Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

1,2 litra? Mój rower spala tylko kilokalorie, to się nazywa oszczędność :D
A wg. mnie skutery powinny kosztować z 5k albo możliwość jazdy nimi powyżej 18 roku życia.
Dobra, może wrzucam wszystkich do jednego wora, ale denerwują mnie gimbusy popisujący się na skuterze z tesco. Przez 3 miechy słyszałem pod blokiem tylko skurter jakiegoś gimbusa (zarówno wiekiem jak i zachowaniem) któremu dodatkowo spodobało się piszczenie podczas hamowania - jak za dzieciaka na rowerze...
Ale rozwalił ten skuter (mam nadzieję)... Często też użytkownicy tego pojazdy niezbyt znają przepisy - szczęśliwie mam to gdzieś, bo jak mi wymusi, to odbije się od maski :P

Niestety, przez jedną (dwie) osóby, ucierpiała moja opinia na temat całego grona...

 

Zamówiłem: http://allegro.pl/show_item.php?item=3606942146

Zobaczę co to warte :P

Link to post
Share on other sites

Średni efekt, widziałem lepsze, chociaż może to być wina aparatu i tła. Projekt Twój czy z google? Myślisz, że uda Ci się trochę polepszyć efekt i jak z kosztem?

 

Tanio nie było 

Efekt był by lepszy gdyby tło było białe jednolite i nie było lagów 

Koszty dość spore ponad 100zł 

Projekt z: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1692778.html

Link to post
Share on other sites

@Up
Właśnie ten projekt miałem na myśli. Na filmie autora tego projektu jakoś ładniej to się prezentuje. Możliwe, że to przez dobór filmu do prezentacji, bo u Ciebie to tak jakoś bardzo jasno. Ja niestety nie posiadam drukarki laserowej - ale to by dało się ominąć, gorzej z programatorem dlatego nigdy nie brałem się za robienie jakiś większych projektów i między innymi przez to oddaliłem się od elektroniki a dodatkowo przyczyniła się do tego szkoła.

Link to post
Share on other sites

Jeżdże rozważnie dbam o sprzęt, wcześniejszego chinolka dostałem i przekonałem się do skuterów. Po drugie, szkoda byłoby mi niszczyć tak ładny skuter :)  A do szkoły czymś muszę dojeżdżać (7 km ), a sam wiem o co wam chodzi. Potrafią zachowywać się jak upośledzeni psychicznie zajeżdżając pod szkołę z piskiem i tak zdartych opon, tak żeby przyszpanować swoją głupotą.

 

Co do spalania to WZROSŁO o 1,2 litra na 100km czyli spala więcej.

Edytowane przez szymek11911
Link to post
Share on other sites

 

 

albo możliwość jazdy nimi powyżej 18 roku życia.

 

A ja się nie zgadzam. to że ktoś ma 18 lat nie znaczy, że jest mądry odpowiedzialny czy znający przepisy. Niech będzie nawet od 16 roku życia ale po zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Zawsze można zrobić jakąś kategorie A1 czy coś własnie na skutery. Ewentualnie przywrócić do łask karte motorowerową na każdy pojazd silnikowy a  nie od pojemności.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ewentualnie przywrócić do łask karte motorowerową na każdy pojazd silnikowy

A czy przypadkiem karta motorowerowa dalej nie obowiązuje? A bez karty dopiero po ukończeniu 18 lat można legalnie? :P

Znowu wprowadzenie specjalnej kategorii na skutery spowoduje, że osoby starsze będą musiały zdawać na nie prawko. A to kosztuje ;p

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...