Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Protank... jak ja nie lubię tych małych grzałek kręcić :/

 

A ja sobie sprawiłem zestaw przed-świąteczny.

Prometeusz za 3zł, CDA z Deus Ex'em za 5zł. Aż żal było nie wziąć.

A multimetr na moje wymagania się sprawdza w zupełności. Wyszedł taniej o 14zł niż to co na metce.

 

http://i1168.photobucket.com/albums/r500/LuziQ-IT/Benchmark/ca4b32aa-487d-40de-a6db-4aa83177436b_zps5b4576df.jpg

Edytowane przez LuziQ
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

A propo enemefów, jak ktoś chce Władce Pierścieni za 20zł, a Hobbita za 24zł NA ŚLĄSKU to niech mi wyśle na priv numer telefonu. Wystarczy, że podejdzie z nim do kasy i kupi bilet do 3 grudna to dostanie zniżkę. Nadawca sms nie jest ważny :)

 

Aby nie było offtopu, książka dla brata na urodziny.

http://ecsmedia.pl/c/quentin-tarantino-rozmowy-b-iext26640245.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

wstępnie za czteropak kupiłem ok. 20 czystych pudełek na DVD od kumpla, będę sobie "pudełkował" moje gry w cyfrowych wersjach

 

Jacku, jak masz drukarkę co ciapie kolorami to powiem Ci że wychodzi lepiej jak kupowanie pudeł do gierek, mój kilkuletni, sfatygowany HP 5610 drukuje mi już chyba siódmą okładkę, jeszcze dziś się pochwalę jeśli tylko skończę prace, powiem Ci że jakość rewelacyjna jak na dosyć prowizoryczną robotę i moje dwie lewe łapy ;)

Link to post
Share on other sites

GOG ma wspaniałą ofertę klasycznych gier i bardzo ich za to lubię. Nie tak dawno temu ograłem od nowa dungeon keepera 2 właśnie dzięki nim. Podobnie icewind dale 2 (bo baldury kupiłem remasterowane ze strony projektu). Za cały wysiłek który wkładają w dostosowywanie klasyków do naszych współczesnych maszynek bardzo ich szanuję i chętnie czasem coś od nich kupuję. 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...