Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia Pascal (GP1xx).


Recommended Posts

Zotac ma taki plus że ma 5 lat gwarancji. Jeżeli chodzi o rozwiniecie czemu krótsze są gorsze, to sam fakt że chłodzenie jest krótsze a co za tym idzie cieplejsze wiec wiatraki kręcą się bardziej aby schłodzić.

Edytowane przez Vayson
Link to post
Share on other sites

Faktycznie suszarka, ale mam obecnie taką samą i nazywa się Toxic :P

 

Panowie, krótka piłką, którą wybrać bo naprawdę nie wiem i nie mogę się zdecydować. Kupiłbym MSI, ale... dopłacać w granicach 100 zł trochę boli. A inne wersje są równie dobre. Sam nie potrafię wybrać :cry:

Edytowane przez Polopiryn
Link to post
Share on other sites

Gainward i Palit to jest to samo chłodzenie, różni się tylko kolorem.

To nie jest to samo chłodzenie... :) różnią się nie tylko kolorem. Gainward to lekko gorsza wersja Palita, ma inne wentylatory, które w dodatku jeszcze nie kręcą się w przeciwne strony. W Palicie to kręcenie się w przeciwne strony ma podobno dobrze wpływać na skuteczność chłodzenia - i chyba mają rację. Palit może i przejął Gainwarda, ale nie przeszkadza mu to tworzyć lepszych kart - ale pod swoją nazwą.

Tutaj porównanie różnic między Palit a Gainward przy okazji GTX 1070: http://www.silentpcreview.com/forums/viewtopic.php?p=602096#p602096

(sekcja Subtle Differences On GPU Fans Between Palit and Gainward Cards)

 

No ludzie.

Podziwiajcie jakość tekstur w Rise of the Tomb Raider na GTX Titan X Pascal (UWAGA, wielki plik - rozdzielczość 12K!):

http://gigapixelgaming.com/wp-content/uploads/2016/08/ROTTR_2016_08_04_22_03_34_270.jpg

Podobno nie ma 16K bo w tej rozdzielczości Pure Hair nie działa, i znikają włosy. Zresztą nawet już na tej 12K widać coś z nimi nie tak. Mimo to widać już, że ta gra się nie zestarzeje za szybko na PC.

 

 

Zresztą polecam całą tą stronkę http://gigapixelgaming.com/

Jest tam też 1-gigapixelowy screenshot z Wiedźmina 3 wykonany przy pomocy nVidia Ansel.

Edytowane przez ReznoR
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pytanko. Komp stał w idlu 5 dni , odpalam cokolwiek i boost ograniczony jak na screenie:

 

1080b.jpg

 

Dopiero restart pomogł i wchodzi ponownie na 1990mhz i sie to juz nie powtorzylo.

To nie był crash sterownika,sprawdziłem logi i pusto.

Miał ktoś tak ? Karta to Gigabyte 1080 Xtreme. 368.69 sterowniki.

Wszystkie tryby hibernacji wyłączone , jedynie monitor na sleep po 15 minutach.

W zarządzaniu energią wszystko na default to nie tego wina. 

Co jeszcze.......karta nie podkręcana przeze mnie,jedynie oc fabryczne.

 

Jestem ciekaw bo troche osób tez ma albo miała taki problem z tymi kartami jak zostawi kompa w idlu na jakis czas. Sprawdzone na GEFORCE forum. :P

 

Zasilacz Corsair 750 RM

Edytowane przez asd123
Link to post
Share on other sites

Pytanko. Komp stał w idlu 5 dni , odpalam cokolwiek i boost ograniczony jak na screenie:

@Litwicki

Znowu zaczynasz zrzędzić?

Chyba założyłeś parę dni temu temat z tym problemem i dałem Ci odpowiedź co jest problemem więc po kiego grzyba dalej drążysz temat?

Czekaj na poprawione sterowniki!

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Ze względu, że techplanet narobiło mi zamieszania z zakupami i anulowałem zamówienie co myślicie o tej opcji z x-kom ?

 

http://www.x-kom.pl/l/karta-evga-z-klawiatura

 

EVGA GeForce GTX 1070 SC GAMING ACX 3.0 zamiast Palit GTX 1070 Super JetStream (palita miałem kupować pierwotnie z techplanet ale pokazała się ta promocja z X-kom)

 

To jak ? Palit czy EVGA w tej sytuacji ?

 

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

EVGA też jest dobra, promo też fajne a x-kom dość profesjonalne podejście do rzeczy. Musiałem zareklamować u nich swoją obudowę, i smsem dostaje powiadomienia na bieżąco co się z nią dzieje, jak głosi legenda gdybyś musiał skorzystać z serwisu evgi to mają najlepszy.

Link to post
Share on other sites

Też pierwszy raz kupowałem w x-kom  (EVGA GeForce GTX 1080 8192MB 256bit FTW ACX 3.0) i potwierdzam profesjonalne podejście do klienta . Kupiłem przez telefon z odbiorem osobistym , na drugi dzień dostałem sms że karta jest do odbioru w sklepie . A dla mnie EVGA nr.1 jeśli chodzi o karty graficzne

Edytowane przez jozek23
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...