Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Nie wiem jak ustawić abym widział ile mam nieprzeczytanych wiadomość, nieodebranych połączeń (itp) na ikonie aplikacji,
 

 

Zainstaluj sobie Nova Launcher a do tego Tesla Unread. Problem rozwiązany ;) Co do Gmail to jak wysuwasz lewą belkę to na dole masz swoje inne konta. Jak je zsynchronizujesz to będą automatycznie pojawiać się na liście nieprzeczytanych Maili.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia - co prawda mam mechanika na Brown'ach, ale hałasuje całkiem nieźle - początkowo faktycznie nie było mowy, aby spać, gdy druga osoba gra. Po kilku miesiącach - nie zwracamy na to kompletnie uwagi i dźwięki klawiszy to praktycznie white noise.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tego typu publikacje mogą być bardzo przydatne - zabijasz kogoś  oszukujesz kogoś w internetach (true story), policja podczas przeszukania lokalu trafia na książki o Atlantydzie, powtórnym przyjściu Jezusa i ładowaniu wody miłością - trafiasz do zakładu zamkniętego, po jakimś czasie "zdrowiejesz" i myk! Wolność.

 

Do tapetowania chyba za mały format.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Nie wnikam w poglądy, ale to tak samo jak bym powiedział że to co tu połowa kupuje to zbędne niczemu nie potrzebne (jak dla mnie) "gadżety" ;) Nowaj kupuje co chwilę filmy czy figurki ze Star Wars i jest ok. Ja kupuje książki z różnych dziedzin (ezoterycznych) i jest blee.

 

Niektórzy z Nas widzą dużo więcej w człowieku niż tylko jego fizyczne ciało które jak wiemy (lub nie), jest tylko dodatkiem.

 

Może darujemy sobie takie komentarze na przyszłość?

Edytowane przez MilanosFan
Link to post
Share on other sites

 

 

Może darujemy sobie takie komentarze

Z mojej strony był to tylko niewinny sarkazm, nie wnikam co kto czyta, nawet jeżeli byłby to mein kampf.

Bardziej chodziło mi o traktowanie dzisiaj książek często jako zło konieczne.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gadżety raczej nie zamieniają mózgów w papkę, a brednie o przepowiedniach i innych morskich wodach sprawiają, że rodzice z premedytacją zarażają dzieci wścieklizną, odmawiają szczepień lub, na polecenia "znachora", doprowadzają do śmierci głodowej. Problem polega na tym, że autorzy takich "dzieł" to dość często ludzie chorzy psychicznie, lub zwykli naciągacze, którzy nie rozumiejąc podstawowych rzeczy, tłumaczą świat za pomocą spisków i magii.

Link to post
Share on other sites

Jeśli czytasz rocznie raptem kilka książek i są to tego typu pozycje, to faktycznie jest to coś niezwykłego i raczej niepokojącego. Gdybyś wciągał kilka pozycji miesięcznie, a o wróżkach czytał raz na jakiś czas w ramach relaksu, byłoby to normalne.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

nie masz pojęcia o otaczającym świecie
 

 

:D

 

Dokładnie tak jest :D Nie mam pojęcia o czających się pod łóżkiem potworach, o Elfach kryjących się w pobliskim zagajniku, ani o tym, że mój kot potajemnie czci Szatana.

 

Aha, zapomniałem, nie mam również pojęcia o Atlantydzie i o tym, jak ładować wodę miłością. Zdarza mi się jednak czasem pierdnąć podczas kąpieli, ale to się pewnie nie liczy, mimo, że kocham jeść, a to poniekąd produkt uboczny.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...