Skocz do zawartości

Recommended Posts

Rok temu skończyłem remont mieszkania gruntowny remont łącznie z rwaniem kabli ze ścian łącznie z meblami poturlałem z 60k dobrze ze sam wszystko robiłem bo by drugie tyle na robocizne poszło. W tedy to mi się płakać chciało Fex wtedy jakieś m-daci cayany na biurku trzymał a ja z dziurą w kieszeni. Tak że wiem co czujesz

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

https://www.dodocool.com/p-da106gy.html

Myślicie, że może być lepszy grajek niż xduoo x2? Reckę znalazłem jedną, w której właściwie nic nie ma napisane...

Po numerkach ciężko stwierdzić, ale mi to te numerki za dużo nawet nie mówią :D

Ma dosyć małą moc wyjściową.. Tylko cholera wie na co to mi starczy :P

Edytowane przez neckol
Link to post
Share on other sites

Bleck jest szansa na wypozyczenie od ciebie espressivo?

No nie wiem ciężko mi się od niego na razie oderwać szczerze mówiąc ;D

Bleck jest szansa na wypozyczenie od ciebie espressivo?

No nie wiem ciężko mi się od niego na razie oderwać szczerze mówiąc ;D
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

hmm taka prośba z mojej strony, skrobnijcie mi kilka nazw słuchawek z przedziału do 1000zł w systemie A. Coś mi się wydaje, że gdzieś osłuchiwałem A i byłbym skłonny przesiąść się z V na nie, więc chcę zgłębić ten temat.

Edytowane przez Michaelz
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj sobie włączyłem sprzęt (PM6004 + 52SE podpięte pod Xonara D2) i co mnie zaciekawiło to o wiele ciszej grające utwory rockowe. Jest jakieś sensowne wytłumaczenie czemu tak jest? Dało się też bardzo zauważyć, że mój zestaw jest lepszy przy klubowej muzie (co akurat mnie cieszy bo taką lubię bardziej)

Link to post
Share on other sites

Tak to wygląda :D R70x były ze mną naprawdę długo biorąc pod uwagę średni czas posiadania słuchawek.

 

Właśnie na tym mój problem polega, że szukałem jednej pary, która jakoś się wpasuje w te moje "widzimisię". Do Fidelio X2 potrzebowałbym lekkiego wzmacniacza, jak Objective O2, który dla mnie się fajnie z nimi zgrywał. Tylko znowu w X2 lekko mi przeszkadzały nausznice, materiał z jakiego były wykonane. Trzymanie kilku par słuchawek i kilku wzmacniaczy pasujących do danych słuchawek straciło dla mnie sens, gdy coraz rzadziej słuchałem muzyki. Z resztą ja w ogóle rzadko słuchałem muzyki, znacznie częściej słuchałem sprzętu, a muzyka była dla mnie benchmarkiem do ich porównywania ;) Skończyłem z tą chorobą, a obecnie słucham najczęściej Gigaworksów G500/SOMiCów z integry xD
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

nuforce uDAC 5 za skromne 130 dolarów. Nawet z podatkiem, cłem i wysyłką wyjdzie dużo poniżej 50% ceny w Polszy.

OFC massdrop

 

 

BTW Po okropnie długim czasie oczekiwania doszły do mnie słuchaweczki tinaudio t2. Czy był jakiś efekt łał? Hmm, nie. Może dlatego, że używam ich na stockowym kablu i na beznadziejnie grającym xiaomi redmi 4x.. Jak bym miał je kupić nawet w promo za 150 zł tylko do telefonu to bym tego nie zrobił. Mi się udało dorwać za 100 więc kieszeń nie boli, aczkolwiek wolałbym ponownie kupić vjjb k4, ponieważ są dużo lżejsze i bardziej komfortowe, a przy telefonie dźwiękiem nie odstają.

Jak zgram szpotifaja na htc one m7 i posłucham trochę to dam ewentualnie jakiś nowy wpis. Generalnie dla słuchaczy ze słabym źródłem nie polecam wydawać bez sensu pieniążków :) Aczkolwiek grają bardzo naturalnie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...