Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Jako że bioły demono wziął się i popsuł to tradycji stało się zadość i.... znowu kupiłem radio do samochodu, którego nie mam :D

 

http://i.imgur.com/6b3DQ2Q.jpg

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Ciekawe jak to będzie grało w mondeo.

 

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że amplituner to tylko mały procent całości i to jak dobierzesz resztę elementów, gdzie je zainstalujesz (rozmieścisz), jak wytłumisz i pozbędziesz się drgań, a nawet czy zadbasz o właściwie zasilanie będzie miało kluczowy wpływ na "granie" całości i doznania słuchacza.

 

 

.

Aby OT nie robić też zakupiłem dziś sprzęt audio (nie car audio): Dat DTC 790 w wizualnie idealnym stanie (sprzedawca zapewnia też, że technicznym, ale to się dopiero okaże bo wiem, że miały problemy z dynamiką jednego kanału (i tego się obawiam))

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiesz, miałem jednostkę Sony, Kenwood'a, Alpine i na końcu Pionka. Dopiero jego brzmienie mi podeszło.

 

Dwie sztuki do przenośnego głośnika B&O:

 

http://www.bto.pl/Obrazki/05148_PB083205%20-%20Kopia.JPG

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nadal są( w biedronce)? Chętnie kupie ;)

 

 

Gdzie jest jaka informacja o tym? Niezły cebula deal.

Właśnie nie znalazłem informacji na stronie, czy w gazetce o tych power bankach. Zauważyłem że stoi w gablotce to poprosiłem o cztery, a były tylko dwa. Najlepsze że cena w gablocie była 15 zł, a zapłaciłem 12. Odwiedziłem dodatkowo dwie kolejne biedronki w poszukiwaniu tych power banków, ale niestety były tylko 2000 mAh za 20 zł.

Link to post
Share on other sites

1. Sluchawek uzywam tylko w godzinach 24-3 rano wiec welury raczej niepotrzebne

 

Nie rozumiem :D

 

2. Teoretycznie tyle zaplace ale pamietaj ze wartosc jest ponizej 150usd wiec cła byc nie powinno.

 

Teoretycznie... mówimy tu o cle :) VAT swoją drogą.

 

3. Wartosc tez ponizej 50usd wiec teoretycznie lapie sie na brak podatku...

 

Do wartości towaru dodajemy koszt przesyłki. Massdrop nie zwykł zaniżać niczego.

 

A i bym zapomnial. Kabel jesy wyjmowany wiec recabling bezproblemowy co tez zawazylo na wyborze bardzo

 

Gniazdo nieco niestandardowe, ale taki kabelek to fajna opcja.

 

Nie żebym się specjalnie jakoś przepierdzielał, ale wolę żeby wpisy były bliskie prawdzie, bo to czytają inne osoby :)

 

Poza tym miłego odsłuchu, kawał fajnych słuchawek w tej cenie :)

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...