Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Znajoma robiła po jednym oku pojedynczo, bo się bała. Mój ojciec robił oba naraz. Zdecydowanie polecam. Fakt, że po 2 latach od operacji znowu musi do czytania zakładać słabe okulary, ale o tym lekarz ostrzegał już przed operacją, że przy jego wadzie może pojawić się taka konieczność

Link to post
Share on other sites

A ja się trochę obawiam operacji i się zdecydować nie mogę. Mam krótkowzroczność.

To Ci powinno pomóc podjąć decyzję  :rotfl:  Te efekty dźwiękowe prześladują mnie do dziś. 

 

Kiedyś totalnie odleciałem w klubie i obudziłem się w jakimś motelu 24 kilometry dalej bez portfela i okularów. Nie chciało mi się iść do okulisty więc wyciągnąłem z szuflady stare okulary. Nosiłem przez parę miesięcy i nawet nie zauważyłem kiedy wzrok się pogorszył. Nie mając ich na sobie telefon musiałem trzymać parę centymetrów od oczu żeby cokolwiek zobaczyć. Ogólnie zaczęła mi się jakaś mgła pojawiać, oczy zaczęły się szybciej męczyć przed monitorem. Żona również zrobiła sobie zabieg tego samego dnia. Jest cudnie na tę chwilę. Mamy przed sobą dużo rzeczy do zrealizowania i chcemy mieć sprawny wzrok.

 

 

 

Produkty na 

Wyszło bardzo podobnie  :menda:

hADIjmt.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

To Ci powinno pomóc podjąć decyzję  :rotfl:  Te efekty dźwiękowe prześladują mnie do dziś. 

 

Kiedyś totalnie odleciałem w klubie i obudziłem się w jakimś motelu 24 kilometry dalej bez portfela i okularów. Nie chciało mi się iść do okulisty więc wyciągnąłem z szuflady stare okulary. Nosiłem przez parę miesięcy i nawet nie zauważyłem kiedy wzrok się pogorszył. Nie mając ich na sobie telefon musiałem trzymać parę centymetrów od oczu żeby cokolwiek zobaczyć. Ogólnie zaczęła mi się jakaś mgła pojawiać, oczy zaczęły się szybciej męczyć przed monitorem. Żona również zrobiła sobie zabieg tego samego dnia. Jest cudnie na tę chwilę. Mamy przed sobą dużo rzeczy do zrealizowania i chcemy mieć sprawny wzrok.

 

 

 

Produkty na 

Wyszło bardzo podobnie  :menda:

hADIjmt.jpg

 

 

Aż mnie ciarki przeszły

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

K.... jak to wygląda, aż mnie skręciło na kiszkach a śniadanie zaczynam jeść %-)

Wygląda jak poranna "faktura" lecz smakuje bardzo dobrze po schłodzeniu. Do tego batoniki zostały wzbogacone kawałkami czekolady ciasteczkowej. 

 

 

Wykupiona godzina lotu na dwóch L-39. 

Będzie to wyglądało mniej więcej tak  8-)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Chyba nie złapałeś żartu ;) Pisałeś, że będzie to wyglądać jak na filmie, a film kręcony jest z perspektywy skrzydła.

 

 

Po ostatniej wymianie zdań z tym użytkownikiem nie traktowałem tego jako żartu a raczej jako słabą próbę zabłyśnięcia.

 

 

 

BTW Ciekawa sprawa. Loty turystyczne w USA Czechosłowackim samolotem szkolno/bojowym  ;)

 

Nie tyle lot turystyczny co sam możesz pilotować samolot. To będzie najlepsze w tym całym locie. 

 

Ciekawa sprawa to jest w Rosji gdzie myśliwcem MIG 29 można polecieć na krawędź stratosfery :D

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że masz licencję pilota, chociażby turystyczną ? ;)

"Once in the air, you’ll have the chance to control the aircraft yourself and fly manoeuvres like rolls or loops."

 

Nigdzie nie wyczytałem aby jakakolwiek licencja była wymagana. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Laserowa korekcja wzroku. 

 

Żeby taki zabieg usuwał męty, fajnie by było. Niby je olałem, ale od czasu do czasu trochę wkurzają. Podobno można operacyjnie je usunąć, ale niby jest spore ryzyko, że będzie nawet jeszcze gorzej, nie wiem dlaczego... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...