Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

1 godzinę temu, Player1 napisał:

Ja to w ogóle nie rozumiem, co tu robią wrzuty zakupów "niekomputerowych" zupełnie niezwiązanych z technologią

Nie widzę problemu. Wręcz przeciwnie, czyjś zakup może komuś pomóc w wyborze, czy zainteresowaniu się daną tematyką lub pracą.

  • Lubię to 4
Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, kazadan666 napisał:

Czy jest gdzieś napisane iż nie można wrzucać zakupów na firmę? Tak się część "ciska" o to kolejny raz.

 

Kolegom wypowiadającym się tu raczej chodziło o sytuację, gdzie np. jesteś pracownikiem Microsoftu i wrzucasz jako swój zakup fakturę za 120 stacji roboczych dla nowych pracowników, a nie o sytuację gdzie dla swojej DG zakup wrzucasz, tak ja to zrozumiałem

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, GreQonE napisał:

 

Kolegom wypowiadającym się tu raczej chodziło o sytuację, gdzie np. jesteś pracownikiem Microsoftu i wrzucasz jako swój zakup fakturę za 120 stacji roboczych dla nowych pracowników, a nie o sytuację gdzie dla swojej DG zakup wrzucasz, tak ja to zrozumiałem

Jeszcze nie udało mi się wrzucić czegoś nie kupionego przeze mnie osobiście :). Mogę poszperać po serwerze i wrzucić fakturę za zakup ziemi pod inwestycję :)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Tak, jak pisze GreQ. Support w firmie IT też kupuje te 120 stacji roboczych osobiście i nawet je osobiście odpakowuje, tylko co z tego, jak żadnej z nich w domu nie zobaczy? Chodzi o zakupy dla siebie. IMO zakup licencji to w ogóle nie jest powód do jarania się, ale jak ktoś wrzuca tuzin laptopów, to xd. Zakupu ziemi też nie wrzuciłem i już nie ma po co, bo trzy lata minęły i kwota na FV zaniżona o połowę, więc nie będzie szpanu, LuL.

Edytowane przez Karister
Link to post
Share on other sites

Kończmy tą jałową dyskusję. Powiem jeszcze raz i ostatni raz. Wszystko co kupuję, kupuję za swoje pieniądze i tak jest to zakup na firmę i tak nadal pozostanie. Ja nie chcę, żeby ktoś się podniecał zakupem licencji adobe ale może komuś się przyda cena za roczną subskrypcję. Zawsze może się do mnie odezwać dostanie namiar na sprzedawcę (nie jest to tajne). Koniec, końców nadal będę wrzucał wszystkie zakupy które dokonałem osobiście, choćby to było i 200 laptopów. 

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

2x po 1000 ml dla Mamy. Bardziej rozbudowany skład niż u Biovitala (tak twierdzi koleżanka farmaceutka). Jeśli coś jest lepsze to po co płacić więcej za słabszy bardziej popularny produkt :].

bioviton-plyn-doustny-1000ml.jpg

  • Lubię to 2
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Nożyki Tefal Ice Force. Najlepsze jakie dotychczas miałem (tak zakładam). Ze stali X50CrMoV15, o twardości 54-57 HRC + dwa dodatkowe noże Ice Force + ostrzałkę.
Do zestawu dokupiłem też drugi nóż szefa, krótszy, ale z etui z wbudowaną ostrzałką.5ffb9a2a0d5fb377fd05e18fb148112f.jpg42e48e827dcc51cef506f88eafd08981.jpgc64057e4b9f4467b95bdc47834571e4f.jpg

  • Lubię to 6
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...