Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Wracając z Gliwic żona mnie zmolestowała żebym zajechał do Ikei. 

 

Może w końcu kark nie będzie bolał rano:

LdagxnX.jpg

 

YqLesAB.jpg

 

Nowe kieliszki do wina bo z Krosna strasznie szybko się "skończyły" i tarka made in china ale może dłużej wytrzyma niż te inne made in china:

SRetHwo.jpg

  • Lubię to 3
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Część gratów przyszła.
Niestety wykrywacz działa nie do końca tak jak oczekiwałem.🫤 Wykrywać wykrywa, ale ma problem z przewodami el. Prędzej je zakwalifikuje jako metal nie magnetyczny niż coś z prądem
Na pewno pomaga, bo mniej więcej wiadomo, gdzie nie wiercić.
Za to dalmierz super, jeszcze był 40% taniej niż normalnie kosztuje.dbbfdd8d7cadd3c4f409a3910c1674f9.jpg

e//
Świętujemy Światowy Dzień Pizzyc2539cc996c857a3c0dd420ae5881011.jpg

  • Lubię to 7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, ernorator napisał:

W normalnej pizzeri dali by rukole w woreczku coby sobie posypać przed konsumpcją. 

 prawda! Nawet w Sosnowcu tak robią!

 

U mnie długa lista jakiś tam liofilizowanych owoców, orzechow itp. a wśród tego jedna ciekawostka:

image.png.7cc2c34ee545a005c29d4d9c65d99502.png

rzekomo dają smak umami do dań takich bardziej wege a przynajmniej bez sera. Dzieciak ma alergię na białka mleka krowiego a szkoda mu z życia umami zabierać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Andrew napisał:

Ja mam 300/300 i nie narzekam w sumie, kiedyś miałem tepsę 1Mbps no i myślę, że to co mam teraz to trzeba szanować :D 

To ja tak w liceum neostrada 720 kbps, potem 4Mb/s, potem LTE PLAY 2Mb/s :D , potem Orange i T-Mobile maks 100Mb/s. Teraz 600 symetryczne i jak kiedykolwiek będe musiał zwolnić to chyba oszaleje :D 

Do szybkosci internetu, a zarazem wygody z internet bardzo szybko człowiek się przyzwyczaja i jak pójdzie do kogos kto ma nawet w rodzinie maks 4Mb/s to sie zastanawia jak oni funkcjonuja normalnie w 4 osobowej rodzinie z tym :D 

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Ja mam 150/20 neta ale za całe 9,99 :) tak mi się udało wynegocjować z UPC jako jedna ze składowych usług. Razem z telefonem z którego nie korzystam i TV chyba 32 kanały to 38 zł miesięcznie. A wszystko dlatego, że kiedyś na próbę wziąłem neta 300 mbit, żeby sprawdzić czy cokolwiek poprawi to sytuację PLC które mam podpięte w moim pokoju (żelbetowe ściany i ucinają bardzo dużo sygnału WiFi). Okres próbny minął i chciałem wymówić to 300 mbit i wrócić do 150. Gość myślałe, że chcę zerwać współpracę w ogóle i sam ze sobą się zaczał licytować na ofertę którą mi da. Finał był taki, że płaciłem 49 zł, przetestowałem tydzień neta 300 mbit, i wróciłem do starej umowy już z 38 zł na miesiąc :D

 

150 jedynie nieco ślamazarne jak coś większego na Steamdecka trzeba ściągnąć a tak to jest w sam raz.

 

image.png.160e0a0f6300a6e0b86d80cc2117bdd8.png

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...