Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Crew fajne acz już słyszałem od znajomych, że są jaja jak w becie i jakieś kosmiczne dropy klatek w mieście. Klucze dostali dziś z cdp, sam nie wiem czy kupie... męczą mnie już takie jazdy z półproduktami.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@@Wallpy, zdaj relacje jak się 'szpila'. Po ostatnich wpadkach Ubi nie zrobiłem pre ordera i czekam na recenzje.

Pograłem chwilkę i zauważyłem parę zmian.

Obiekty/miasta w oddali nie są już tak kartonowe jak w becie, model jazdy się nie zmienił, ale można się do niego przyzwyczaić.

Gra ma limit FPS do 60(można go oczywiście zdjąć w configu gry, mi nic nie dropi i nie crashuje. Na razie gra mi się spoczko, jak pogram trochę więcej to napiszę Ci na PW.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

1. Gdzie tam widzisz 240GB ?

2. Gdzie tam widzisz 700 zł ?

3. 850 PRO jest na rynku dość krótko i nie zauważyłem, aby jego cena zmieniła się od czasu premiery.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Warto obejrzeć? 

 

Byliśmy w kinie, zdecydowanie warto. IMO jedna z jaśniejszych pozycji A.D. 2014, ale przyznam, że w tym roku nie widziałem zbyt wielu filmów. Głównie seriale + książki. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Rocket i Groot imo miażdżą system swoim zachowaniem i tekstami :D

By nie było :P

http://i.imgur.com/fclUq4k.jpg

 

Edzia: Za pare lat to imo obowiązkowo płaszcz sobie kupię :D Do tego komin i czapa w kolorze :]  Za rok ide glany kupić juhuuu xD

Edytowane przez darkatraz
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Karolowi pozazdrościłem:

http://demandware.edgesuite.net/sits_pod14-adidas/dw/image/v2/aagl_prd/on/demandware.static/Sites-adidas-PL-Site/Sites-adidas-products/pl_PL/v1417399291664/zoom/F87782_01_laydown.jpg

@down, niestety tylko jeden model mają bez numerów. Wolałbym żółtą z fioletowymi napisami :)

Edytowane przez NewSky
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...