Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

To to na pewno nie będzie za mała:

 

Żeby to tylko było solidnie wykonane bo zapowiada się rewelacyjnie.  


Nowaj. Edytę posta przegapiłeś.

 

 

 

Cena też bardzo sensowna - 199$. U nas pewnie ze 700 stów na pewno. Ale i tak Phanteks Enthoo Primo kosztuje około 1000 zł.
 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na pewno mi się podoba  możliwość zainstalowania dużo wentylatorów.Mi wystarczy z przodu 2 x 200 mm na MIN obr. i do góry 2 x 200 mm również na MIN. obrotach. Z tyłu standardowy 140 mm wentylator. Taka konfiguracja wentylatorów powinno nieźle chłodzić nawet 4930K  4.5 GHz( albo 4770K 4.5 GHz) + 2 x R9 290X(albo GTX 780 Ti).

 

 

 

Żeby to tylko było solidnie wykonane bo zapowiada się rewelacyjnie.
 

 

"Mniejszy braciszek" model URBAN S71 dostał wysokie oceny za wszechstronność/funkcjonalność i cenę.Mam nadzieje model T81 też nie zawiedzie. :)

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

 

 

TT to porażka jeżeli chodzi o jakość wykonania. To coś w podobie NZXT Phantomów.
 

 

Akurat model Pahntom 630 od NZXT to bardzo udany model obudowy tej firmy.Waży solidne 12.3 KG.  Grube blachy,fabrycznie 4 x 140 mm wentylatory + filtry od wszystkich stron.Jest to obudowa godna uwagi.

 

Nie ma obudów idealnych.Nawet EP ma jakiś wady.A w tej cenie ich nie powinno być.

Link to post
Share on other sites

Masz racje NZXT miał kilka modeli plastykowych.Teraz na poważnie ta firma chce powalczyć o klienta.Co bardzo mnie cieszy. Model H440(killer R4ki) + H630 dla mnie strzał w 10kę :)


 

 

łi łil sej łot tajm łil tel

 

Mów po polsku :)  

Link to post
Share on other sites

http://www.lightninggamingnews.com/wp-content/uploads/2013/07/High-Resolution-wallpapers-of-Wolfenstein-The-New-Order-prepare-you-to-kick-Nazi-butt-1-1024x640.jpg

Steam + klucz do bety Doom 4 :]

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Doczytałem cenę, jeśli z jakością będzie ok to chyba mam nowego faworyta.

Nie wiem jak budki, ale coolera nie kupiłbym tej firmy. To nie to samo, ale rdzewiejące radiatory z chińskiego aluminium... pewnie puszki na przetop szły wszystkie jak popadnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...