Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@@FeX, co Cię skusiło zajrzeć na tak niska półkę? wyciąłeś łazana w salonie z audio czy jak? :rotfl:

Śmiechem żartem ponoć gra to znośnie bacząc na cenę, prawda to?

 

Ja już te słuchawki miałem i dzięki temu w mojej sygnaturze masz do nich recenzję.

 

Zwyczajnie za tą cenę żal było nie kupić - taniej niż używki chodziły. 

 

To był chyba główny powód, choć bardziej chodziło o wykorzystanie okazji "za kogoś", bo podejrzewam, że jakiemuś znajomemu się przyda.

Link to post
Share on other sites

Nice, w fajnym stanie ;) Dużo zapłaciłeś? :menda:

3600zł z dowozem

Daj znać jak bateria w porównaniu z używaną 7. 

 

 

Dwójka znajomych z bliskiego otoczenia narzeka na baterie w SE, bez ładowarki z domu nie wychodzą.

Na ten moment jak oglądałem testy na Youtube to ten iOS 14 jest dość prądożerny.

iOS w wersjach 13.4.1/13.5 na modelu Se 2020 miał aż o 30 minut lepsze wyniki SoT, więc pozostaje mieć nadzieje że i 14 odsłonę iOS doprowadzą do takiego stanu to wtedy już będzie znośnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ładowarka indukcyjna do telefonu, myślałem ze fajnie będzie wyglądać ze względu na przezroczyste szkło, ale ta dioda w nocy jest za mocna :D

Pozatym - działa, ładuje. Nic więcej nie wymagam. Na szybkość nie zwróciłem jeszcze uwagi, ponieważ aktualnie mam pod oryginalny zasilacz od iPhone podłączona.

I tak głównie na noc kładę telefon ;)305bc3979fcd987c8f21132275d4be74.jpg

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

SnowRunner za 72 zyle

QUFrgQU.jpg?1

Aby uzyskać cenę 72 pln należy kupić za darmo

EMmr4V2.jpg?1

 

i dostajemy kupon na 40 pln i dodaniu SnowRunner do koszyka odejmuje nam te 40 pln od 111

Edytowane przez berger6630
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...