Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Kupiłem w Piotrze i Pawle. Pierwszy raz go widzę, to wziąłem. Bardzo podobny do tych, które podają w amerykańskich barach/restauracjach. Na mój gust idealny.

przez ciebie zaraz po pracy pojadę do piotra i pawła. znowu kasę wydam, a tu remont za rogiem...:P

Link to post
Share on other sites

Nie tankując do pełna bardzo dokładnie obliczyłeś to spalanie.

Wcześniej tankując te 11L miałem praktycznie pusty bak wskaźnik poziomu paliwa pokazywał to samo, po zatankowaniu tych 11L pokazywał 1/4 baku. Skoro bak ma 45L, a po przyjechaniu do domu wskaźnik pokazywał równo pół baku, czyli było 22,5L. Od 37L, które miałem zatankowane odjąłem 22,5L, które mi zostały z trasy i wyszło że spalił 14,5L. 285KM - 14,5L, proste mnożenie na krzyż 1450/285 i wychodzi około 5L. Można sobie do tego dołożyć + 0,5L na te 100KM jako "około" w przybliżeniu. Nie jechałem autostradą, chwilę po Świebodzinie się przejechałem i postałem trochę w korkach w Poznaniu + jazda po Poznaniu. Jechałem najczęściej z prędkością od 70KM/H do 100KM/H.

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites

Pany, buduję sobie kompa retro na socket 462 i radeonem 9500. Dobieram podzespoły tak żeby można było się pobawić w OC. Całość będzie zwodowana bo zostało mi trochę gratów lc z poprzednich rigów. Bloki muszą też być z epoki. Dziś przyszedł prezentowany powyżej Swiftech a kilka dni temu zamówiłem nowiutkiego NexXxos HP Pro (ostała się jedna sztuka w jakimś zapyziałym sklepie w UK) do którego można jeszcze bez problemu kupić zapinki na socket 462.

http://geizhals.at/p/350791.jpg

Oczywiście jak zwykle budżet wymknął się trochę spod kontroli (wpadły jeszcze dwa rzadkie chłodzenia AC) ale liczę na mnóstwo zabawy z tym dziadkiem.

Edytowane przez mulator
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

mulator - fajnie :) czekam na fotki.

btw. ja lata temu miałem taki bloczek na procku, jak znajde fotki mojego wodowanego Durona to wrzucę do retro.

 

http://www.dzikie.net/artykuly/wb/miko8gora.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...