Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia Pascal (GP1xx).


Recommended Posts

Mam pytanko chce kupić gtx 1080 zotac amp extreme od kogoś ale ten nie ma paragonu twierdzi że to był prezent. Czy będzie na to gwarancja producenta ? Jak to jest.

Wszystko masz opisane na stronie Zotac https://www.zotac.com/pl/page/product-warranty-policy , Musisz mieć jakiś dowód zakupu . Jak coś kupujesz to zawsze bierz fakturę VAT a nie paragon.

Edytowane przez jozek23
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1070 tak, ale jak była alfa to jeszcze nie było 1060. Dlatego trzeba poczekać na betę  :)

faktycznie... mój błąd. zastanawiam sie czy zakup 1070 bedzie opłacalny pod bf1 i szukałem tych testów. no nic trzeba na bete zaczekać 

Link to post
Share on other sites

Dowodem zakupu również jest wydruk z karty kredytowej.

Wydruk z karty kredytowej może być ale na NIEZGODNOŚĆ TOWARU Z UMOWĄ  , a jak chcesz skorzystać z gwarancji producenta to on sobie życzy wypełnioną kartę gwarancyjną i właśnie - kserokopię dowodu zakupu (paragonu) i potwierdzenia rejestracji produktu . Czytając na stronie ZOTAC warunki gwarancji jest ciekawy punkt odnośnie przedłużonej gwarancji

 

"Roszczenia z tytułu przedłużonej gwarancji winny zostać zgłoszone przez pierwotnego nabywcę produktu ZOTAC, który dokonał stosownej rejestracji na stronie firmy w celu uzyskania dostępu do serwisu gwarancyjnego dla produktu, zgodnie z pkt. 3 powyżej."

 

Czyli jak kupisz kartę od kogoś kto już ją zarejestrował to , nie masz 5 lat gwarancji tylko 2 lata.

Link to post
Share on other sites

8. Czy dowodem zakupu (i ew. podstawą do zwrotu lub reklamacji towaru) może być tylko i wyłącznie paragon?

Nie, dowodem zakupu może być dowolny dokument potwierdzający fakt zawarcia umowy, np. wydruk z karty kredytowej czy korespondencja e-mailowa. Należy przy tym pamiętać, że przedsiębiorca ma obowiązek przekazać konsumentowi potwierdzenie zawarcia umowy na odległość na trwałym nośniku (np. pocztą elektroniczną) w rozsądnym czasie, najpóźniej w chwili dostarczenia towaru.

(podstawa prawna: art. 21 ust. 1 ustawy o prawach konsumenta)

 

 

Przykład klauzuli niedozwolonej
Numer wpisu: 2685

Data wyroku: 2011-08-02

"Do reklamowanego lub zwracanego produktu konieczne jest dołączenie paragonu"

Link to post
Share on other sites
Ale jak kolega grabekxxx kupi tą kartę to zostanie bez gwarancji , bo niby skąd weźmie ten wyciąg z karty ? . Jak udowodni kiedy ją kupił ?

Ja mówię tylko że to też dowód, może zapytać sprzedającego czy ma taki wyciąg.

Ale dla mnie to za duże ryzyko jak ktoś mówi że był to „prezent". Wolałbym dołożyć kasę i nie bujać się.

Link to post
Share on other sites

Hype na GTX 1080 przeszedł, i już w techplanet jest Palit GTX 1080 JetStream 150 zł taniej niż miesiąc temu. (2968 zł)
Ale x-kom i morele nadal uparcie trzymają stare ceny z premiery (ale przynajmniej usunęli te żałosne "promocje" 9999 zł 3799 zł).

Link to post
Share on other sites

Czy to są dwie takie same karty?! Bo cena w techplanet robi wrażenie.

 

techplanet:

 

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-geforce-gtx1060-gaming-x-6gb-ddr5192bit-dvihdmidp,69683.html

 

x-kom:

 

http://www.x-kom.pl/p/317002-karta-graficzna-pci-e-msi-geforce-gtx-1060-gaming-x-6gb-gddr5.html

Edytowane przez Davidoff69
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...