Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

To tylko pozazdrościć, u mnie to szkoda gadać jeśli chodzi o siódemkę. My w domu mieliśmy niezłe perypetie z kurierem z siódemki i tylko dlatego że matuli nie chciało się biegać po sądach sprawa została załatwiona polubownie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

U mnie aż tak srogo nie było, ale jest to z całą pewnością najgorsza firma kurierska, z jaką miałem do czynienia - doręczyciele, jakich zatrudniają w Bydgoszczy, mogliby zostać zastąpieni przez małpy, a jakość usług uległaby poprawie.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Siódemka uszkodziła maskę podczas transportu - paczka ubezpieczona, była zgłaszana szkoda i nic z tym nie zrobili.. DPD - ostatnio do mnie jurwował janusz, a jak wydawał resztę to musiał wyciągnąć telefon i użyć kalkulatora.. U mnie wypada najlepiej PP, nigdy nie miałem z nimi problemów, paczka zawsze na czas. :]

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Chyba nie mieliście 'przyjemności' korzystać z K-ex...  :[

Oczywiście, że miałem.

Paczkę za pobraniem przywiozła mi kobitka, nie miałem pieniędzy przy sobie, to nawet pojechała ze mną do bankomatu i mnie odwiozła pod dom.

Żadnych problemów, nawet miło się gadało. :>

Link to post
Share on other sites

U mnie nie mam nigdy problemów z kurierami, nie licząc jednej firmy, K-EX. Jednym słowem tragedia. Paczka nadana przez sprzedawcę w poniedziałek, u mnie była we wtorek, ale...w następnym tygodniu! 

Edytowane przez szambor5
Link to post
Share on other sites

Do nowego lokum u Gebbelsów biorę małego zalmana t2+ i laptopa, a do komputera dla rodziców który będzie służył do skype i wypełniał pustkę po moim komputerze kupiłem za 70zł starego ''Antka'' :D

 

http://www.maximumpc.com/files/u22694/Antec-300-beauty.jpg

Edytowane przez vuodi
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Antec 300 to obudowa którą nadal mam (dlatego też wyżej razem z ssd zamawiałem sanki z 3,5 na 2,5 cala, bo na wyposażeniu nie ma standardowego miejsca). Obudowa mimo iż brzydko wykończona (w środku ocynk bez malowania i filtry tylko na przodzie) i słabo wyposażona (usb 2.0, brak w mojej wersji "okna" na montaż chłodzenia CPU) to nadal jest znośna i funkcjonalna buda. Największym jej minusem jest czyszczenie jej co tydzień z kurzu, bo wszystko ładnie pompuje go z otoczenia (no i mam psa domowego...).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...