Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

...wielokrotnego użytku   :D

Ludzie jadają przed ekranem.

 

Co do szczotek elektrycznych - nie chcę straszyć, ale szkliwo ściera się przez to szybciej.

 

W temacie: pokrowce na przód... polskie

http://www.motoautko.pl/pol_pl_Pokrowce-do-samochodow-dostawczych-SOLID-Komplet-7605_3.jpg

Edytowane przez d i l
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

U mnie ostatnio zaczął lagowac przy scrollowaniu stron, youtube zacinał i crashowal przy próbie odpalenia nagranych filmików. Nie wiem czy to przez karte sd 64gb czy gdzie leży problem w tym telefonie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Odkopując.

 

 

 

"Mass shootings: There were 372 mass shootings in the US in 2015, killing 475 people and wounding 1,870" Jeśli uważasz, że pół setki trupów i prawie 2 tysiące osób rannych ROCZNIE to niska cena za to, aby banda rednecków bawiła się w wojsko to twoje człowieczeństwo jest czymś bardzo wątpliwym. Strzelałem z ostrej broni pierdylion razy i uważam, że to świetna zabawa - w każdym większym mieście masz strzelnicę, gdzie możesz się bawić do woli, pod okiem odpowiednio przeszkolonego personelu. Jeśli jednak masz potrzebę posiadania w domu arsenału to polecam zgłoszenie się od razu do odpowiedniej placówki leczniczej

 

Idąc twoim pokrętnym tokiem rozumowania, nadającym się zdecydowanie na naprostowanie pod nadzorem w placówce leczniczej, należałoby NATYCHMIAST odebrać wszystkim ludziom możliwość prowadzenia samochodu i zezłomować wszystkie pojazdy.

 

Annual Global Road Crash Statistics

  • Nearly 1.3 million people die in road crashes each year, on average 3,287 deaths a day.
  • An additional 20-50 million are injured or disabled.

Broń używana w strzelaninach o których wspominasz, jest z reguły bronią posiadaną przez przestępców z nielegalnego źródła. Najwięcej przestępstw z użyciem broni palnej jest w Nowym Jorku, gdzie akurat mają najostrzejsze prawo w USA, dotyczące jej posiadania panie lewak. :]

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Idąc twoim pokrętnym tokiem rozumowania

Ty masz tu pokrętny tok rozumowania. Denerwują mnie te korwinizmy o "obronie obywateli poprzez dostęp do broni", a odbijanie solidnego argumentu o ilości strzelanin poprzez "bo w samochodach ginie więcej!". Od witaminy C też można umrzeć, co nie znaczy, że z tego tytułu należy się przyzwolenie na broń, zakaz jeżdżenia samochodami albo likwidacja suplementów diety. Trzeba być skończonym debilem, żeby do dyskusji o zagrożeniach związanych z dostępem do broni palnej przywoływać dane wypadków samochodowych.

 

Ja tutaj w sumie nie mam co więcej dodawać, bo podzielam zdanie Nowaja w 100%.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

500 sztuk z Chin za 6,50€

http://i.ebayimg.com/t/3mm-LED-Sortiment-500-Stueck-je-100-rot-gruen-gelb-blau-weiss-Leuchtdioden-LEDs-Neu-/00/s/MTIwMFgxMjAw/z/05MAAOSwZG9Wk4wO/$_57.JPG

 

I rezystory już z Niemcowni, bo z Chin nie mieli ciekawych ofert.

http://i.ebayimg.com/t/480-Metallfilm-Widerstaende-48-Werte-x-10-Stueck-Sortiment-z-B-LED-Vor-Widerstand-/00/s/Nzk5WDc5Ng==/z/HFwAAOSwY45URoLe/$_12.JPG

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...