Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia Pascal (GP1xx).


Recommended Posts

Jak wygląda sytuacja z Gigabyte G1 GTX 1060 ? Masakra jak w 1070 czy lepiej?

Zależy czy sam miałeś możliwość oceny czy tylko "Autorytety" oceniały subiektywnie, Polityczna poprawność każe napisać: "masakra" , jednakże na 1070 ,żadnej masakry nie ma , bardziej słychać wibrujący dobrze dokręcony HDD niż kartę ale nie można tego ujawnić ,gdyż w zamian ban.

 

Aha i widze ,że inni mogą cytowac całe posty, tylko do mnie są zastrzeżenia...Rozumiem żeby cytat miał więcej niż jedna linijka......

Edytowane przez VanHell
Link to post
Share on other sites

Mój post został ocenzurowany a inny wykasowany. Dlaczego się dziwisz? Nie mam input lagów( nie odczuwam) w grach fpp ,dodatkowo napisałem ,że problemów z hałasem nie ma. Bardziej słyszalny jest u mnie wibrujacy hdd . Mogę zapodać swój profil z BF3/BF4  w skali kraju możesz mnie i moje zdanie jako gracza zweryfikować. Jako gracza ,który przykłada się do jakości gry i poziomu hałasu. Jak równiez przede wszystkim takiego ,który sporą ilość godzin w w/w grach spędził.(nie jestem singlem i hałas przeszkadza małżonce).No i oczywiście poziom w samych w/w grach...

Edytowane przez VanHell
Link to post
Share on other sites

Pascal podkręca się prawie tak samo, wszystko będzie zależało od szczęścia jaki będzie czip. Rdzeń w obu pójdzie w granice 2088, mniej lub więcej wszystko zależy od czipa. EVGA daje możliwość zdjęcia chłodzenia bez utraty gwarancji, informacja na przyszłość, jakby trzeba byłoby zmienić pastę, chodź w to wątpię.

Edytowane przez Vayson
Link to post
Share on other sites

Okej. Fakt faktem, wolałbym troszkę większe rozwinięcie dlaczego, ale rozumiem. No nic to skupiam się na normalnym Zotacu, EVGA bądź Palit.

 

I takie jedno pytanko, czemu jest taka krytyka G1 Gaming. Jak w testach nigdzie nie ma, że to nie udany model?

Edytowane przez Polopiryn
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...