Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

11 godzin temu, buszi napisał:

Dużo daje, przy otwartym balkonie zimą gdy za oknem -10

Potwierdzam, kiedyś komp resetował mi się w losowych momentach pod obciążeniem i żeby wykluczyć zbyt wysokie temperatury postawiłem kompa ze zdjętym bokiem na parapecie przy uchylonym oknie zimą przy minusowych temperaturach... nie podam dokładnych wartości temperatur, aby były na rekordowo niskich poziomach.

Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, krzyhox napisał:

okno miałem na mikro(jeżeli to coś wnosi).

Wnosi ale mikro nie obniży ci tak temperatury w pokoju. W dodatku do temperatur rzędu 15*C musiałbyś mieć realnie temperature w pokoju między 5 a 10*C. Na moje to błąd w sofcie lub uszkodzone czujniki w CPU, fizyki nie przeskoczysz.

Link to post
Share on other sites

Trochę gratów...

poqS8ZX.png

Luba twierdzi, że jest lepiej - niech jej tam będzie, ale fakt wygodna jest.

 

Będę dymić na weekendzie..... zrobiłby to sam ale brak czasu, wiec poszedłem na łatwiznę i kupiłem gotowca, dokładam grzałkę z termostatem i można otwierać piwerko nie martwiąc się, że coś nie przyjara albo wygaśnie. 

 

NIbQTFy.png

 

JWqGM8N.png

 

  • Lubię to 7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Trochę gratów...

Luba twierdzi, że jest lepiej - niech jej tam będzie, ale fakt wygodna jest.

 


Olej to, Znajdź kogoś w swojej okolicy kto zajmuje się bezdechem sennym i postaraj się zdobyć skierowanie na badanie snu. Możesz to mieć. Od roku korzystam z terapii CPAP i spanie zmieniło się diametralnie. Do maski na nosie przyzwyczaisz się momentalnie a i cisza będzie w sypialni. Przerabiałem takie poduszki, poduszkę na plecy w formie kostki itp. Nic to nie dało. Dopiero CPAP zadziałał, wstajesz wyspany, w dzień Ci się nie chce spać. Inne życie.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...