostu kosmiczna! Przy 75hz obraz jest cholernie płynny i dodatkowo input lag jest zminimalizowany praktycznie do zera!

Od tamtej pory w BF3/4 cały czas gram w 1280x1024 75Hz z włączonym v-sync.

Link to post
Share on other sites

To dość ciekawe co piszesz. Mój Dell P2414h obsługuje natywne 80Hz jeśli się go "podkręci", bo już to kiedyś robiłem, ale w sumie nie testowałem tego zbytnio. Muszę sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

Możecie mi powiedzieć czym się różni GTX 1060    ASUS STRIX OC od MSI GAMING X.

 

Asus jest znacznie droższy ale co dostajemy w zamian ? plusy i minusy jak bym mógł poprosić. A i o wyglądzie nie dyskutujmy :D

Link to post
Share on other sites

Możecie mi powiedzieć czym się różni GTX 1060    ASUS STRIX OC od MSI GAMING X.

 

 

 

A to nie jest ten model do którego zamontowano chłodzenie z gtx 1080? Jak tak to pewnie karta chłodna, ale nie najcichsza z dostępnych. No i za te 150 zł dostaniesz pewnie z 2 fps więcej;p

 

EDIT: jednak się myliłem karta dzięki 3 wentylatorom jest cicha, to dobrze, bo mam poważne wątpliwości, czy nie lepiej było doskładać do 1070. Ale w sumie to ja już pod koniec maja miałem się pozbyć starego kompa, nie wiem czy bym wytrzymał kolejne miesiące, a 1070 do fhd to chyba jednak nadmierny zbytek.

 

A to nie jest ten model do którego zamontowano chłodzenie z gtx 1080? Jak tak to pewnie karta chłodna, ale nie najcichsza z dostępnych. No i za te 150 zł dostaniesz pewnie z 2 fps więcej;p

 

EDIT: jednak się myliłem karta dzięki 3 wentylatorom jest cicha, to dobrze, bo mam poważne wątpliwości, czy nie lepiej było doskładać do 1070. Ale w sumie to ja już pod koniec maja miałem się pozbyć starego kompa, nie wiem czy bym wytrzymał kolejne miesiące, a 1070 do fhd to chyba jednak nadmierny zbytek.

Link to post
Share on other sites

Ktoś mógłby coś napisać z własnego doświadczenia nt. GB G1 Gaming w GTX 1060 ? Tańsza o 90zł od MSI i się zastanawiam czy warto. Obie karty dostępne, więc kwestia to cena. Dodam że mam na CPU boxowy cooler (i5 4460) i jego głośność mi nie przeszkadza, jeśli to coś pomoże w kwestii porównania do G1.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...