Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Przez 3 miesiące miałem Meizu PRO 5 ani żadnej przecinki nie zauważyłem. Stabilność i szybkość iOS.  W głównej mierzy zależy od zastosowanej nakładki. Samsung ma z tym problem.


Czekam na HTC 10.

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

@droid przestań gadać głupoty. Jak widzę teksty "przez 3-6 miesięcy miałem androida xxxxx, to nie zauważyłem żadnej przycinki", to we mnie aż krew się gotuje. Tyle że twój Meizu zdechnie po roku, a mój iPhone 4S działa do dziś, i to lepiej.

Czekam na tego który mi udowodni niezawodność "czystego" androida. Bo to już powoli sprowadza się do bajek w stylu: "ps4 ma ukrytą moc i ukryte rdzenie".

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ruseus
Link to post
Share on other sites

Prawie 3 lata z HTC One M7, ani razu się nie zawiesił, ani razu nie zlagował. I aktualizowałem go do najnowszej wersji, która o dziwo poprawiła działanie.

Teraz mam Priva od 4 miesięcy, również ani razu (mimo pewnych błędów w oprogramowaniu - w końcu pierwszy smartfon z Androidem) nie zlagował się, ani nie zawiesił.

Wcześniej posiadałem również S2 (imo ostatni z dobrych Samsungów) i również było względnie dobrze.

Jedynie gdzie zdarzyły się jakieś ściny, po custom romie do HD2.

Edytowane przez Biskit
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@skeeper, ale spójrz na to ze strony wieku urządzenia. 4s ma juz 5 lat, 512MB ram, przestarzały procesor, a jednak działa bez zarzutu. A moja mama ma od pół roku Huawei P8 lite. Nie jest to telefon z górnej półki, ale z dolnej tez nie. Nie instaluje niczego (bo nie umie :D ), a ten telefon już teraz potrafi przyciąć w menu. Gdyby dostał aktualizacje softu do najnowszego androida to pewnie by zmarł śmiercią naturalną, gdzie taki 4s po aktualizacji do iOS 9 zwolnił, bo zwolnil niestety, ale nadal jest telefonem, a nawet bym powiedział że smartfonem.

 

Oczywiście każdy ma własne zdanie, ale trzeba też trzeźwo patrzeć na sytuacje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Edit: dzięki za przypomnienie, już wyłączam ;)

Edytowane przez ruseus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

huge_e_penis.jpg

 

 

Ten post jest ostatnim nie na temat w tym temacie ;)

 

Do dalszej dyskusji zalecałbym http://forum.benchmark.pl/topic/87192-lu%C5%BAne-rozmowy-o-urz%C4%85dzeniach-mobilnych/page-153, aczkolwiek "luźne" byłoby wtedy chybionym określeniem. Pozostaje offtop.

 

Gorliwy moderator może usunąć/przenieść tutejsze wpisy (z tym włącznie).

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

IPhone jest spoko, tak samo jak android. Jednak za urządzenia z ios trzeba sporo dopłacić a często za zmniejsza kwotę można mieć coś na tym samym poziomie na androidzie.

Tak było w moim przypadku, kupiłem s6 bo za 1700zl kupiłbym używanego 5s, a płacić za iPhone 6 ponad 2k to trochę za dużo.

 

Edytowane przez suszin
Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego, że IOS i Andek są pisane w dwóch różnych językach z czego andek na java'ie. Chociaż Google już poinformował, że chcą andka przenieść na język programowania na jakim jest pisany IOS.

Jakieś źródło? Z tego co wiem to to andek stoi na C/C++ no i oczywiscie ASM.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...