Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Pod samym routerem jest wzorowo:

image.png.ade5561f59d80cfa7011d6897bf096b9.png

Natomiast jak podepnę do tego tp-linka Deco M4, to mam silny stabilny net w całym mieszkaniu łącznie z balkonami .. za co plus ... ale prędkości powyżej 200 mbit to rzadko widzę. Satelita w moim biurze zgarnia w okolicach 200 mbit - jakieś może 6 metrów od routera w linii prostej i bez ściany, a jak dam router w połowie drogi , może koło 3 m od pierwszej satelitki w bardzo dla mnie niewygodnym miejscu to może do 300 się rozpędzi. I nie wiadomo co wybrać bo albo prędkość albo zasięg. Z repeaterami mam raczej jednoznacznie negatywne skojarzenia. Próbowałem ich w 2 sytuacjach jednej u mnie w domu i drugiej u teściów i ani to specjalnie szybkie ani specjalnie stabilne + ta manualna zmiana sieci do przyłączenia. Ale no człowiek zaoszczędził te 20 zł na kablu lan zanim podłogi zrobili ehh.

Edytowane przez Cepheus119
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Między 7800X3D, a 7900X3D jest duża różnica zwłaszcza jeżeli chodzi o programy. Chciałem jakiegoś procka co będzie dobry i w zastosowaniach profesjonalnych (chociaż nie korzystam z tego aż tak często), oraz wiadomo gierki fajnie żeby ładnie chodziły :D

Nie wiem jak z temperaturami, jeszcze go nawet wysłać nie zdążyli :D będzie mi brakowało adapteru pod AM5 do Bequiet'a AiO, którego mam, więc jeszcze chwilę to potrwa nim przełożę. Dla mnie to i tak skok jak z Ziemi na Jowisza, miałem 4790K przez 10 lat, to jak już zmieniać to z przytupem :p 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 27.11.2023 o 17:57, Krzysko napisał:

Klocek dojechał

 

img20231127105859r3i4b.jpg

 

A jeszcze sobie machnąłem Game Passa Ultimate na 3 miechy za 30,54 zł

 

IMG_20231127_151733_296.thumb.jpg.015e775c40383381ed32cc13e14ee546.jpg

 

Jak się sprawuje ten odnowiony xbox, w jakim stanie jest, widać jakieś ślady użytkowania? Jak z gwarancją?

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

Co waszym zdaniem bardziej warto kupić PS5 czy Xbox Series X? Jak bym kupował xboxa to właśnie bym się zastanawiał nad odnowioną wersją kupioną w jakimś sprawdzonym miejscu(broń boże na allegro czy olx), chyba że na raty 0% nową konsolę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...